• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budem znova štíhla. Pridáte sa?

10. septembra 2012 
vivien,gratulujem,si sikulka,len sa drz,inak mas uplnu pravdu,ze organizmus sa preorientuje,uz ani ja nemavam potrebu za kazdu cenu jest vecer a hlavne sladke,vzdy si dam nizkotucny jogurt,ja som dala dolu 5kg,ale predpokladam,ze teraz to uz tak nepojde,ale hlavne je ,ze sa citim lepsie uz aj s touto stratou :sunglasses:
tak sa chvalte aj ostatne babulky,drzim palce :wink:
1. máj 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka aj ja tebe gratulujem, ja sa tiež cítim lepšie a nevadí mi, že to pôjde pomalšie, mne stačia aj 2kg mesačne, veď sa pol roka je to 12 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a čím pomalšie schudnem, tým dlhšiu dobu má môj organizmus čas sa prispôsobiť novému životnému štýlu a jojo efekt sa hádam konať nebude. V duchu si nadávam, že som nezačala skôr, veď to vôbec nie je zložité, ani nie som hladná. Ale radšej neskoro ako nikdy :grinning: Držkajte sa!!!!
1. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja mam teraz 75 kg no a chcela by som to dotiahnut aspoň na tých 65, držím tú 90 dňovú diétu. Snažím sa trocha brušáky a bicykel , ale pri 2 deťoch to nejak časovo nejde momentálne som na ne sama náš ocino odišiel vonku za prácou.
1. máj 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka, mne by to aj išlo, keby niekto stál nadomnou a plieskal s bičom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemám nejaké zvláštne problémy s takýmto spôsobom stravovania, ale nemôžem sa dokopať do nejakého pohybu, prechádzky sú moje maximum :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale budem musieť s tým niečo urobiť.
1. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne ako hovoríš Vivi, ja tiež potrebujem nad sebou bič. Niekedy vydržím cvičiť aj mesiac a potom ma to prestane baviť. A vtedy už so mnou nehne ani stádo volov. Keď viem, že nemám nad sebou kontrolu, tak proste nemusím a hotovo. :angry:
1. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ja keď už začnem a vydržím týždeň, dva, potom to už prirodzene patrí k môjmu životu, len nechápem, prečo to zase prirodzene zmizne :rolling_eyes:
1. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to neviem ani ja :angry: Žeby lenivosť? :sunglasses:
3. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno - BINGÓÓÓ :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až na to Vivi, že sme v tom bingu vyhrali z koláča dieru! :grinning:
3. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí lekno, pre mňa je výhrou to, že dnes som mala o sedem kg menej ako pred mesiacoma od začiatku som tvrdila, že najprv chcem zmeniť stravovanie, neskôr pridám pohyb, obidve veci naraz by boli pre mňa veľkou zmenou a ťažko by som to dlhodobo vydržala a ja mám pred sebou ešte dlhú cestu...ja to nechávam zatiaľ na prechádzky, ale budem musieť rozhýbať celé telo, aby som nemala ochabnuté svalstvo :confounded:
3. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si proste profík Vivi :sweat_smile: 7 kilečiek je úžasných :astonished: Gratulujem!!! :astonished: A neboj, s tým cvičením začneš neskôr a postupne, lebo čím má človek väčšiu nadváhu a čím viac shudne, tak tým má viac ochabnutú a ovisnutú najmä kožu. Ja potrebujem shudnúť "iba" 13 kilogramov, ale mne sa zdá, že tí, čo majú väčšiu nadváhu chudnú rýchlejšie :angry: Ale ja verím, že to obe prekonáme a že tej mrche Lenivosti lenivej ešte ukážeme! Tak! :sweat_smile:
4. máj 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne si treba veriť, nevzdávať sa a hlavne čo ja robím je to, že keď náhodou zhreším, tak pokračujem ďalej ako keby sa nič nestalo a to mi pomáha v tom, že sa nestresujem nad tým, že začínam zasa od znova. Nezačínam! Pokračujem :wink:
4. máj 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, nie že sa ti to zdá, ale to tak je, naozaj sa z veľkej nadváhy chudne rýchlejšie, ale postupom času sa to spomalí a najťažšie idú dolu tie posledné kg - teda to poznám len teoreticky, ja som tie posledné ešte nikdy nedala dolu :grinning: až teraz sa na ne chystám a viem, že bude veľmi ťažké nadobudnutú váhu udržať a nepribrať. Práve preto, aby ma nič nezaskočilo, tak som dosť dlhú dobu študovala, ako na to. Zatiaľ to ide v pohode, viem, že keby som bola na seba prísnejšia ide to rýchlejšie, ale mala by som väčšie nutkanie s tým seknúť. Takže radšej pomaly a iste, aby si aj môj organizmus mal čas na zmenu zvyknúť. Nemám nejaký časový horizont, ale už teraz sa cítim veľmi dobre a to mám eľšte dve tretiny pred sebou :angry: . Mimochodom, môj partner mi kúpol korčule, neviete niekto na čo?!?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pomoóóóc, on sa ma chce zbaviť!!!
