Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

eeeeeeeeeej bistu a tu sa to ako flaka 😠 mate apsenciu 😀

susik77
31. okt 2008

Ahojte. tento caj nepoznam. pred par rokmi som zhodila s cajom Mate. Teraz mi zas pomaha zeleny caj. Je super, ze posobi proti hladu 😉

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

susik a kolko si zhodila?a kolko sotji ten caj mate?

susik77
31. okt 2008

1.krat 13 kg, teraz 17 od aprila. predavaju ho v tych obchodikoch ako maju sypane caje. nie som si ista, tusim okolo 40-50 kc 100 g. super je mate lemon-prekryva chut toho mate tusim citronova trava 😉

susik77
31. okt 2008

ale drzim aj dietu. skor to ber tak, ze ten caj len pomaha drzat dietu, z neho sa nechudne 😉

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

dobry vecer, je tu niekto?

basado
31. okt 2008

ahoj diduš tak som sa sem konečne dostala. muž tu niečo robil, čistil počitač 😵

sassi
31. okt 2008

mate je čaj indiánov, tiež čistiaci učinok 😉

basado
31. okt 2008

taky čistiaci na zachode? 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

uz som tu holky, mne neak kritu zaludok, no nic, idem sa ...a pridem ale ked nikto nebude pisat idem spinkat, lebo hlavu mi ide roztrhnut, iste od hladu 😝 ak klince by som jedla

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

no nic, asi spinkate, idem aj ja . dobru noc

sassi
1. nov 2008

baśado a ako inak vyšistíš 😀 ???

basado
1. nov 2008

sassi šak to ja viem 😀

patricia3
1. nov 2008

Ja som pila Hannasaki niekolko mesiacov, teraz som si dala prestávku a idem zas. Nemôžem povedať, že som schudla, pretože som to nekombinovala napr. s úpravou stravy..Môj problém je, že celý den nejem, lebo nemám čas, a jem večer..Mne čaj poradila kamarátka, ktorá schudla. Čaj Hannasaki-má hlavne funkciu detoxikácie. Muž mal ísť na operáciu, ale mal zlé pečeňové testy. Operácia sa musela odložiť, užíval vitamíny a pravidelne 3-krát denne pil tento čaj. Lekári sa po mesiaci aj čudovali, aké mal výborné výsledky a hned ho operovali. Nezlaknite sa pri prvých dňoch pitia tohoto čaju, ak Vás začne bolieť hlava..Je to príznak detoxikácie.

basado
1. nov 2008

no včera som mala dobre bolesti hlavy myslela som že mi hlavu roztrhne 😖

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

Ahojte a dobry vecer, blbne mi pc, vcera som s nim nieco dorobila, spomaluje ma strasne,

ako ste dnes prezili den?my sme od rana behali po hroboch, pred chvilou sme prisli, a za cely den som zjedla jedno beb dobre rano s jogurtom a pobede taky salat s brokolicou, kuracim maskom a cestovinou, bolo to fajnove ak chcete dam recept a neni to ani take moc kaloricke, pila mineralku a uz po 17:00 nic nejdedla, ked vidim v chladnicke tu moju pomazanku sa idem zblaznit, rano zavcasu vstavam a idem jest, dam si uz len ovocie, teraz a hannasaky, inak uz ani neviem ako chuti, uz to pijem ako vodu, neviem rozonat chut, a co sa tyka tej hlavy, tak ja som myslela ze sa zblaznim od bolesti ale uz to prechadza, uz neboli az tak dnes,

a kocky, ja mam neake mensie brucho, take ako po porode, totiz mne brucho uplne splaslo nie ako ine zeny ze mali este brusko , je take meksie no uplne ine a tvar mam neaku uzsiu, asi je to skoro, ale aj my to uz povedalo par ludi dnes, no cakam do utorka a idem na vahu a ked som nezhodila aspon kilo tak ja neviem, ale kilo som dala dole si myslim

babka dala dnes zakusky na stol, no to ste mali vidiet som musela odist z miestbosti aby som ich nejdela a aj penovku ale hlad nepocitujem az taky strasny,u mna to je skor o tom ze keby som mala na stole hocico tak jem a jem, tomu sa vravi ze mi zeru iba oci

no idem ja , trosku za malym

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

no ale holky, kde ste? Som tu sama dnes?

Inak sa vam ospravedlnujem za ten napis teraz som si nacala novy sacik a pozeram ze hannasaki je s makkym i a nie s Y 😖

janka1874
1. nov 2008

Ahojte neboli sme od piatku doobedu doma aaaaale čaj cestoval spolu so mnou a ešte som aj mamu na to nahovorila 🙂 tak sme dnes popíjali vo dvojici 🙂
ste popísali a priznám sa nechce sa mi všetko čítať 🙂

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

Ahoj janka, kde ste boli,u rodicov?

basado
1. nov 2008

ČAUTE. baby viete ako ma asiz toho čaju bolieva hlava? určite to bude ta detoxikacia ale mne je z toho na prd 😠 ale budem to musiet vydržat 😀 didiška možeš dat recept aspon vyskušame 😝

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

basado aj mne bolo zle, ale ustupuje to pomaly aspon u mna

Cestoviny s brokolicou, kuracím mäskom a syrom:

SUROVINY:cestoviny farebne
brokolicu
kuracie mäsko
slahačkovú smotanu
bambino syr

POSTUP:kuracie mäsko si dame na olej, dusime, mäsko si pusti svoju stavu, tak netreba pridavat vodu, podusime,pridame brokolicu na kusky upravenu,ale nie velmi male, ale az vtedy ked uz je mäsko takmer uvarene, aby sa nerozvarila brokolica,dusime spolu, ked je vsetko makke, zalejeme smotanou a vytlačíme do toho aj bambino, povarime a vsetko potom zmiesame s uvarenymi cestovinami

Aby to ja dobre vyzeralo, najlepsie su cestoviny 3 farebne, biele, zelene a oranzove, to su tusim spenatove, mrkvove alebo rajcinove a tie biele klasika v baleni

dobru chut, je to dobre,

ja to budem robit zajtra len neviem ako mam dusit maso na oleji aby sa mi to neprazilo a potom tu brokolicu to neviem, ale vsetko je raz po prve

😉

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

aha a kuracie masko na pasiky pokrajane

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

a este tu mam moju vyrobu, zeleninovy salatik mnam

kukurica, paprika, male rajcinnky, capia, uhorka, mlada cibulka na kruzky, cinka kalusta tej vela posekana, syr na kocky, zalejeme smotanovymi jogurtami, podla mnozstava, ja davam dva, trolilinku vody crknut, tiez crknut ocot aby to nebolo zas vodove,a posypat korenim salatove korenie, v takom malon zelenom saciku, premiesat a papat, ked uz taka dieta riadna tak nizkotucny jogurt ale s tym to neni az take chutne, nesolit

didusa.risulo
autor
1. nov 2008

kde ste?????????????????????

didusa.risulo
autor
2. nov 2008

Dobre ranko, no my sme uz od 8:00 hore, bola som v obchode, polievocka sa uz vari-maskova,a dnes budeme mat kaloricky obed, ale ja len tak trosku si dam, peciem kacku,k tomu knedku a kapustu, rano som si dala tu pomazanku co som robila a teraz sa mi luhuje cajik, chlapi moji idu terez von, nech sa maly vysanti, vonku svieti slniecko

piste zeny

aniel
2. nov 2008

sassi,safiah-dlhšie som tu nebola.Deti boli choré a včera sme boli na 40siatke a prišli sme až o 23.00.
No ja to zvládam v pohode,lebo malé dieťa mám len jedno.Veľký pomôžu s upratovaním a aj s malou.Samozrejme ,že niekedy sa to zvláda horšie,ale všetko sa dá.Tie skrine by som mala zabeztpečiť aj ja .Niekedy nemôžem uveriť ako rýchlo ich vyhádzala,keď som zabudla zavrieť dvere 😵

aniel
2. nov 2008

didusa.risulo-tá pomazánka mňam 🙂

didusa.risulo
autor
2. nov 2008

aniel ta bryndzova?inak ahoj, ja len sem chodi pozerat porpti vareni uz budem mat navarene za chvilu, ale dnes asi chodia este baby palit sviecky

aniel som pozerala albumik, krasne deticky mas, mas doma postarane o zabavu a s malou ti pomahaju isto, to musi byt dobre ale varit pre tolko hladnych krkov ... 😉

safiah
2. nov 2008

ahojte dievcatka ako sa mate ide vam to s pitim ja pijem kedy mozem
aniel ani mi nespominaj vyhadzovanie pomoc ja uz neviem ako mam dalej zabezpecovat ked ani zabrany ich nezastavia.

didusa.risulo
autor
2. nov 2008

caute

tak my sme pred chvilou vstali, malemu som dala papat, cakame na nasho tatinka a potom vyrazime niekde von, ved co budeme doma robit, vonku uz slniecko sice nesvieti, ale niekde pojdeme, aj do nakupneho centra by som chcela zajst, malemu kupit neake body a rolaciky take tenke, aby nemal holy krkan a na noc su nam lepsie body, lebo nema hole krize ked sa zkope

idem paaaa