Breussova diéta

bandura
4. apr 2015

Ktora z vas pocula o tejto diete? je to pitie zeleninovych stiav a vynechanie tuhej stravy...tato ocistna kura je skvelym zivotabudicom pre cely organizmus...studie dokazali ze je to prevencia proti rakovine, zlepsuje travenie, zbavi organizmus od plesni a parazitou a ma vyborny ucinok na lymfaticky system...a okrem toho sa da schudnut za 40dni az 15kil...mna to presvedcilo od zajtra teda od 5.4 idem nato ktora sa prida ?

katka1981
9. apr 2015

@ribera, bezlepkova dieta nie je na chudnutie. Bezlepkove muky maju rovnako resp. este viac kalorii ako lepkove. Vacsinou sa fici na kukuricnej, kt. je vysokokaloricka a nema ziadnu vyzivovu hodnotu. Ked som ja zacala s bezlepkovou dietou hned som pribrala. Az ked som skoncovala s pecivom sa to zlepsilo. Vianoccne sviatky boli strasne, take dobroty som napiekla, co potom ze bezplepkove, zrala som jak besna a pekne som pribrala. A ked upeciem chlebik, je fantasticky a ked ho zjeme vecer, juj no ozaj som vyzrata teraz. Ak vynechas uplne muku, pecivo, cestoviny, cize prazdne kalorie, mozes schudnut, ale nesmies ani sladkosti, je to cisto o prijme a vydaji. Mne najlepsie funguje co najskor prestat jest. Cize posledne jedlo napr. o 16., cize najneskor o 14. obed a o 16. banan alebo nejake ovocie ci zeleninu. Chudnem rychlo a ajked zhresim sa drzim. Ale jasne ze vecer som hladna strasne a nie vzdy to dokazem vydrzat. Ale drzala som to dlho a pekne som schudla. A pribrala som spat ale trvalo to minimalne rok ale prejedala som sa potom. Moj ciel je skoncit so sladkym ale neviem ako. Dnes som zjedla dve 100 gramove cokolady, milu, soletky a 5 bonbonov, plus 2 cukriky. No zajtra si vezmem do roboty skoricu a budem ju cmulat 🙂

bandura
autor
10. apr 2015

@katka1981 a ako dlho si chudla a kolko si schudla pritom?

katka1981
10. apr 2015

@bandura, nepozeraj nikdy na to kto kolko schudol. To je najvacsia chyba. Kazdy organizmus je uplne iny. Ked tak mi napis do IP, pokecame.