Cambridge diéta s odstupom času - rok a viac

mimi171
8. máj 2015

Ahojte, silne zvažujem túto dietu a rada by som o vás, ktoré ste ju už držali vedela aký je dlhodobý efekt. Myslím tým, či ste si váhu udržali bez hladovania pri pestrej zdravej strave a pohybe (mm strach z toho, že telo bude v šoku z nízkeho príjmu kalórií a potom aj pri zdravej strave naberie zase kilá späť ☹ ) Ďakujem 😉

mojajulia
8. máj 2015

Môj muž túto diétu držal, lebo to chcel vyskúšať a nedal si povedať.
Za 11 dní schudol 10 kg a jeho telo tak zoslablo že skoro skolaboval.
Za pár dní bol tam kde pred tým, lebo od hladu by zožral aj celého slona....

ajajaj00
8. máj 2015

@mimi171 moj muz tuto dietu drzal moc s tym nebol spokojny..pred tym drzal skoro to iste len ina znacka ta firma sidli v Ba volaju sa Terra Medica bol s nimi velmi spokojny

bandura
9. máj 2015

@mimi171 ja som si cambrigde dietu spravila doma sama a zadarmo chcela som vyskusat tak som si prevazne z acidka robila kokteily a zabralo pocas 21dni som dala dole 13kg

emai
9. máj 2015

@bandura
waw tolko kil?? za tak kratky cas? co si prosim ta jedla.? nepozanm takuto dietu

mimi171
autor
9. máj 2015

@bandura wau. to si len tie koktejly pila?

babulik3
10. máj 2015

@bandura napíš prosím niečo konkrétnejšie

bandura
10. máj 2015

@mimi171 pila som len som pila kokteily mnou doma robene 😉

bandura
10. máj 2015

@babulik3 co konkretnejsie mas na mysli? tie kokteily? tak somsi jednoducho rozmixovala ovocie pridala acidko a mala som proteinovy napoj, ked som nechcela acidko som nepridavala, dalsie dni som mala take zeleninove tak som si rozmixovala mrkvu s cviklou a pila som, neskor som si uvarila vyvar alebo cesnakovu polievku, ale i kremove polievky som si robila a neskor spenat vsetko som ale pila...

babulik3
10. máj 2015

@bandura to znamená, že si jedla len všetko v tekutom stave? tak to máš môj veľký obdiv, že si to vydržala, a môžem sa ešte opýtať, potom si prešla na normálnu stravu, alebo ešte dodržiavaš tekutú stravu, a úbytok hmotnosti máš stále rovnaký?

bandura
11. máj 2015

@babulik3 ano len tekutu stravu no zaprela som sa a vydrzala som...chyba bola ze sa mi nieco vratilo lebo som presla na buchty, knedle, kolace, zakusky , chleba vsetko s mukou to bolo chyba ale malinko po tej diete sa pametam ze asi 5dni som jedla meso zo zeleninou a nepribrala som este som schudla 4kila...asi tak kludne sa pytaj

michaelakarasy
15. máj 2015

michaelakarasy Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.