Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

nattereri
3. apr 2008

☹ mne este nic... ja mam i bez toho 37... och a co bude po teste... ,,babicka,, 😠

zuzu13
3. apr 2008

danny vydrž...mangel to spraví

maybee
3. apr 2008

ale občas sa cítim, akoby moje telo malo 70 rokov... 😉

zuzu13
3. apr 2008

danny máš to v ip

dannynka
3. apr 2008

zuzu oki,pisala som ti ip 😉

zuzu13
3. apr 2008

idem ja domkov, práce bolo na dnes dosť...pekný zvyšok dňa...zajtra som tu ako na koni 😀

nattereri
3. apr 2008

mirka414 mas IP 😀
dakujem 🙂

zuzu13 ahoj a drz sa 😀

megy2
3. apr 2008

mne to nejde otvorit,nechapem...niesom expert do tychto veci,ale niektory maily mi prilohy proste neotvori 😢 😢 .....

dannynka
3. apr 2008

megy aj mne napodobne....chyba mi tam nejaky subor v ktorom to treba otvorit a ten asi v compe nemame...
a ja som si ten testik tela tak chcela spravit 😒 😒 😒
baby vy to kukate v akom programe?hmm

mirka414
3. apr 2008

prepacte za meskanie bola som na nakupe,ak ma niekto este zaujem piste do ip meil.adresy,nech vidime,kolko je tu babiciek 😀 😀 😀

ivka19
3. apr 2008

mirka,dakujem,ale ani ja to neviem otvorit,ale nasla som nieco podobne v gooole,vola sa to biologicky vek tela,a tam mi vyslo minus plus 2 roky,takze som celkom spokojna,aj ked s vahou je to uz horsie ☹

karolinkafe
3. apr 2008

Ahojte 😉
Ako sa vam pokracuje? Ja som sa rozhodla nedrzat nijake diety atd. lebo by som to aj tak nevydrzala 😅 ale radsej kazdy den 40min intenzivne cvicit. Jasne ze sa budem snazit jest najma zeleninku a ovocie a neprepchavat sa 😉
Ivka aj ja som si vypocitala ten biologicky vek a dalo mi to o 1 rok menej tak som rada 😀
Drzim vam vsetkym palce

nattereri
3. apr 2008

😀 mirka414 dakujem, prislo mi... mne to ubralo tri rocky, mam 34 a tak som rada 😎 ...aj ked ta postava, no co uz 😅 ... dnes sa zatial drzim, pozieram iba bielkoviny, i ked som mala mini krizu, mali sme navstevu a doniesli co ine, ako SLADKOSTI 😔 mnam-mnam 😕

dannynka
3. apr 2008

ahojte...tak uz konecne som si mohla spravit ten testik....pridalo mi 2-rocky takze som spokojna......ale este to trosku musim upravit 😉 Teda daco zhodit... 😀 😀 😀

riana246
3. apr 2008

ako vám zavidím... 😅 ....mne vyšlo 45....ale určite som niekde urobila chybu... 😠 😠 😠

matar
3. apr 2008

ahojte, aj ja chcem testík 😀
dnes som raz "zhrešila" poobede som neodolala a dala som si milky way minute jahodovu 😕 😀 ale na speeningu som makala ako drak, tak som ju hádam vypotila, normálne mi z čela na bicykel kvapkal pot 🙂

riana246
3. apr 2008

matar...pošli mi mailovu adresu...

mirka414
3. apr 2008

matar napis mi meil.adr.a neboj ja hresim zrovna teraz zerem snikers cokoladu 😠 ale dnes som slapala45minutovku a jedna ma caka este teraz vecer.

tutifruti
3. apr 2008

Caute, tak ja sa napchavam dnes len chlebom a ovocím, no hrozne... Esteze zajtra bude mäskový deň... 😀 Už sa neviem dočkať...
A len podotknem k tým nákupom vecí: ja som si kupovala niečo na svadbu kamoške a to bola iná depka... Predavačka mi povedala, že väčšie veľkosti už majú len v moletke... 😅 trapnááá... No a navyše odmietam počúvať otázky typu: A vy čakáte tretie....? Čo sú tí ľudia slepí, že nevidia, že pred sebou tlačím kočík s dieťaťom?... No a vrchol bol, keď sa ma to minule opýtala ženská v posilke... No nielenže si ľudia o mne myslia, že som tehotná, ale asi aj na hlavu, keď tam makám ako besná...."tehotná"... 😅

mirka414
3. apr 2008

tutifruti to jelen sprosta skodoradost 😠 mne sa zasa 3dni pred porodom jedna pani opytala,ked som jej povedala,ze idem do porodnice,tak ze naco tam idem tak skoro.pocas tehotenstva som pribrala len 10kg 😵 ale po porode pri mamickinej starostlivosti som nezhodila ani kilo a tych 10 mi zostalo.

riana246
3. apr 2008

tutifruti 😅 😅 😅 .....strašné......aj ja som tak na tom bola......asi nemaju čo robiť tak len ohovaraju..ale ved už držíš dietku...tak budeš štihlučká...

krasotka
autor
3. apr 2008

Hlásenie piateho dňa. Dnes jem celý deň iba ovocie a čierne ľanové pečivo. Na obed ma strašne bolel žlčník, asi z tvrdej hrušky. Horšie ako by som zjedla kilo bôčika. Cítim sa ale super. Začínam mať príval energie. A teším ako ma v jeseni nikto v škole nespozná. Hurá.

riana246
3. apr 2008

matar..prišlo ti to???..potom napíš, že čo ti vyšlo...

matar
3. apr 2008

riana, prišlo, v skutočnosti budem mať v lete 30 rokov a vyšlo mi 37 😒 ale mužovi vyšlo 15 rokov naviac 😝 😀
idem si dať ešte kiwi, lebo mi hrá v žaludku

tutifruti
3. apr 2008

Mne sa to nedá otvoriť... ale neviem, možno pánbožko nechce, aby som sa otestovala, aby ma už načisto neodvalilo... 😀

vivien742
3. apr 2008

čaute chudulinky, vy píšete ako besné, nestíham čítať.Ja som zatiaľ v pohode, včera som sa až čudovala, že nepociťujem hlad, skôr naopak, cítila som sa prejedená, dnes už tak normálne, ešte si teraz niečo zobnem. Obdivujem vás, že cvičíte, ja zatiaľ len to najpríjemnejšie spaľovanie energie, ktoré ste tu spomínali 😀 .Vážiť sa budem až po nedeli, aby som bola na seba dostatočne prísna aj cez víkend. A ako bojovať proti chuti na sladké? Nekupovať bol super nápad a ešte ma napadlo, že by mohli tlačiť na sladkosti, tak ako tlačia na cigarety-že škodia zdraviu: Pár sekúnd v ústach, veľa rokov na riti! 😀 😀 😀

tutifruti
3. apr 2008

Takze som v "zdraví" prežila nákup v Tescu... Okolo sladkého som ani nedýchala, prežila som 😀 Nakúpila som samé zdravé a drahé veci a v pokoji som odkráčala o 1000,- ľahšia...

vivien742
3. apr 2008

tak som si urobila dresing a nakrájala zeleninu, radšej by som do toho namáčala pizza štangle 😀 ,ale čo už. Keď sa z toho nepos...em, tak už v živote z ničoho, ale celkom mi to chutí. Hneď potom si umyjem zuby, osprchujem sa a zaľahnem s knihou, aby ma nenapadali hriešne myšlienky na žrádlo 😉 😉

riana246
3. apr 2008

vivien742...aký dresing si dávaš na zeleninu???...

vivien742
3. apr 2008

riana dresing značky-čo na mňa čumí z chladničky 😉 Dnes to bola asi polka jogurtu, lyžička nízkotučnej majonézy, trochu postrúhaného eidamu,okoreniť, trochu kečupu,maličký strúčik cesneku.