Cambridge diéta

cica022
3. okt 2012

Ahojte má niektorá z Vás skúsenosti s dietou cambridge ? chcela by som ju vyskúšať

czechzuzanaba
3. okt 2012

@cica022 Ja jsem ji teda osobne nezkousela, ale kamaradka se na to dala. Kdyz byla u nas, zrovna to dodrzovala a zkoumaly jsme, co ty pytliky vlastne obsahuji. Podle me, kdyz si koupis na snidani ovesnou kasi, na obed sackovou polivku a na veceri si das instantni mlecny koktejl, tak to mas v podstate to same, akorat za uplne jinou cenu. Me to pripadalo, ze cele je to zalozene na principu scrvrknuti zaludku, takze ve finale, i po prejiti na normalni stravu, proste jis min. Taky si myslim, ze to musi byt hrozny napor na jatra, nic zdraveho to asi nebude. Ale to je jen muj nazor, snad ti napise nekdo, kdo s tim ma osobni zkusenost 🙂

adrienab
8. okt 2012

Ja som zacala chudnut s cambridge diet , za 3 mesiace som schudla 19 kg a potom som pokracovala a aj nadalej sa tak stravujem s Norbi Update a spolu som za rok schudla 30 kg. Pri cambridge je treba aj pevnu volu a tym, ze som diabetik, tak som mala povolenu riadnu vecer- teda nejake masko so zeleninou. Cukor sa mi upravil, jedny lieky mi lekarka vysadila a tak uzivam uz len jedny lieky a vysledky mam podla doktorky vynikajuce a vraj je so mnou velmi spokojna :D.

adrienab
9. okt 2012

@cica022
Ja som zacala chudnut s cambridge diet , za 3 mesiace som schudla 19 kg a potom som pokracovala a aj nadalej sa tak stravujem s Norbi Update a spolu som za rok schudla 30 kg. Pri cambridge je treba aj pevnu volu a tym, ze som diabetik, tak som mala povolenu riadnu vecer- teda nejake masko so zeleninou. Cukor sa mi upravil, jedny lieky mi lekarka vysadila a tak uzivam uz len jedny lieky a vysledky mam podla doktorky vynikajuce a vraj je so mnou velmi spokojna :D.

voskovka
14. okt 2012

ja som ju uzivala minuly rok z 94kg som schudla na 73kg...a aj tak som tak nedodrziavala..jedla aj sladke hihi...ale teraz by som sa dala znovu na nu este ist nizsie s vahou.

emily_666
14. okt 2012

@voskovka a v čom vlastne táto dieta spočíva?

voskovka
14. okt 2012

@emily_666 no nemozu ju tehotne a dojciace zeny v prvom rade. spocivA v odburavani tukov hlavne tych okolo organov...a odvodneni organizmu. na ranajky som mavala shake kokteil na obed poleivku a na veceru kasu alebo shake alebo polievku.ako to tebe vyhovuje.keby som to bola dodrziavala a neporusovala uz davno by som mala 55kg .-)
no a potom je dolezita stabilizacia....prechod od sackov na normalnu stravu.

emily_666
14. okt 2012

@voskovka dakujem, neboj sa, ako tehula nemienim žiadnu dietu držať, pýtam sa len do budúcna, lebo tak mi teraz chutí čokoláda, že bude zo mňa iba guľa 😀 😀 😀

voskovka
15. okt 2012

@emily_666 neboj vybehas ked sa narodi 🙂

miica
4. nov 2012

chcela by som sa spytat ci ste sa niektora registrovali na stranke canbridge diete ... ja som sa zaregistrovala ale dufam ze mi nic nebudu posielat... alebo ano???

tatytaty
5. nov 2012

@adrienab A prosim ta to si musims kupit vyrobky? a kde ich kupim? mas nejaku tsranku? dakujem

tatytaty
5. nov 2012

@adrienab a je to tamn rozdelene podla kcal? ako si mam vybrat tie spravne produkty pre seba? prosim ta dakujem

home1
5. nov 2012

@adrienab
@voskovka ahojte,kde sa to dá objednať?dakujem

aduskatt
5. nov 2012

drzite dietu, ktoru si samozrejme musite zakupit a mali by ste byt pod kontrolou lekara

aduskatt
5. nov 2012

SKUSTE POZRIET TU:
www.beautycenter.sk.

zlatica89
5. nov 2012

@voskovka
Chcela by som vas poprosit o radu ohladom diety ktoru ste tu rozoberali...boli by ste ochotna?dakujem🙂

voskovka
5. nov 2012

@home1 dietu som absolvovala u skolenej pani ktora sa tym zaobera.neda sa to objednat musite k nej chodit na prehliadky merania kontroly....
@zlatica89 kludne 🙂

home1
5. nov 2012

@voskovka a kde tá pani býva?je niečo take aj v okolí Trnavy napriklad? vdaka

voskovka
5. nov 2012

@home1 KNM-Kysucke Nove Mesto....od ziliny cca 10min cesty 😉

aduskatt
5. nov 2012

@home1 v Bratislave urcite, brat sa tym dost intenzivne zaoberal............teraz bola aj reportaz na Markize

home1
5. nov 2012

@voskovka joooj,to je dalekoooo pre mna...skusim na nete ešte pohladať viac o tom a aj to,v akých mestach maju poradcov 😉 vcelku ma to zaujalo

home1
5. nov 2012

@aduskatt vdaka tej reportaži sa na to pýtam 😅 😉 aj do BA by mi to bolo daleko chodiť tam pravidelne na niake merania-teda ak je to povinne 😕

aduskatt
5. nov 2012

@home1 par prispevkov vyssie som dala link.ja osobne o tom prd viem, ale toto je priamo od neho.inak, ten, co schudol zo 117 kg je bracho🙂

voskovka
5. nov 2012

@home1 bo tam sa to zapisuje proste keby sa nieco stalo musi to byt zdokumentovane...ja som chodila kazdy tyzden. a bolo to super ked som mala krizu tak pani na mobile aj o polnoci...co je super lebo nie ste v tom sami.... 😉

tahunka01
5. nov 2012

kde nájdem v akom meste sú tí poradcovia a kde sa dajú kúpiť výrobky.??? dakujeeem

adrienab
6. nov 2012

dievcata na tomto linku su poradne, pozrite si
http://www.beautycenter.sk/kontakt

magor12
6. nov 2012

@aduskatt
podla toho z kadial si?? aj v Banskej Bystrici sa dá íst na konzultáciu každý štvrtok a je to na kontaktoch napísane treba zavolat a oni povedia kde sa dá najbližšie prísť!! zaujíma ma tiež kto ako tu schudol a či je to ozaj pravda a či už začal chudnúť aj hned ten prvý týžden! podľa mna tu skor schudnu tučnejší ako taký čo maju okolo 80 kg! napíšte mi či ozaj je toto pravda!!

aduskatt
6. nov 2012

@magor12 podla toho z kadial si? tomuto nerozumiem🙂 neviem, co si tym chcela povedat...........ako som povedala, v tej reportazi hovoril, ze schudol zo 117 na 80.....moja mamina dala dolu 15 kg a zacala chudnut na nejakych 73

dasiacik
6. nov 2012

Kočky,ak by ste mali záujem len o nejaký ten kokteil,ktorý vám nahradí jedno jedlo dňa,tak mi napíšte IP 😉 Síce iná značka,ale funguje rovnako.Ak tým nahrádzate napr.večeru namiesto rezňa 🙂 ,tak určite časom trochu zhodíte.Je to len o zvyku,ale hladné potom nieste.Je to plnohodnotná náhrada stravy so všetkými vitamínmi.
Papa 😀

magor12
6. nov 2012

za 2 týždne je to dost platit za tie sáčky 125 eur a pritom ich možete iba 3 krat uživat za deň podľa mna tá čo písala že ked budeš jest iba to čo tu ponukaju tak schudneš a ovela za lacnejšie peniaze! neviem či tu niekto napíše ozaj pravdu lebo každí sa hanbí napísať že dal tolke peniaze a výsledok žiadny a potom chce nech aj iná si to zacvaká!! Mna by skôr zaujímalo či si tá ktorá to užívala chodila viac cikat na záchod alebo ci si nemala zápchu!! a vlastne z čoho su vyrobené tie všetky sáčkové veci čo dostaneš a skadial su dovezené??

magor12
6. nov 2012

@aduskatt

myslela som že kde bývaš??