Chcem byť fit do leta 2015

lucianka222
27. sep 2014

Milé maminy. Ja idem do toho určite. ale bola by som rada, ak by sa pridali maminky, ktoré to s cvičením a s chudnutím myslia vážne a chceli by sa pridať... Spolu nám to pôjde ľahšie 🙂 Teda mne určite veľmi pomôže hlavne psychicky... Ja potrebujem dať dole tých 15-20kg. Takže? Kto do toho pôjde so mnou?

idris
27. sep 2014

Inak ak máte nutkanie na sladké odporúčam kúpiť si nejaký proteínový prášok veret že po jeho vypití nebudete chcieť už za ten deň nič sladké. Aspoň u mňa to zabralo som bez cukru už 2 mesiac 😉

adkat13
27. sep 2014

@ivka976 tak keď si len teraz začala, tak ti to zo začiatku pôjde určite rýchlo 🙂 aj tvoj malý je februárový?

sandrax19
27. sep 2014

rada sa pridám, schudla som už dosť, ale ešte nejakých 10 kíl mi ostáva tak snáď do leta sa podarí 🙂

adkat13
27. sep 2014

@najmama @miska1988135 @11nika11 @ivka976 baby, aj ja som donedávna jedla tony sladkostí, ale potom som si to jednoducho zakázala a odkedy ich nejem, už na ne ani nemám takú neprekonateľnú chuť, ako predtým. nie že by mi vôbec nechýbali, ale dá sa to prežiť. základ je, aby ste mali stále vyrovnanú hladinu cukru v krvi, lebo keď skáče, tak máte aj chuť na sladké. takže nič nové: treba jesť pravidelne, viac menších porcií za deň. a netreba sa vyhýbať sacharidom, hlavne na raňajky (chlieb, ovsená kaša, ovocie) ale aj na obed (ryža, zemiaky, cestoviny), po obede už nie (ani ovocie). u mňa to celkom zaberá 🙂

mima4
27. sep 2014

no baby, pridavam sa k vam 🙂

nechcete aby tato tema bola sukromna? teda iba pre nas co sme tu?

stellamaris
27. sep 2014

@lucianka222 aj ja chcem byt fit do leta,moja neter sa bude vydavat a ja chcem byt stihla na svadbe 🙂 20kg minus je moj ciel,4 kila mam zatial zhodene,motivacia by sa zisla 🙂

11nika11
27. sep 2014

@adkat13 asi treba aj poriadne pevnu volu na to odriekanie 🙂 a ty teda nejedavas vobec ziadne sladkosti?

adkat13
27. sep 2014

@11nika11 no, snažím sa 🙂 a keď už musím, tak aspoň doobeda, ale to len tak kúsok horkej čokolády. je to smutné ☹(( ale raz do týždňa si dám taký deň, že sa vykašlem na celú diétu a jem na čo mám chuť. robím to tak od začiatku, a aj v minulosti, keď som chudla som to tak robila a myslím, že to nemôže až tak uškodiť. dokonca som čítala v nejakom fit časopise, že raz za čas je takýto "cheating day" prospešný, jednak to dodá chuť do ďalšieho chudnutia, a jednak to nakopne metabolizmus...

11nika11
27. sep 2014

@adkat13 tiez som uz o tom pocula,tak asi na tom nieco bude 🙂
Normalne si ma inspirovala.zajtra zajdem do obchodu,kupim si horku cokoladu pre pripad nudze a ostatne sladkosti budem musiet poskryvat 😀

adkat13
27. sep 2014

@11nika11 teším sa 🙂 určite ich poschovávaj alebo úplne zruš, ak sa dá. lebo oveľa ťažšie sa odoláva, keď sú doma. vidím to sama na sebe, otvorím špajzu a tam nutella moja milovaná, no a nedaj si lyžičku....

adkat13
27. sep 2014

@11nika11 a ten cheating day si určite raz za čas daj, nemusí to byť raz za týždeň, ale ako ti to bude vyhovovať. uvidíš, že ťa to nakopne a bude sa ti potom ľahšie odolávať obľubeným jedlám a sladkostiam 🙂

xxx007
27. sep 2014

ja sa uz rok odhodlavam.........potrebujem dobru motivaciu........aj by som sla do toho s tebou 😉

mibi41
27. sep 2014

@lucianka222 zacinam 1.10. 🙂,ciel je cca 60-65 kg,mam teraz pp druhom porode 79 kg :( takze sa pridavam.

