Chcem schudnúť za 6 mesiacov, poraďte ako.

natalkinmarek
30. dec 2019

Dobrý večer
Prosím poraďte mi potrebujem schudnúť do svadby. Mám na to 6mesiacov. Chcem dať dole aspoň 6-10 kilo .
Poraďte stravu jedálnička
Alebo čo robiť cviki aké sú účinne Atd ďakujem A každú radu.
Žiadne tabletky ani nič podobne

amelia000
30. dec 2019

@natalkinmarek najlepsie urobis ked si sama nastudujes co a ako pripadne si niekoho zaplat. Lebo to co treba jednej na chudnutie, tak druha z toho moze priberat a tretia ostane na rovnakej vahe.

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
30. dec 2019

@natalkinmarek a podalsie niekto ti tu moze poradit uplnu koninu. Cize zamna radsej vystudovany vyzivovy poradca so skusenostami. 🙂

sense
30. dec 2019

@carimari preco by mali.byt problem.sacharidy...pribera sa z kalorickeho nadbytku a nie zo sacharidov... dokonca aj zo zdravej stravy ak to prehana z mnozstvom

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
30. dec 2019

@carimari jem bezne sacharidy a nemam neustalu chut jest.... a napriek sacharidom som schudla cez 10kg.... pokial budes jest komplexne sacharidy nie sladkosti a pridas si k nim bielkoviny a zeleninu kt obsahuju.vela vlakniny ziaden cukor ti nebude strielat...

Ale je mi jasne ze pre low carberov su sacharidy "smrt" ....
A takisto zdravy clovek nema problem spracovat lepok v rozumnom mnozstve....pokial taketo potraviny nie su jedina zlozka stravy...

Ale ak lepok vylucis hoci.problemy nemas rovnako ako mliecne produkty a neskor sa k nim vratis tak problemy nastat mozu nakko si telo odvykne zlozky ako lepok ci laktozu spracovat...

A maso jest kazdy den tiez nie je pre travenie a creva to najlepsie...
Napr vybornym zdrojom komplexnych sacharidov a aj bielkovin su napr strukoviny, dokonca aj lacnou zalezitostou...

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka12345
30. dec 2019

kamoška si kúpila od jedného známeho jedálniček plus cvičebný plán , potom bolo v TV , že jednu a tú istú diétu ( vhodnú skôr na naberanie ) predal každému . Ona poviem ti schudla 12 kg , čo bolo nepochopiteľné pri tej skladbe jedla , ešte aj cvičila ako drak , no a keď prestala tak nabrala vyše 20. Po tomto konštatujem , že každé telo je iné . Ja som zhodila 17 kg tým , že som jedla minimum jedla , ale že minimum , po skončení som pribrala 2 kilá 🙂 za celý čas som bola 2x po 5 min na Orbitreku

janka54321
30. dec 2019

@natalkinmarek moja osobna skusenost obmedz tuky, to znamena, ze vsetko maso aj ryby si rob na vode, nejedz nic vysmazane, vynechaj vsetky chipsy, pochutiny, sladkosti....a ked syry tak naozaj nizkotucne a schudnes aj bez cvicenia...ale bielkoviny nevynechavaj a menej solit....a take veci ako dochucovadla ( vegeta, bujon) rovno vychod....drzim palce

janka54321
30. dec 2019

@natalkinmarek a este nieco treba pit len cistu vodu, ziadne sladene napoje a miesto cukru pouzivaj med, samozrejme do kavy si daj lyzicku cukru (toho som.sa ani.ja nevzdala), treba mat pevnu volu a schudnes

kristina2412
30. dec 2019

Mas dost casu, a 10 kg nie je az tak vela. Podla mna by ti stačila uprava stravy a sport. Aspon trikrát do tyzdna..Zo svojich skusenosti odporucam beh. Kila isli dole ani som nevedela ako.

sense
31. dec 2019

@carimari zmena stravovania ale nemusi znamenat vzdat sa niecohi a tiez aj zo zdravej stravy priberies ak nesedi rovnica vydaj je vyssi ako prijem

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
31. dec 2019

Ja mam vyskusany intermitten fasting. Fungujem od leta na principe 16/8. cize rano vstanem do prace dam si normalne ranajky, obed si dam salat mäso, rybu, zeleninu hocico uz z nizsim obsahom sacharidov. Po obede okolo 16-17 si dam salku polievky alebo caj alebo platol syra a do druheho dna nic. Schudla som 12 kg

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalkinmarek
autor
31. dec 2019

@kristina2412 ano presne som chcela behavat lenže mi vraveli ze s behu neschudnem

ivca88
31. dec 2019

@natalkinmarek ale prd. Z behu zhodis najviac.
Ale netreba verit všetkému čo sa tu píše. Ja jem sami chleba, ryžu, zemiaky a schudla som 30 kíl..
Jem zdravo, primerane. Snažím sa aj pohyb, ale to s deťmi nie vždy ide.
Základ je prestať jesť blbosti a viac sa hýbať a ide to.
6 kíl je ozaj nič. Úplne reálne to schudnes za 2 mesiace

svetlana1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patkanikomino
19. jan 2020

@natalkinmarek ahoj, som výživový poradca, robím detoxikacne programy a tiež redukcne jedalnicky, ak chceš Napis mi. Určite ti poradím a ak nadviažeme spoluprácu, garantujem ti výsledok, bez jojo efektu. Samozrejme mám dobre spätne väzby od klientov