Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Brali ste malinový ketón?

ursul
28. jan 2013

dakujem za odpovede.

katkarv
28. jan 2013

super sa to cita o tom ketone ale aj minule davali na jojke ze ziadny tabletkovy zazrak ti nepomoze schudnut,uz som si ho takmer aj ja objednala ale v poslednej chvili som si to rozmyslela a som rada.

zuzulica
28. jan 2013

Radšej než do tabletiek zainvestuj do výživového poradcu a máš to na celý život a pomôže nielen na schudnutie, ale aj pre zdravie celej rodiny.

nikusapechova
28. jan 2013

aj mňa tá stránka zaujala našla som ich pomerne dosť a asi tak o polovici viem z istotou že sú klamstvá najviac ma dostala jedna vyzerá seriózne. je tam aj video z doktorom OZ má len pár nedostatkov takže zakaždým keď na tú stránku kliknem zjaví sa totálne akčná ponuka ktorá končí zaručene tento deň. za druhé moje otázky sa v komentoch nezjavujú a aby toho ešte nestačilo nech kliknem na čokoľvek zjavia sa mi tam fotky pred a po schudnutý hoci podla možností by som mala ísť na iné články. dala som si námahu a našla ďalšie stránky o tomto zázraku na moje "prekvapenie" z inými menami a skúsenosťami na mňa vykukli tie isté fotky. tak si dávaj riadny pozor Tabletky ti môžu napomôcť pri odbúravaní tukov ale ak nespravíš ani jeden brušák sú asi na nič

Tu začni písať odpoveď...

Odošli