elvira12
27. sep 2014

pridavam sa, 36/155/54, a este 6 kg k spokojnosti a 6 cm v pase a 3 cm v bokoch...
Ide to strasne tazko, a deriem sa 5x do tyzdna ako kon..🙂))

mibi41
27. sep 2014

@idris No ved to sladke to je horsie ako droga :(,nemusim mat obed ale sladke to hej,ale este mam na to 2 dni,potom razny STOP 🙂

lucianka222
autor
28. sep 2014

Maminy šup sem to súkromnej, nech náš tu nie je až tak veľa 🙂
Kto tam nieje napíšte 🙂

hrc
28. sep 2014

Ja sa rada pridam,musim zhodit 10 kg,momentalne 65 pri vyske 158cm co je vela ale nevesam hlavu a od dneszacinam 🙂

hrc
28. sep 2014

@lucianka222 mozes aj mna pridat.dakujem 🙂

zelka13
28. sep 2014

@lucianka222 ahojky, pridaj prosím ťa aj mňa a ešte @lydusska. Ďakujeme 🙂 🙂

ladkyna
28. sep 2014

aj ja sa pridavam 🙂 takych 20 kil by bolo fajn, ale budem rada za kazde kilo

traffic
28. sep 2014

@ladkyna
@zelka13
@hrc
super tema
ja sa tiez rada pridam, ja chcem dat dole 10 kg, ale mne sa vsetko drzi iba na brucho, to znamena, ze vyzeram ako pavuk, chude nohy ruky iba brucho ako pred porodom, preto hladam nieco co mi pomoze hlavne na brucho a neovplyvni nohy, rozmylsam nad stacionarnym bicyklom jedna holka co cvicila na bicykli tak vravela, ze fest jej dole brucho slo a nohy sa jej vyformovali spevneli alebo potom uvazujem nad beziacim pasom ale pri nom pojde asi vsetko dole aj nohy aj vsetko a samozrejme k tomu chcem dat nejake cviky na brucho a tiez upravit stravu, kedy zaciname alebo ste uz zacalai

sandrax19
28. sep 2014

@lucianka222 pridáš aj mňa?

mima4
28. sep 2014

@lucianka222 prosim pridaj ma, diky

csikike
28. sep 2014

ahojte, aj ja sa chcem pridat, vek, aj vysku mam podobnu ako @elvira12 , len ja mam 57kg, a potrebujem dole este tych 7 kil urcite, tiez makam vo fitku, ale dala som sa na RAW stravu uz 2hy mesiac mam za sebou, inac celkovo som doteraz dalo dole uz 21 kil ale za 3 roky postupne, ale tychto poslednych par kil je velu hodne tazky boj

stellamaris
28. sep 2014

@lucianka222 poprosim pridat 😉

11nika11
28. sep 2014

@lucianka222 mozes ma pridat?Dakujem 🙂
@adkat13 jaaaj Nutella,mnamka 😀 moj "stary" minuly rok vynechal uplne sladke,slane a schudol 17kil.Dnes som mu navrhla,ze by sme si mohli dat obaja prestavku od maskrt a suhlasil.No tesim sa..Lebo sa mi tazko odolavalo,ked si panko vecer pri telke otvoril Milku 😀

tina27111
28. sep 2014

tak dnes nam to zacalo ... ja zatial od rana sa drzim dufam ze mi to vijde a dam tych aspon 7 kil dole 🙂

ivka976
28. sep 2014

@adkat13 ano moj drobec sa narodil 5 februara ,inak vsetky tri deti mam februarove🙂))takze v piatok som sa vazila mala som 80,3 a dnes mam 79,5 juuj som rada 🙂)) 🙂 mas pravdu s tymi sladkostami ja uz 4 den som si nic sladke nedala a zatial mi to nechyba radsej si davam ovocie ,a jedavam aj prilohy aj pecivo no vsetko z mierou🙂))

najmama
28. sep 2014

@adkat13 ja keď som mala vlani záchvať zdravého životného štýlu(trvalo to asi 4 mes.), tak som frčala bez sladkostí, cítila som sa úžasne, potom ma kolegynka ukecala na 90- dnovku, a odvtedy to ide.... fuj nikdy viac, bola to totálna kravina, ale chcela som ju podporiť....

ivka976
28. sep 2014

@najmama Aj ja som drzala 90dnovku ale tiez som na nej dlho nevydrzala aj som schudla okolo 5 kil ,aj som ich znovu pribrala ,teraz jem vsetko ale s mierou a kazde 3-4 hodinky a obmedzujem sladkosti a slane veci a pomaly to ide🙂))