Chcem byť fit do leta 2015

lucianka222
27. sep 2014

Milé maminy. Ja idem do toho určite. ale bola by som rada, ak by sa pridali maminky, ktoré to s cvičením a s chudnutím myslia vážne a chceli by sa pridať... Spolu nám to pôjde ľahšie 🙂 Teda mne určite veľmi pomôže hlavne psychicky... Ja potrebujem dať dole tých 15-20kg. Takže? Kto do toho pôjde so mnou?

tina27111
27. sep 2014

ahoj a aku mas vahu ? a ako to ches dat dole ?

adulka07
27. sep 2014

aj ja sa rada pridám,..chodím po fitka a občas cvičím doma Jillian Michaels,..len tá strava-stále zhreším..mám 72kg a výšku 164cm..dúfam,že do leta dám dole aspoň 10kg..

najmama
27. sep 2014

Ak ma zoberiete idem ja do toho s vami, vlani sa mi podarilo -17kg, ale momentálne zase idem hore.... A potrebujem sa zbaviť závislosti na sladkom, lebo na tom momentálne fičím.... takže prosím ja chcem ísť do toho s Vami

luvika
27. sep 2014

@adulka07 presne tuto vysku mam aj ja...a tu istu vahu som mala pred mesiacom :D teraz mam 66.

sarlota1986
27. sep 2014

ja rodim v decembri🙂 ale do leta chcem potom tie schudnut 10-15kg🙂,moja vyska je 158cm a vaha stupa:DDD

muruska
27. sep 2014

aj ja by som sa pridala, zaciatkom roka som zisla z 82 na 73, teraz som sa zase vyzrala na 75-6 a do budúceho leta chcem mat 65, vyska 168

bohumila1988
27. sep 2014

Velmi rada sa pridam, potrebujem do buduceho leta dat dole aspon 20kg, buduci rok mam svadbu, tak nech vyzeram a citim skvele

johaninka
27. sep 2014

Aj ja sa pridavam, nech vas profilova fotka neklame to som si dala ako inšpiraciu 😝 mne treba cca 15 kil

ivka976
27. sep 2014

Ahojte aj ja sa k vam rada pridam,potrebujem schudnut aspon 15kg,

tina27111
27. sep 2014

aj ja sa pridavam chcem dat dole 7 kil keby bolo aj 10 nevadi uz mam za sebou 16 kil a 11mesiacov po porode

adush123
27. sep 2014

Baby i ja chcem...10kg by potesilo.po porode este vela mi ostalo.

ivka976
27. sep 2014

@tina27111 Ahoj a ako sa ti podarilo dat dole tych 16 kg,ak sa mozem spytat.

tina27111
27. sep 2014

ja uz ani neviem :D jedla som tri krat denne a male mnozstva a stale som behala okolo malej uz dlho mi vaha stoji a neviem sa nakopnut ked nemam ani kamosku ...

laurika25
27. sep 2014

Tak aj sa pridavam..som skoro 3 mesiace po porode a mam dole -19kg a este potrebujem 8 kg aby som mala povodnu vahu ako pred porodom..a hlavne spevnit brucho -🙂

ivka976
27. sep 2014

@tina27111 no presne aj ja teraz zacinam jedavat kazde 3-4 hodinky tak som zvedava ako mi to pojde ,ja mam tiez maleho drobca 1,7mesiaca ma 🙂)))zsajtra sa chcem odvazit lebo od vcera som sa tak zacala stravovat tak som zvedava ci aspon nejaky maly ubytok tam bude🙂))

miusa00
27. sep 2014

Ahojte 🙂 ja sa na to chystám akurát od pondelku 🙂 tak sa k vam pridavam 🙂

ivka976
27. sep 2014

@laurika25 gratulujem pekny vahovy ubytok,ako sa ti to podarilo

adkat13
27. sep 2014

pridávam sa 🙂 chcela by som schudnúť 30 kg. začala som pred 6 týždňami úpravou stravy a už týždeň cvičím každý deň jillian michaels (30 days shred) - odporúčam 🙂)) zatiaľ mám dole 6 kg.

ivka976
27. sep 2014

@adkat13 Ahoj ja som tiez upravila stavu tak som zvedava ako mi to pojde ,inak som si vsimla ze mame rovnako stare deticky 1,7mesiacov 🙂))

lucianka222
autor
27. sep 2014

No ja mám momentálne 80kg... Pri výšké 170 je to sakramentsky veľa je to veľmi vidieeeeť... 🙂 A v lete by sme chceli ísť konečne na dovolenku, nech nech nejako pre môjho mužíčka vyzerám 🙂 Nepôjdeme do súkromnej témy? By to bolo lepšie asi, by sme mali viac prehľad 🙂

