Celulitída po pôrode

babulka1978
18. apr 2012

Vždy som sa tešila, že celutída v podstate nie je môj problém. Dosť som športovala, napijem kávu, nefajčím, ale po pôrode som prvý krát začala brať zo zdravotných dôvodov antikoncepciu (o ktorej som si na nete prečítala, že zadržiava vodu, čo je jedna z príčin celulitídy). A tu je môj problém. Po rizikovom tehotenstve, a 4 mesiacoch na lôžku pestované svalstvo na nohách ochablo, k tomu tá antikoncepcia, a je to tu..moja nočná mora....Je to hrôza....môžno si teraz poviete....že banalita, ale mňa to dosť trápi, lebo doteraz som tento problém nemala....Prosím prosím, nejaké babské receptíky. Snažím sa bicyklovať a hýbať sa, nefajčím, nepijem. Vopred ďakujem za rady 🙂

ibajeho
18. apr 2012

Mam presne ten isty problem, presne ten isty pripad som a neviem co s tym 😢

simona086
20. apr 2012

mala som tento problem, vyuzila som mnou dllllho odmietany esteticky zakrok http://inalinia.sk/sk/services/id/22/telove-ose... . Poviem vám, že som spokojná. Pravidelne svičím a masírujem si tie ošetrované miesta. Zaberá to. Môžem len odporúčať 🙂

slimstar
29. apr 2012

Ja som mala tiez celulitidu. zabera robit zhyby - brusaky/ale tak aby vam niekto chytil narovnane nohy, musite citit pri kazdom zhybe stehna/ a kupila som si kolobezku tam sa tiez precvicuju hlavne nohy. este pomaha aj plavanie.
pomaha vsetko, kde pri cviceni citite stehna. 😉

blue_eyes
21. jún 2012

ake ihly na dermaroler sú vhodné na celulitidu a strie?

lencika
31. máj 2014

ihlyyy jej to je co ja pouzivam krem od bepanthenu proti striam a cvicim, ale poviem vam ze ked som bola v tom cviciacom kolotoci tak som fakt nemala celulitidu potom som prestala kvoli praci a hned to bolo vidiet celulitida sa objavila to je staly boj

durik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria3461
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrofuzik11
1. jún 2014

celulitidy sa neda zbavit. jazvy sa daju zjemnit. skuste bepanthen proti striam. ten mne osobne pomohol a este pomaha...