• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budem znova štíhla. Pridáte sa?

10. septembra 2012 
Maybee: Tak to dufam, ze to spolu dokoncime!!! :grinning: Hor sa na boj s kilami!!! Moja polovicka hovori, ze keby nesli kila dole, pozitivne je, ze ma dieta nuti pit... Ja som velky lajdak na pitie a teraz v pohode 3 litre vypijem... :wink:
Vivien742: A ak sa smiem spytat, ako ides na to Ty? :wink:
2. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien742..a máš nejake recepty alebo niečo aby som vedela, že čo mám s čím kombinovať???

mne prišli dnes knihy čo som si objednala...na cvičenie...takže sa vytešujem,.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica111...a to môžem kombinovať???myslím, že ked mám 1den že či môžem na ranajky vajíčka...na obed zemiaky a na večeru jogurt??....to bol len príklad...
2. apr 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana246 mám taký pocit, že to bolo skôr myslené, že 1. deň sa nesmie miešať s 2. dňom... :wink:
2. apr 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimamijami, ja som bola tiež lajdáčka v pití, ale teraz úplne vpohode vypijem aj 2 litre, celý deň mám po ruke vodu, a keď som hladná, tak mi tá voda aj občas dosť pomôže.

pre mňa sú najhoršie ráno, ja som niekedy taká hladná, až mi je zle :slight_smile: ale zatiaľ s tým statočne bojujeeem.
2. apr 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee...nejako omylom som tie zemiaky zašmolkovala do prvého dna...ale myslela som mäso.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana246
Práveže nie ak máš deň 1. tak môžeš iba to čo je popísané v dni 1. a na druhý deň si môžeš dať deň 2. buď 1 alebo 2, pozor ovocie sa môže iba pri dni 2. Zelenina s hocičím. Ja väčšinou keď máme doma bežne naverný obed tak budd jem ryžu so zeleniou alebo mäso so zeleninou. Nikdy nie spolu (no nikdy, niekedy to nevydrzim :slight_smile: ) ha ha, ale hovorim na druhý deň to skusim zase a samozrejme som závislá na sladkom, tak sa snažim iba doobeda a dam si sušené hrozienka alebo radšej napolitanku ako čokoladu. A ešte odporucam zvyknuť si ráno ako prvé vypiť zelený alebo bilinkový čaj aspoň 0,5 litra. Výborné na chudnutie!!!
2. apr 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana246 :grinning:
2. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ak chcete tak mi poslite svoju vahu a ak mate aj nejaky vahovy ciel do ip...a urobim tu tabulku
2. apr 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabuľka, dobrý nápad :wink:
2. apr 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cakam na ipcka...zatial sme v tabulke len 2 :wink:
2. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo by sme mohli každy deň popisovať čo kto zjedol za predošlý deň. A tým by ste mohli porovnáť či jete veľa, málo a pod. Nehnevatje sa ak je to zlý nápad, ale mňa to vždy zaujímalo, čo jedáva taká vychudnutá baba.
2. apr 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: ani to nie je zly napad
2. apr 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: :grinning: :grinning:
mňa tiež zaujíma jedány lístok chudučkých báb :grinning: , mám kolegyňu a tá pravidelne zje všetko čo príde pod ruku, sladkosti, tyčinky, oriešky, klasika obed, no a keď mi povie, že bola na pivku a dala si 4 a potom doma si upiekla slaninu s vajíčkami a chlebom tak ma ide rozhodiť :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co si dame do tabulky? Ake udaje? Nedame k zaciatocnej vahe a k cielu aj vysku?
2. apr 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimamijami, dobre by bolo aj vek ...nakoľko my postaršie :sweat_smile: už asi nebudeme mať takú úspešnosť ako mladšie žienky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, suhlas... Mozno aj pocet deti (aj ked ten mame skoro kazda v pase).
2. apr 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné... :slight_smile:
čo sa týka jedla, tak ráno omeleta z 2 vajíčok, ktorú mi aj tak zjedla dcéra :grinning: , takže zostal mi jogurt, desiata, mandarínka, obed, polievka a špagety s tuniakom...1xžihľavový čaj, 1xčaj na chudnutie, 1,5 l čistej vody... od 6,00-13,30 aj dosť :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navrhujem takuto hlavicku: nick vek výška váha váha - cieľ a este po akom case chcete dopnovat vahu? po 2 tyzdnoch?
2. apr 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý nápad s tým, kto čo jedol. tak sa pridám: ráno-jogurt, obed-kúsok kurčaťa so zeleninovým šalátom a večera-dve uvarené vajíčka (alebo praženica) so zeleninou.. :wink:
2. apr 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj včerajší deň: ráno zeleninový šalát s jogurtom, deiata banán a malá čokoládka :slight_smile: , obed kapustová polievka, večera 3 polky vajcového chleba,40 min.korčulovania
2. apr 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee: celkom dobré, ale dnes som to s obedom prehnala. To zato že o tom moc rozpávam. Skúsim sa večer držať :unamused:
2. apr 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica111: no, snažím sa.. lebo mám sedavú prácu, a do toho, keď som "žrala" všetko, čo som videla, tak to tak aj teraz vyzerá :wink: a myslím si, že si není jediná, ktorá zhrešila dnes :slight_smile: takže si nič z toho nerob a pokračuj ďalej! :wink:

ja zatiaľ vynechávam desiatu, aj olovrant-aspoň taký týždeň a potom budem mať aj to. neviem, či idem na to dobre, ale tak duuufam... :confused:
2. apr 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte
môžem sa sem k vám pridať. Tiež by som potrebovala trošku schudnúť teda ak je trošku 22 kilo. Ešte som si vás poriadne neprečítala tak to pôjdem dohnať.
2. apr 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulku vecer vylepsim...to je len na zaciatok
2. apr 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony_ke..čo všetko bude v tej tabulke???...výška, váha-teraz a váha-o ktorej snívame??.....a ešte???...budu tam aj miery ??...a s tým vekom to je tiež dobrý nápad...
2. apr 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annase...trošku??? :grinning: ....aj ja som na tom tak.....a kludne sa pridaj....

no a môj včerajší den....doobeda čaj 0,5l..a voda.....obed...ryža a zeleninový šalat.....10km na bicykloch... :sweat_smile: asi liter vody a večera to čo aj obed...len menej.....a zopár brušakov.. :frowning2:
2. apr 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoooj aj ja chudnem....uz asi na 100krat....drzite tu aj nejaku konkretnu dietku??ja som presla 90-dnovkou aj delenou stravou obe len na par dni :sweat_smile: :sweat_smile: ,a teraz to skuam len tak ze zdravsie jedlo a cvicenie,vcera som bola 1x na cviceni nieco ako pilates krizeny so sipeky ale super lebo hodku posilovacie cvicenia a to ja mozem,neznasam cvicenia typu aerobik a taeboo,spinning lebo to na moje srdce nemozem :confounded: ......tak uvidim :grinning:
2. apr 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana: nick vek výška váha váha - cieľ
2. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy2..aj ja sa snažím 90dnovou...ale informujem sa aj o delenej....
2. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok