Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

zdenka26
3. mar 2008

Tak já jsem byla dneska na bruslách,manžu jsem vyhnala s kočárkem a já si šla zajezdit.Nějak mě sice bolí nohy a pocit je super

zdenka26
3. mar 2008

dneska večer tady nebudu,jdeme s manžou ven,máme hlídání,tak se jdu provětrat 😅 😅 😅

janetka
autor
3. mar 2008

ja som si prave zapiekla sunku so syrom a k tomu salatik.
Teraz sme sa vratili z vonku, sli sme o jednej von a pol osmej dosli domov.. s obomi detmi 😉 matko to cele vonku prespal a kubko sa vybehal 😉

janetka
autor
3. mar 2008

prcek: ak chces kludne tu tabulku ved ty, mozno budes mat viac casu ako ja s dvomi detmi 😉 , poslem ti udaje do IP.. alebo mailom to co som spisala? to je 5-6 udajov, takze poho...

naty21
3. mar 2008

teda vy ste toho už popísali. vobec vas nestíham ani čítať ☹ ale i napriek tomu som dnes začala aj ja. tak uvidíme ako to bude dalej 😉

sylvar
3. mar 2008

jdu si hrát s malou 😵

pavlin
3. mar 2008

😢 Koukám,že jsem tu největší tlouštík 😢

rosinka
3. mar 2008

janetka, o akej tabuľke to tu stále píšete?

nobody
3. mar 2008

10 kg za 3 měsíce? To jde, jste se dobře vsadili na jarní měsíce, to máš výhodu

renika
3. mar 2008

sylvar, neprovokuj, dobre? 😠 😀

zdenka, tiež sa neprejedám a nechudnem. To asi napísal muž, že sa pri kojení chudne 😒

rosinka
3. mar 2008

renika, tak to som počula aj ja, tak som čakala a čakala a čakala a ešte stále čakám a určite nechudnem, tak to je nejkaý blud. ešte mám nádej že keď prestanem kojiť, tak schudnem, lebo to som tiež čítala

renika
3. mar 2008

janetka, to ja som chcela robiť tú tabuľku 🙂 pošli mi na môj mail údaje, ktoré zatiaľ máš.

rosinka, pošli mi do IP tvoju váhu, výšku, váhu, ktorú by si chcela mať, vek a počet detí, ak chceš byť v tabuľke. Každý pondelok by sme sa mohli všetky odvážiť a zaznamenať v tabuľke svoje úspechy 🙂

olianko
3. mar 2008

ahojky
chcela by som sa pridat k vam -chudnucim.Ja som sa uz viac krat s muzom stavila, ze schudnem ale vzdysa mi podarila len polovica z toho co som si predsavzala.
...tak snad sa mi to tentokrat podari

mimikyky
3. mar 2008

ahojte kočky,
vezmete ma medzi seba?
ja som minulý rok schudla za 3mesiace 6kg, a v páse išlo dole 11cm...
tento rok mi akosi chýba motivácia, prosííím

renika
3. mar 2008

olianko, mimikyky vitajte 🙂

mirka414
3. mar 2008

mimikyky samozrejme ta vezmeme ak prezradis ako sa ti podarilo schudnut 11cm krasne..

mimikyky
3. mar 2008

ďakujééém
cvičila som, a papala len kuriatko, rybičku, zeleninku, pila acidko, užívala som bio cla a ešte pri cvičení aj karnitín
cvičila som systémom jeden deň vrch tela a steper, ďaľší deň spodok a bicykel, a tretí deň len bicák alebo steper hodinu,
cviky som si poctivo zapisovala, obmieňala, pridávala, no proste som si to upravovala

selu
3. mar 2008

mimikyky sup sem s tim receptem na minus sest kilo za tri mesice 😕 😉

renika
3. mar 2008

mimikyky, tak a ešte ty potrebuješ motiváciu?? 🙂

rosinka
3. mar 2008

renika, prišlo ti to?

selu
3. mar 2008

mimikyky ale asi jsi u toho nekojila ze? 😎

ninka1234
3. mar 2008

renika ja ťa hľadám v novembrovkách a ty tu 😉

mimikyky
3. mar 2008

renika potrebujem motiváciu, lebo vtedy mi ňou bol časák muscle fitnes, s ktorým som súťažila 😀

selu zo začiatku som éšte prvý mesiac aj kojila, a potom po príšernej chrípke som stratila po 14mes mliečko, tak sa malý sám odstavil, a ja som si nasadila ten karnitín pred cvičením

mimikyky
3. mar 2008

jééj renika, ja som vozila môjho najmenšieho šušníka v takom istom fáre!!!

rosinka
3. mar 2008

tak sa mi vidí, že sme tu viaceré novembrovky 😀

monkula
3. mar 2008

mimikyky, veď pomaly už vyhlásia ďaľšiu súťaž, ja na ňu čakám... 😀 😀 😀 😉 😉

etuska
3. mar 2008

Janetka-musim najprv najst vahu,o chvilku dam vediet 🙂

mimikyky
3. mar 2008

monkula, ale minulý rok o takomto čase už bežala, viem že 23.2 som sa fotila!!! bojím sa, či aj tento rok ju vyhlásia

monkula
3. mar 2008

Inak, aj ja som toto isté hovorila manželovi, že minulý rok vo februárovom čísle vyhlasovali začiatok... 😝 😝

A už keď som tu, meriam 163 cm a vážim nenajedená 58 kg 😅 😅 😅

etuska
3. mar 2008

Ahoooj Monkula 😀 😀