Lekno, veľmi rozumné slová - nezačínam, pokračujem! Keby si ich uvedomovalo viacej chudnúcich, raz by prišli k vytúženému cieľu. Aj my sa tam doplazíme :wink:
4. máj 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak Vivi. Radšej pomaly, ale isto :wink: Práca chvatná, málo platná :slight_smile: Ja sa už tiež nešaliem ako kedysi, že za mesiac bude zo mňa Tvigy :grinning: Veď keď sa človek prežiera niekoľko rokov, nemôže chcieť, aby bol za pár týždňov ako prútik. Pri silnej vôli sa to samozrejme dá, ale potom sa to všetko vráti aj s úrokmi :confounded: Takže pomaly ďalej zájdeme. Ps: ja som pred deviatimi rokmi po druhom pôrode vážila 59 kg a toľko som chudla, až som sa vychudla na 75kg :sunglasses: Čím to je, čím to je... :confused: Teraz sa nad sebou môžem len zasmiať :sweat_smile:
4. máj 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj, človek sa učí celý život... :wink:
4. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, aj ja som podobným spôsobom vychudla na 91 :grinning: , môže za to hlavne úsilie, čo najrýchlejšie schudnúť a následné nejedenie, potom telo uloží každú lyžičku navyše do tukových zásob :rolling_eyes: Asi na tom niečo bude, teraz keď jem pravidelne, nestane sa v podstate nič, aj keď občas zhreším, ale stalo sa mi to len dva, či tri razy a nebola to polovica kačice ale napríklad čokoládový jogurt, takže žiadna kalorická bomba. Ja sa snažím stále udržiavať v nažranom stave a prežrať sa takýmto spôsobom k štíhlosti :grinning:
4. máj 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veru, každý si musí na sebe odskúšať, čo mu vyhovuje. Ja mám teraz 63 a budem rada, keď to dopracujem na tých 5O kg. Takže Práci česť! :grinning: (Ps: tie korčule ti mangel kúpil asi preto, aby si rýchlejšie prišla do vytúženého cieľa :grinning: ) Tak držím palce :wink:
4. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry, partner som chcela napísať. Ale veď ho to hádam neurazí :wink:
4. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurazí lekno, si zlatá, on môže pojesť všetko na svete, nejako extra sa nehýbe a je stále rovnaký :confounded: už som mu povedala, nech neprovokuje s korčulami, lebo bude mať čoskoro novú štíhlu partnerku a aby sa tá nerozhodla pre nového partnera :sunglasses: :sunglasses:
4. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktovie Vivi :grinning: Nevrav hop, kým nepreskočíš :sweat_smile: Ale nie :wink: Inak dobre ma vie naštvať to, že muži chudnú ľahšie aj rýchlejšie :angry: No čo je už toto xa spravodlivosť :rolling_eyes:
4. máj 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo zožerú večer pri telke pol plecha koláčov, zaklincujú to klobásou s chlebom a pivom a nadruhý deň z nich padajú nohavice :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. máj 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech sa len dožerú. Ale mňa vedelo naštvať, kým som sa učila odolávať, že celý deň sa držíš ukážkovo ako podľa učebnice a večer sa začnne robiť praženica, slaninka atď. A ešte sa na teba škerí z kuchyne :angry: No nezabila by si ho? :rolling_eyes: Ale to už mám našťastie za sebou. Už mi to nevadí. Najhoršie sú pre mňa sladkosti. Alebo keď mám dostať "mrchu". Vtedy mám záchvaty žravosti. A ešte k tomu mám "predmenštruačný syndróm" a nervózna som ako pes. No a potom chudni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Síce môj mangel tvrdí, že ja už mám predmenštruačný, cezmenštruačný aj pomenštruačný syndróm. Že som nervózna stále. Tak ti nevím... :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien, akú diétu držíš? Potrebujem zhodiť asi 8 kg do 10.6.- idem na dovolenku a musím nejako vyzerať. Nebudem štíhla, ale aspoň budem mať zo seba dobrý pocit. Je tu popísaných 15 strán a nechce sa mi toľko čítať.
4. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina, diétu nedržím žiadnu, stravujem sa podľa určitých zásad:
-jem 5-6 krát denne, ale málokedy 5, väčšinou je to šesť krát
-pijem okolo troch litrov vody, nie bublinkovej, nie sladenej, v žiadnom prípade cola, ani keby bola light
-po obede, ale častejšie až po olovrante sa snažím nejesť chlieb, pečivo, zemiaky, ryžu, cestoviny, ale jogurty, šaláty so šunkou, vajíčkom, tuniakom, mäsom, alebo zapekanú zeleninu
-solím minimálne, nejem také blbinky ako oriešky, čipsy, vyhýbam sa sladkému, žiadny alkohol, teda skoro :grinning: :grinning:
-na obed jem normálne percie normálneho jedla, ale z prílohy väčšinou len polovicu, samozrejme nepláva to v tuku
-možno sa ti to zdá priveľa obmedzení, ale môžem jesť prakticky skoro všetko, nie som hladná, čo je u mňa veľmi dôležité a za mesiac som schudla sedem kg :wink:
-nechcem tu písať na pol stránky, preštuduj si na nete niečo o glykemickom indexe potravín, bude ti jasné, prečo si niekedy hladná, aj keď skoro nič neješ.Osem kg za mesiac je hlúposť, schudnúť sa dajú, delenou stravou v pohode, pokiaľ chudneš z väčšej váhy, ale nerobila by som to, čím pomalšie chudneš, tým väčšiu máš istotu, že to späť nepriberieš a predpokladám, že chceš dobre vyzerať nielen na foto z dovolenky, ale stále. Ja chudnem z 91 :rolling_eyes: , preto to išlo dolu tak rýchlo, teraz to bude asi pol kg až kg týždenne, ale za pár mesiacov je to dosť :wink:
5. máj 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vivien: to co pises, o tom glykemic. indexe mi v minulosti super pomohlo-schudla som 13 kg. fakt super. inak, ja som teraz pila vela kofein. napojov a mala som strasne probl. aso zaludkom, a nemohla som spat, aj ked som to nepila navecer...
mam pocit, ze aj po zelenom caje mam problemy so spanim-je to mozne?
5. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik to netuším, lebo ja môžem vypiť aj šesť káv (slabých) denne a po šiestej som do desať minút tuhá...
5. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež vypijem kávu aj o 20:30. To preto, aby som sa vydržala večer pozerať na telku. A väčšinou zaspím skôr, ako malá :sweat_smile:
6. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo je s vami babuleééé? Vychudli ste tak, že ste úplne zmizli? :grinning:
11. máj 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viv-prosím ta hod stránku kde naštudujem tvoj spôsob chudnutia,s dellenou stravou som kvôli oblič. kamenom musela skončit :frowning2: ,lekárka odporučila iný sposob a ani 90-dnovú už vôbec nemôžem :unamused:
11. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oazapokoja večer ti napíšem do IP, letím do práce, pekný deň :slight_smile:
13. máj 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok