Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcem mať ploché bruško

noemkanikoletka
5. júl 2014

Ahojte , schudnúť nie je žiadna sranda to vie asi každá z Vás , ale nemáte niekto opravdivý typ ako na to snažím sa už dlho o to a .. :( nejde to .. Nie nemám deti som troška mladšia ... ale vážne to potrebujem

samantha185
6. júl 2014

skusala si cvicenie s Jill?

ficksacha
6. júl 2014

Ako si sa snazila? Troska pribliz. Mozno budeme vediet poradit, kde bola chyba.

sante81
6. júl 2014

@noemkanikoletka ak chces schudnut nejaké to kilo, tak ti poradím jedz 5x denne, s odstupom 3 hod, pi vela vody a hyb sa, obmedz sladkosti, na ploché brucho len cvičit, cviky pozri na nete,

gromkaver
6. júl 2014

@noemkanikoletka skus cvicit 10min. cvicenie Bob Harper a uvidis, ci pomoze. dalej treba pozerat aku mas postavu, lebo poznam 2baby, co su fakt stihle, cvicia v posilke 3x do tyzdna, tuk na bruchu pomaly ziadny a stale maju jemne vystupene spodne brusko (oni su uz ale po porodoch)....

noemkanikoletka
autor
6. júl 2014

@sante18 ĎAKUJEM 🙂
@gromkaver skúsim to , Ďakujem pekne 🙂
@samantha185 no pozriem si to 🙂

laskavocka
7. júl 2014

@noemkanikoletka
Ja cvicim 1000 brusakov za den a brucho mam jak kamen a to je len za mnou tyzden!Ide to len musis si na to najst hodinu denne.

noemkanikoletka
autor
8. júl 2014

@laskavocka To vážne ? :O

laskavocka
8. júl 2014

@noemkanikoletka
Ano to das,su to damske brusaky,moc sa nenamahas len zdvihas mierne hornu cast tela.1000 brusakov to je pre mna nic,velmi lahucke .Mna inspirovala ta Kristina Kormuthova ,vraj cvici na brucho 300 brusakov denne.Tak ako postavu ma super a brucho ako lata.

noemkanikoletka
autor
9. júl 2014

@laskavocka No tak Ďakujem ..A mám začať , od 100 ? až k 1000 , alebo hneď v prvý deň 1000 😨 😨 😨

kliara
9. júl 2014

Pochybujem, že by si na prvýkrát zvládla 1000. Ak zvládneš 100 aj to bude na začiatok dosť.

laskavocka
10. júl 2014

@noemkanikoletka
Ja som uz predtym cvicila rozne cviky na brucho,ale ma to otravovalo a prestalo motivovat.Za to 1000 brusakov v s malymi prestavkami,uplna lahoda.

laskavocka
10. júl 2014

@kliara
Co 1000 uz cvicim 1100, uz mam neaku tu kondiciu.Najviac ma trapilo brucho ,preto cvicim len na tuto cast.

koniarova
10. júl 2014

@laskavocka Márnosť. A koľko ti to časovo trvá?

katia77
11. júl 2014

Pozitivne formovanie mojho brucha v priebehu 6 mesiacov 😉

dasiacik
11. júl 2014

@katia77
Ako na to? 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli