Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bulgur popri kojení

hefta
3. mar 2016

Môžem jesť bulgur ako prílohu keď kojím?

marcelatje
3. mar 2016

Preco by si nemohla?

pribinak
3. mar 2016

Preco by si nemohla? Ved to je obyčajná pšeničná cestovina, to by si potom nemohla ani napr nase kolienka

siska53
3. mar 2016

Jasne,ze mozes..aj pseno,amarant,quinoy,kuskus...atd...okrem.ryze a zemiakov a takmer vsetkeho..
Ved ked babu nejaka potravina nerobi dobre,az vtedy ju vyluc..

Vyhybat sa treba skor strukovinam a inym zduvajucim potravinam typu paprika.
Ale napr.cervenu sosovicu ci fazulu mumgo mozes. Tie nezduvaju.
A ostatne zistis sama.
Niektore babatka neznesu mliecne vyrobky,inym mozu skodit tie,co obsahuju lepok. A podaktorym neskodi nic a mamy mozu jest absolutne vsetko.

Pozor si staci davat len zo zaciatku,take 2-3mesiace,potom coraz viac skusat... Ale bulgur je v pohode.🙂

tyelde
3. mar 2016

@siska53 prečo nemôžeš zemiaky? :O

siska53
3. mar 2016

@tyelde jezis..myslela som to tak,ze okrem.ryze,zemiakov a x dalsich veci sa mozu jest aj bulgur a tie dalsie,co som uviedla.. Ved ryza a zemiaky su bezna potravina,ktoru clovek jedava u nas stale.
Ale bulgur,pseno,quinoy a pod. Vela ludi nepozna a nepouzivaju sa casto v nasich kuchyniach.

tyelde
3. mar 2016

@siska53 veď práve, som sa zľakla, že budem hladovať keď už ani to nemôžem 😀 vďaka za upokojenie 🙂

hefta
autor
3. mar 2016

ďakujem babenky.. len sa pýtam pre istotu.. bo malá ma veľmi bolavé bruško.. tak chcem vyliučiť lepok.. teda biele pečivo...
musím niečo vyskúšať.. bo aj pri kakaní sa veľa trápi.. chuďatko moje... a pritom nič zdúvajúce nejem... ani také čo by ju zapieklo..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli