Chudnem, ale brucho ostáva

andrea1235356
21. aug 2020

Ahojte žienky , schudla som nejakých 12 kilo a vážim toľko, koľko som chcela aj podľa bmi som spravne avšak moje brucho sa skoro vôbec nepohlo. Nie je tlste ale.je na ňom tuk ktoreho sa neviem zbaviť. Vedeli by ste mi nejak pomoct? Ďakujem vám za vaše rady.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
22. aug 2020

@andrea1235356 Aj ja mam brusko. Pocas tehotenstva som nikde nepriprala, mala som len basketbalovu loptu v bruchu. Teraz 8 mesiacov po porode a vyzeram akoby som bola v 6 mesiaci tehotenstva lebo nadbytocna koza a tuk su stale tam.
Nikdy som nemala problem schudnut az teraz.
Bola som u terapeuta koli chrbtici a ten mi tak okrajovo povedal ze brusko ostane ak zle dychas. Zevraj je to bezne ze v tehotenstve, koli extra brusku kompenzujes a pouzivas ine svaly na dychanie a tiez ine svaly na drzanie tela kedze tazisko je inde. Potom po porode je tazke zacat pouzivat tie spravne svaly a tak ostava brusko. Ze su na to cviky. Ja to idem riesit az ked maly zacne behat a ja nebudem musiet chodit vsade za nim zohnuta.

iinuska
22. aug 2020

Treba cvičiť,ale brucho je hlavne o strave

viki128
22. aug 2020

Brucho sa robí hlavne v kuchyni, nie vo fitku 🙂 cvičenie je len taky bonus

andrea1235356
autor
23. aug 2020

@viki128 jem správne ...

margaretka_
23. aug 2020

Bmi nie je uplne presne. Mozno mas stale vyssie percento telesnejo tuku a preto aj viditelne viac tuku na bruchu

prispievatel
24. okt 2020

Ja som mal napríklad vždy hrubý krk a stehná aj keď som vážil najmenej počas dospelého života. Ostatok tela všetko tenké ako feťák ale krk a stehná masívne. Niektoré časti proste nechudnú. Záleží aj aký typ kostry je lebo napríklad u žien zvykli byť široké boky a keď totálne na kosť schudne, tie boky zostanú.