Chudli ste s Herbalife?

makupcik
4. feb 2013

Rozmýšľam nad tým, ale neviem sa zbaviť pocitu, že je to zas len biznis pre niekoho, na nás nespravodlivo obéznych, ktorí si nevieme rady.

zvsj
12. dec 2014

Takze davam tu moju skusenost"" Ja som mala problem zhodit ale strasny odporucila ma jedna znama, pani mi zavolala ze mam zadarmo meranie a odbornu konzultaciu. Najprv som sa popytala kamaratok co tam uz boli alebo co to uzivaju tak jedna polka bola nespokojna ze vyhodene peniaze a druha polka spokojna. Takze prejdem k meritu veci dostavila som sa tam slecna ma zmerala vsetko mi vysvetlila kde mam bloky preco nechudnem bola som dost prekvapena po merani lebo ked mi povedala co a ake problemy su spojene s mojou vahou tak mi to vsetko sedelo. Dalsia vec bola ta ako polka pise ze vnucovanie vyrobkov. U mna to takto nebolo najprv mi poradilo co mam robit aby som sa vycistila kolko vody a ako dlho to mam precistovat a co si mam kupit v obchode aby som precistila svoje telo . dohodli sme sa ze za mesiac dva sa pripadne stavim ak po jej rade ucitim zmenu cuduj sa svetu . Dodrziavala som presne to co mi povedala rano vela vody po obede menej . Nakoniec som sa jej ozvala dohodla som si snou termin na znovuzmeranie a ten system uz vykazoval uplne ine hodnoty stale to nebolo nic super ale bol to pokrok , dalej mi zacala rozpravat ci chcem nieco so sebou urobit povedala som jej ano tak mi ukazala 3 programy ake ponukaju ... spytala sa ma kolko chcem schudnut a ja ze minimalne 5kg nasledne sa spytala za aky cas lebo programy maju nastavene rozne. tak som si vybrala samozrejme ten najlacnejsi program hodnote 134 eur k tomu som dostala na chudnutie vanilkovy kokteil ktory mi tiez naordinovalo co a kedy a kazdy tyzden som sa tam stavila raz na premeranie .. podotykam dodrziavala som to pravidelne rano kokteil poobede normalne jedno ... dost chodim peso tak som chodiela na dlhsie prechadzky pila som vela vody rano menej poobede a cuduj sa svetu za 3 mesiace som dala dole 11kg ale najprv sla tvrda detoxikacia a potom az to chudnutie . Treba mat trpezlivost. Ja chcem len tymto vsetkym povedat ze herbalife nie je zla spolocnost prave naopak ak natrafite na skusenu konzultantku a ozaj chcete schudnut tak nejakych 134 eur vas nezabije. este vam poviem ako som schudla upravil sa mi spanok, celkova stolica, lespie sa citim ale to asi kazdy ked da nieco dole takze ja toto neodsudzujem treba len na zaciatku konzultacie prist a povedat co chcem a co si mozem dovolit.

perla200
18. dec 2014

ja ho beriem dva mesiace, z atial ani kg....ale váha ukazuje že som nabrala do svalov....ja som teraz na pochybach....

siusinocka
26. dec 2014

poznám babu ktorá super schudla... ale ja som sa ešte na to nedala 🙂

lenyy
25. máj 2016

venuje sa HB niekto v Pezinku?

karina517
25. máj 2016

Nápoje z Herbalife sú často podobné práškom športovej výživy. Nie všetkým ale často áno a cenovo to vyjde oveľa lacnejšie

zuzulikh
6. jún 2016

ale neviem v com spociva problem - zla strava ci malo pohybu?

hanboo
6. jún 2016

byvala spoluziacka robila pre herbalife a podla mna je to len klamanie ludi a zarabanie na nich. Urcite ak chce clovek chudnut tak budis, ale nie takymto sposobov. Existuje mnozstvo lepsich napadov ako schudnut a neprist o tolke peniaze.

susyme
16. jún 2016

Tak ja som tiez kupovala HERBALIFE kokteily a tiez som mala vzdy problem schudnut, Je pravda ze s tymi pripravkami som schudla ale akonahle som prestala tak vaha mi isla rapidne hore a momentalne som na historickom maxime ktore som nemala ani pred zacatim herbalife. Proste ak ste ochotne a mate cca 100 eur mesacne na kokteily a tablety tak ano ale nie ako par mesacnu zalezitost ....

cynthie
19. jún 2016
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.

