Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

janetka
autor
4. mar 2008

a to som bola vcera 6 hodin vkuse vonku

sylvar
4. mar 2008

jdu snídat 😵
čaj a jabko a celozrný rohlík,ale nic k němu nemám 😲 😖

janetka
autor
4. mar 2008

syl: ty mas vyhodu, ze si v praci....

zdenka26
4. mar 2008

Ahojky,vy jste toho teda posali,mám poslat ještě nějaké udaje ohledně tabulky,a komu ji mám vlastně poslat. 😉

bihan
4. mar 2008

Baby, to nemyslíte vážne, že ste za dva dni prekecali 16 strán 😀
Motivácia by sa hodila aj mne ale teda poriadna, lebo by som sa potrebovala zbaviť 15-18kg 😖

sylvar
4. mar 2008

janetko ,no jo...ale doma je to to samé 😅 tipuju, že i to kuře, co se včera peklo, do odpoledne zmizí,pač tatínek hlídá Sofinku a přijede tchán,tak budu mít i na véču to samé jak na snídani 😀 anebo taky nic 😝
zdeni, jak jste si včera užili večer?

zdenka26
4. mar 2008

Tak já jsem snídala,soják a rajče ☹

zdenka26
4. mar 2008

bihan:tak se přidej 😉

sylvar
4. mar 2008

bihan, sára je teda kus ženské, kolik váží teď?
jo, jo, přidej se k nám 😎

etuska
4. mar 2008

janetka-pozeram,ze som zabudla doplnit udaje 😒 Hmmm.sorry.Mozes dopisat,ak sa ti chce:28rokov, 1 dieta,

zdenka26
4. mar 2008

už je hotová tabulka?kde ji mám hledat

lubi13
4. mar 2008

Ahojte, mozem sa aj ja k vam pridat? Vcera som zacala s chudnutim, ale len som si trocha upravila stravu. Teraz ked som vas citala to skusim s vami podla rozpisu na prvej strane. Dufam, ze do leta sme kocky!!! 😵

azifca
4. mar 2008

bré ránko,
hlásím včerejší den dle předsevzetí. Nejedla jsem "mimo trasu", zacvičila břišáky, dala náročnou procházku do kopce s naloženým kočárkem zdravých potravin a večer 25 min. rotoped u TV. Rozhodla jsem se, že TV jen z rotopedu (to máme 2x týdně Růžovka, Chirurgové, občas Místo nahoře, Zoufalky...)
Ale nevyházela jsem ty potraviny.
Tak jen tak dál.
Ahoj novembrovky, renika, pošlu ti do IP údaje.

zdenka26
4. mar 2008

Bihan:Sara je asi stejně stará jak můj Petřík,kdy se narodila?Petřík 12.10 2007

sylvar
4. mar 2008

azifca, tak to se urotopeduješ 😀
já dnes začínám sedy lehy na ostro, jakože fakt poctivě,ale až večer 😎

bihan
4. mar 2008

Zdenka - detto, 12.10. 😵
Sylvar, takmer pred 2 týždňami mala 68cm a 8,6kg 😅

Ozaj, tiež plne dojčím, ale to cvičeniu absolútne nebráni 😉 Je lepšie cvičiť po dojčení a ak mimču vadí kyselina v mlieku, prípadne po cvičení odsať, ale naša to zvláda v pohode... Bohužiaľ sa ale neodporúča schudnúť viac než 2kg mesačne, lebo pri vyššom tempe sa odbúravajú nejaké škodlivé látky a prechádzajú do mlieka ☹

bihan
4. mar 2008

Ja som dnes už začala 20m na orbitreku 😀

sylvar
4. mar 2008

bihan 😀 dobrý začátek 😀 Sarah je kusanec, Sofi měla v 8.měs 8,4kg a 73 cm 😎

lula5
4. mar 2008

Baby snad sa neplanujete vazit kazdy den... to tak raz za 10 dni max, ci mame nejake povinne vazenia a hlasenia???

Vcerajsie cvicenie u laciho strike bolo fantsaticke, precvicovala taka baba, najskor rozcvicka hip hop styl, nic zlozite a potom posilovacky v rytme a style kick box, ne lezanie na zemi a monotonne zdvihanie pravej a lavej nohy... genialne!!!

Ja som asi jedina kto touto dietaou ide jest viac ako pred tym. ja sladke vobec nejem a take dva tyzdne som bola len na salatoch, no efekt ziadny. Takze sa prvy raz v zovote davam na toto pre mna zdrave chudnutie, raz som schudla 10kg tak, ze som jedla len ryzu a kapustu. Dva mesiace som nechudla ani deko a potom to cele odislo v priebehu asi dvoch tyzdnov... ludia nechapali, nasjkor mi nik neveril, ze dietujem a nechudnem a potom bum. No a teraz bum opacne, takze hor sa nato. Nakupila som vsetky potrebne potraviny a za dva dni sa s tym vzila.

Hezkej den.

ninka1234
4. mar 2008

ahojte, ahojky azifca 😉 .

tak ja som jedla cereálie na ráno a na obed si dám dusenú brokolicu so zeleninkou 😵

lula5
4. mar 2008

haha, azifca, kukam to iste, to sa naslapeme, aj mne tu stoji a nic s nim nerobim. Ok dnes kukam ruzovu zahradu z neho... a teraz idem pozerat nahratych chirurgov, to mam tiez???

rinuska
4. mar 2008

Ahojte , tak ja sa držím ,a kurát pijem taký strašne sladký sirup na kašel - tak ani nemám chuť na sladké 😀
Ja vám tak závidím, že môžete chodiť na všelijaké cvičenia tam vo veľkom svete v Bratislave 😀 , ja mám do najbližšej posilovne 25 km , takže asi nič 😠 Doma síce mám všelijaké stroje ale doma je doma 😝

zdenka26
4. mar 2008

Co ta tabulka? 😒

renika
4. mar 2008

ahojte baby. Tak konečne som dnes tu. Ja robím tabuľku. Dnes ráno som ju pridala, tak je medzi dnešnými albumami. Pozrite si ju a píšte pripomienky, či je dobrá, čo treba zmeniť.

prihlásiť sa treba ako "chudneme" a heslo "renika"

a údaje váha, cieľ-váha, výška, vek a počet detí mi píšte do IP 😉

rinuska
4. mar 2008

Už som tam kuki - super tabuľka - len ja som tam skoro najtučnejšia - tak sa hanbím 😅

zdenka26
4. mar 2008

já jsem slepá,nemůžu ji najít ☹

andrea78
4. mar 2008

rinuska, že najtučnejšia 😀 😀 😀 podľa toho, ako si sa popisovala som myslela, že máš okolo 90kg 😀 😀 😀
ja som váhová kategória ako ty, len som trochu vyššia 😉

andrea78
4. mar 2008

zdenka, otvor si všetky albumy a zbadáš to 😉

sylvar
4. mar 2008

renika, tabulka dobrá, jen aby 10.3. byl nějaký mínus 😀