miska1988135
27. sep 2014

baby aj ja sa pridam. len tá disciplina ☹ neviem nič dodržiavat... ziadnu zdravu pravidelnu stravu 5 x do dna male porcie.. vkuse sa prezieram sladkostami, jem nepravidelne, same somariny. Moja váha je 64-65 a vyska 168 cm... do buduceho leta by som chcela schudnut aspon 10 kg. chcem byt proste stihla, nie ako palica. Ked som mala 55 bola som taka akurat. Clovek vyzera lepsie aj sa citi lepsie... tak baby kedy zaciname? a ako? 🙂 ja mam jedalnicek napisany, už len ho zacat dodrziavat + chcem si teraz na jesen zaplatit trenera... 🙂

laurika25
27. sep 2014

@ivka976 no moja slaba stranka boli sladkosti a pecivo.Takze ked kojim som si dala zavazok,ze obmedzim sladkosti ale predtym som ich jedla kvantum a najradsej by som ich vynechala z jedalnicka a na ranajky som jedavala aj 2 rozky so sladkou natierkou a teraz si dam len pol rozka,pijem velaaa cistej vody kvoli mlieku,ne pijem ziadne dzusy ani malinovky,na obed sa vzdy najem a potom pomedzi ovocie a jogurt a na veceru nejaku lahsiu polievku..ale myslim,ze ked tak casto pijem tak ma to asi zasyti a nepotrebujem stale zobkat nieco.A myslim,ze pomohlo aj skakanie na trampoline-🙂kedze syn nemal s kym skakat tak sme sa spolu jasili,lebo na 'prechadzky' chodime autom takze moc pohybu nemam.

ddanuskaa
27. sep 2014

@lucianka222 mozem sa aj ja k vam pridat? Mam 171cm a 80 kg.Uz sa na seba nedokazem pozerat 😢hrozneeee

lucianka222
autor
27. sep 2014

Baby urobila som súkromnú tému tak šup tam, keď som niekoho zabudla mi napíšte... 🙂

11nika11
27. sep 2014

Baby ja sa rada pridam,spolu nam to pojde urcite lahsie.podpora je predsa dolezita 🙂 ja potrebujem dat dole takych 5-7kg no hlavne spevnit brucho,to mam ozaj skarede ☹ som nizka a utla,vyzeram s tym bruchom ako pavuk 😀 a priznavam,mojou najvacsou slabostou su sladkosti pri vecernom filme.

laurika25
27. sep 2014

@ivka976 inak ked kojim tak si nemozem dovolit vsetko zjest takze moja strava tiez nie je idealna ale myslim,ze stravovanie ma velky vplyv na chudnutie,takze robis spravne-🙂cvicenim uz postavu len formujes ale je dobre tieto dve 'vecicky' dat dokopy aby sa dostavil vysnivany vysledok-🙂

chikita0000
27. sep 2014

Pridavam sa aj ja uz som po porode 18 mesiacov a zatial islo len 4 kg dole lebo vzdy zhresim .potrebujem dole 10kg dat aby som msla povodmych 56kg

ivka976
27. sep 2014

@laurika25 no presne aj moja slabost su sladkosti a snazim sa ich obmedzovat a taktiez vyjedanie medzi jedlami ,ale uz druhy den sa drzim bez porusenia ,ked som hladna medzi jedlami tak si dam ovocie ,ja jedavam na rano 1 rohlik alebo 1 krajec chleba s niecim,inak som citala ze sladkost sa moze doobeda jest,ked musis🙂))obed jem co mam navarene normalna porcia ,olovrant chlieb so sunkou alebo pomazankou a vecera jogurt s ovsenymi vlockami ,ja pijem malo musim sa v tom zlepsit a tak isto aj v jedeni zeleninky,no a pohyb prechadzky a vecer sem tam pocvicim doma🙂))dufam ze sa mi bude darit tak ako tebe🙂))

idris
27. sep 2014

Ahojte babule tak ja idem s vami do toho. hoc ja by som potrebovala do marca sa vymakať a následne na jún a potom do konca života :D :D

Moja výška je 174 váha kolísa do 80 kg . 1.10 to bude mesiac čo makám na sebe . Ešte som chcela že pred 3 rokmi sa mi podarilo dať dole 20 kg tie som naspäť už nepribrala ale do vtedy som sa nevedela správne naštartovať. Tréningový plán nemám ale idem podľa svojho gusta 2x za týždeň beh 10 km, raz plaváreň , a každý druhý deň posilľovacie cvičenia. Doma na povale máme také mini fitko :D :D

Ja som v práci 7 hodín na nohách tak viac behu-aktívneho pohybu nezvládam ešte som si na to nezvykla, lebo len nedávno som menila prácu 😔 Mojou veľkou motiváciou mi je snúbenec za 3 mesiace šiel 15 kg dole . Ale pekne stravou a správnym pohybom 😵

ivka976
27. sep 2014

@laurika25 presne s tebou suhlasim stravovanie aj cvicenie treba aby sa nam to telicko spevnilo musim sa polepsit 🙂