Komu mozem poradit s vyrobkami herbalife? System, vyhody atd.? IP

lorrita
20. jún 2016

www.spolutodme.sk to je môj blog. robím to už vyše 8 rokov, je tam aj môj príbeh a článok o mojom chudnutí po tehotenstve. Smejem sa ak čítam vyjadrenia že s práškami chudnúť neide. Samozrejme to nie je o tom dám si tabletku a chudnem, to môže napísať len niekto, kto to neskúšal alebo mal zlého poradcu a nechápe podstatu 🙂. Dobrý poradca je školený aj lekármi a odborníkmi na výživu, má vlastný výsledok a vie poradiť nie len čo kúpiť. K produktom sa robí aj poradenstvo bežného stravovania, prípadne pohybu aby bol výsledok, preto je podstatné mať dobrého poradcu, ktorý sa o vás stará. a tiež je jasné, že ak schudnem nemôžem sa vrátiť k pôvodnému stravovaniu s ktorým som pribrala. neberú sa už ale produkty na režim chudnutia ale udržiavanie, alebo dá sa aj bez ale strava musí byť iná ako predtým. No koktejl je zároveň jedlo a ak si ho dáte raz denne na udržiavanie a popri tom zdravá strava určite nezbankrotujete, prípadne čajík. A ešte som niekde hore čítala 4 druhy čajíkov že niekomu zdravému podnúkali :D tak toľko druhov čajíkov ani nemáme. Ak máte niekto nejaké otázky, pokojne mi píšte, pozrite si môj blog s radami a výsledkami a e-bookom zdarma na stiahnutie 5 základných pravidiel zdravého chudnutia, ktoré si pre ich efektivitu zamilujete - http://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

bezkolyzka
16. nov 2016

Da mi prosim niekto zlavu?

johannka32
25. nov 2016

Ak by mal niekto o herbalife produkty zaujem , alebo nejake bližšie informácie rada poskytnem .

Neberte to ako reklamu , len si čítam nazory ľudí . ak ak by nahodu tak email :radoslava.olejnikova@gmail.com alebo FB : Radoslava Olejníková

silvicka247
25. apr 2017

nedá mi nenapísať do tejto diskusie ohľadne užívania Herbalife. Najprv pre všetkých ktorí chcú schudnúť by si mali naštudovať ako sa správne stravovať - žiť a hlavne si uvedomiť, že zmena stravy je určitý životný štýl. Kto chce schudnúť tak nech nezabúda, že 80 % úspech je strava 20 % je cvičenie, ak si ale niekto z Vás myslí, že ak bude užívať Herbalife ráno ako raňajky a večer ako večeru sem - tam si k tomu niečo zobne a poprípade obed si dá mega kalorický, lebo si povie však môžem pijem a beriem Herbalife tak NIE!!!!! toto je efekt jedine tak na vytvorenie budúceho jojo efektu! Nie na udržanie ideálnej hmotnosti. Čo sa týka mňa a môžem vám poradiť treba si uvedomiť, že herbalife je len určitý doplnok stravy ako rôzne proteíny, nutridrinky. proteínové tyčinky a pod. ideálne už pre niekoho kto má a pozná zdravý životný štýl a napr sa mu stane situácia, že ráno nemá čas na raňajky poprípade večeru vie, že za deň nevydal potrebný výkon na to aby prijal množstvo bielkovín obsiahnutých v proteíne poprípade by to už presiahlo jeho denný limit bielkovín tak ma doma herbalife a siahne naňho a ten ho zasýti. Nemôžem povedať, že je to zlé ale treba vedieť ako ho užívať aby neprišlo k jojo efektu ako pri všetkých doplnkoch stravy, ak chcete schudnúť pripojím vám sem pár rád na zdravú stravu ako a kedy čo jesť a hlavne správne....
hl. pri redukcii hmotnosti by ste prvé tri týždne mali dodržať tento režim:
raňajky
tekutiny: čaj očistný, bilinkový, čierna káva, voda, sóda, minerálka
mäsové výrobky všetky formy chudého mäsa s vysokým podielok nad 92%, ryby konzerovane vo vlastnej šťave.
mlieko a mliečne výrobky: nízkotučné a polotučné mlieka, každý tvrdý syr s obsahom tuku do 40 %, nízkotučný tvaroh, smotanu....
chlieb: všetky druhy tmavého a celozrného pečiva max 1,5 denne je to sto krát lepšie ako knäckebrot
veľmi dôležité sú aj vajíčka buď uvarené, volské oko, praženica, omeleta
čo sa týka smaženia alebo celkovo prešla by som buď na olivový olej alebo kokosové maslo. Ja na dochutenie zeleniny zvyknem používať tekvicový olej
na obed si môžete dať zeleninové polievky alebo mäsový vývar hl. jedlo opäť chudé mäso pripravované grilovaním a varením na prvé tri týždne by som vynechala prílohy obsahujú zbytočne veľa sacharidov a telo pri diete potrebuje hlavne bielkoviny ako prílohu si dajte varenú alebo grilovanú zeleninu na večeru si dajte kludne to čo ste mali na obed a na desiatu alebo olovrant? zelenina, ovocie, jogurt
Pri diete je dôležité jesť pravidelne každé dve, tri hodiny ak ste hladný treba si dať, ale treba vedieť čo! to je celé tajomstvo chudnutia ak si nie ste na začiatku istý koľko kj by ste mali prijať odporúčam stiahnuť kalorickú tabuľku je výborná.
čo sa týka sladkostí odporúčam do 15:00 hod. ideálne do 12-stej ak sa podarí a treba siahnuť keď už po proteínovej tyčinke alebo čokolády jeden tablik min však 70 percentnej.
ak máte chuť na alk. treba s mierou odporúča sa na chuť 1 dl bieleho vínka 🙂
ja od roku 2009 sa stravujem zdravo jem všetko dokonca zvyknem ísť aj do mekáču a kludne si dám k tomu veľkú colu avšak sa viem potom skludniť a vždy sa dokážem vrátiť k zdravej strave ja som schudla 29 kg ale postupne a držím si to stále chodím cvičiť do fitka niekedy si zaplávať, behať, dôležitý je aj pohyb ak ste vo fáze chudnutia odporúčam každý druhý deň ja už chodím len 3 krát do týždňa hl. si treba uvedomiť že tieto veci nie sú o držaný jedného mesiaca a potom sa vrátiť k prežieraniu uvedomte si, že je to váš výber k novému živ. štýlu.

petrag25
15. nov 2017

Ahojte, ja som schudla s herbalife 14kg od porodu a chcem pokracovat. Objednala som si dnes herba clenstvo ak by ste tiez malo zaujem o produkty ci nejaku radu kludne mi piste, rada poradim 🙂

zuzujojo
18. jan 2018

Ahojte baby ja som začala užívať herbalife tiež som po pôrode a kojacie mamina mam formulu 1 plus thermocaj a aloe užívam to krátku dobu cca 3 týždne no nejde o to ze človek s toho chudne ale cítim sa lepšie mala som problémi zo stolicou no teraz je problém vyriešený pravidelne každý deň necítim sa unavená a taka nafucana ma to do seba niečo ja sa neobmedzujem na raňajky aloe kokteil a čaj olovrant ovocie potom aloe obed hocijaký znova čaj okolo 16 hod si dám zasa jedlo bud salat alebo vajcia atď a okolo 18.30 kokteil treba piť veľa vody čistéj vody to je dôležité ja som zatiaľ spokojna

zuzujojo
18. jan 2018

@perla200 nemusíš byť na pochybách váha je orientálna treba sa merať a tuk sa ti mení na svalstvo

monika3003
27. jan 2018

Musím sa pripojiť k diskusii a plne súhlasiť s tininasss.Je to hlavne o strave,Herbalife beriem 3 týždeň,necítim sa unavená,vynechala som akékoĺvek sladkosti,vypražané jedlá,je ryby,zeleninu,strukoviny a keď mám chu´t na sladké tak si dám banán alebo jablko.S HBL chcem schudnúť 15 kg a potom si udržiavať zdravou stravou svoji kilá.Samozrejme ak sa vrátim k normálnej strave tak mám kilá nazad...a čo sa týka peňaží...Koľko minieme na obedy,sladkosti,zákusky,sladké koly,hamburgery,ak si to zrátate a prerátate výrobky HBL tak Vás to vyjde lacnejšie a zdravšie...a čo je hlavné zlepšil sa mi zdravotný stav...kilečká idú dolu,chodím cvičiť,a dá sa chudnúť aj bez HBL,ale musí dodržiavať správny pomer tukov,cukrov a bielkovín...
@tininasss

02955
3. feb 2018

@kattrin5
Mozem poprodit info dakujem

zuzujojo
3. feb 2018

@02955 o com chcete vedeť kľudne mi napíšte

02955
5. feb 2018

@zuzujojo ďakujem

veriiik106
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annale
30. máj 2018

Zdravim vas, hľadám niekoho čo si objednáva pre seba výrobky Herbalife, aj ja chcem len pre seba môžme si objednávať spolu. Chcela by som pár produktov možno aj pravidelne, ale nechcem aby ma stále niekto bombardoval ohľadom spolupráce. Diky

anjelik107
23. júl 2018

@annale ahoj kľudne si môžeš brať odo mňa tovar ak máš záujem napíš mi a dohodneme sa 🙂

02955
24. júl 2018

@anjelik107 poprosim cenu kokteilov dakujem

anjelik107
25. júl 2018

@02955 napísala som vám súkromnú správu kde sa dohodneme na všetkom

ulka123
7. okt 2019

Ahojte ja som s produktami schudla 🙂 . U kamošky co robieva Hermalife poradenstvo som si dopriala 2 týždne s používaním produktov: Každý deň kokteil v ktorom neni iba vláknina ale aj živiny ktoré treba na dobré fungovanie buniek. Taktiež som pila termo čaj co je úplne super nie len preto ze ma pre mňa chutnú osviežujúcu horkú chuť ale hlavne ma prestali bolieť žily na nohách keďže pomáha prečisťovať. A potom aloe nápoj. Pri tomto všetkom som iba navyše 30 minút cvičila doma co som pridala k bežnej preprave bicyklom do a z práce. Obmedzila som sladené nápoje a čokoládky. A logicky ... schudla som. Mne to pomohlo schudnúť a dopriala som telu tie živiny čo potrebuje na správne fungovanie. Potom som už neužívala produkty, postupne prestala cvičiť, začala som viac sedieť pred telkou a s mobilom v ruke a k tomu jedla sladké alebo kalorické či nevýživné jedlo tak som logicky pribrala. Je to vážne len a len o voľbe či si človek chce dopriať správnu výživu a aktivitu aby telo fungovalo ako má alebo si chce postupne zničiť bunky v tele nesprávnou a veľakrát nekvalitnou až umelou stravou plnou farbív a kadejakých chemických látok a sedením pred telkou s mobilom ruke. Pre mňa radšej investujem do toho aby som bola zdravá alebo lepšie na tom, ako čakať kedy začnem mať zdravotné ťažkosti a potom sa navyše nimi trápiť a aj tak míňať peniaze na veľakrát drahšiu liečbu ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou nezaručí úplný návrat zdravia ale len nejaké potlačenie reakcií. Záver--- človek stále míňa peniaze a záleží na ňom či ich míňa na zdravú stravu,výživu,fitko či hodiny tanca alebo na nekvalitné potraviny, alkohol, a veci ktoré ho iba odkláňajú od športu a zdravého životného štýlu. Toľko môj názor 🙂 zdravý životný štýl je prospešný (pokiaľ zahŕňa vyvážený prísun vytaminov a ostatných živýn pre telo + pohyb)

aleboco
11. feb 2020

@bezkolyzka este sa zaujimas o vyrobky herbalife?

mirka1112
6. apr 2021

Ahojte,objednava niekto cez hebalife?