• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

10. septembra 2012 
adrea:děkuji už jsem to našla,renika janetka ti neposlala moje udaje?mě jste tam nedali,můžu se ještě vecpat?
4. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
tabulka je super...jsem zvědavá na pondělní převážení :wink:
4. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nemám digi váhu, schválně jsem si nedávno kupovala obyč, abch co týden neplakala :grinning:
4. mar 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, nie janetka mi nič neposlala, idem jej napísať IP, lebo vraj mala už nejakých 5 báb v tabuľke, tak nech ich doplním :slight_smile:

sylvar :grinning:
4. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink:

ja mám zo včerajšieho cvičenia, cvičila som nohy a spol. riadnu svalovičku :grinning: , a na raňajky som si dnes dala iba ovocko, aj na desiatu, a na obedík idem kuchtiť kuracie cecíky a zeleninku, len puboš, ktorého mám doma, lebo má zpálené oči, tak frfle, že nieje králik!!!
poobede si dám už len jogurtík, a večer drink, bielkovinový
včera som si nasadila znovu aj bio cla, a poctivo som sa natrela večer aj ráno proticelulitídovým krémiskom
ozaj, babule, mne minule pri tom chudnutí veľmi pomohlo, aj ke´d som sa raz za mesiac odfotila v plavkách, a každých 14dní som sa merala, tak, že som si zapísala aj v akej výške od zeme si meriam napr. pás, boky...
bolo to prfektne motivujúce!!
dnes ma navečer čaká steper, a malé činky, a vrchná časť tela, a aj brušisko :grinning:
inak tá tabuľka je super!!
4. mar 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika, doplníš aj mňa?
výška 179, váha 75 :angry: , chcela by som svojich starých 57 :grinning: ale nie, úplne mi stačí 67 :sweat_smile:
4. mar 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz to posielam renike, ja som to tu rozprudila a tusim najmenej stiham
4. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes ešte poriadne nejedla, čo zas odporuje môjmu záväzku papať ako bábo, každé tri hoďky...
4. mar 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, koukam, ze uz to tu sice mate trosku rozbehly, ale nemohla bych se jeste pridat??? Nejak se mi pres zimu podario pribrat 5 kilo a jsem z toho docela nestastna :frowning2: Hubnuti ve vic lidech by me snad motivovalo :wink:
4. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky borglum :wink:
4. mar 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mimikyky, no, popravde musim opravit svoji vetu "nejak se mi podarilo"... To vypada, jako kdybych nevedela, z ceho jsem pribrala, ja to ale bohuzel vim :slight_smile:. Hodne se papalo a malo hejbalo :unamused:
4. mar 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak nejako som aj pokazila mojich 54kilo, ktoré som si minulý rok v lete vydrela :frowning2: , ale u mňa veľa vea veľa zohráva aj psychika, lebo 15.8 som zažila niečo veľmi škaredé, a tak som sa začala ukludňovať papaním, a dnes to táááááákto strašne ľutujem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. mar 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce se mi, nechce, ale malej je v "exilu" na balkoně a já bych měla před obědem hodit břišáky. Jdu na to.
4. mar 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, tiež keď nie som v pohode, tak viacej papkám a potom to tak aj vyzerá :confounded: Škoda, že radšej nie som taký typ, že v nepohode mi nechutí jesť. Mňa tiež jedlo upokojuje :sweat_smile:
4. mar 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, som rad, že nejsom sama :wink:
4. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azifca, urob aj za mňa :grinning: A potom, že chudnem :rolling_eyes:
4. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keď sa tu budeme "ukľudňovať" a povzbudzovať navzájom, tak by to mohlo pomôcť, vlastne URČITE to pomôže!!!
4. mar 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak i já se jídlem uklidním a jde mi to dobřě :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie to ide sladkým :grinning:
4. mar 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak teraz sa skôr provokujeme ako ukľudňujeme :angry: že sladkým....
4. mar 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já na sladké vůbec nejsem,s tím já problém nemám.Jdu obědvat mám zelenin.salát filet :slight_smile:
mě to dobře nejde, já stále myslím na jídlo :grinning: chroupu jabko od rána a za chvíli si dám zeleninový salátek s celozrným rohlíkem, a kafíčko :dizzy_face: jedu si svou vlastní dietu :grinning: :grinning: :grinning:
renika tak to máš pravdu,raději na to ani nemyslet.Už se těším na ty plavky co jsem si objednala.Doufám že se do nich v létě vlezu,manžovi se moc líbí akorá měl připomínku,jesli v nich budu vypadat jako ta slečna na obrázku :grinning:
4. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvar je jedno jakou máme dietu,hlavně at jde vidět výsledek,ne :grinning:
4. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimyky, ja s taky vysvihla z 54 kil vys...a o uklidnovani se jidlem vim taky svoje, bohuzel, casto tak resim nejakou depku :frowning2: tak ja si jdu taky neco zdravyho pripravit k jidlu.. A pozor, vecer jdu do posilovny! (podruhy v zivote :grinning:.
4. mar 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenko,asi jo,ale kdyby pomáhala čokoládová :grinning:
4. mar 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, kočky, už som spráskala cecíky so zeleninkou, ale predsa som si ich postrašila troškou majonézy :frowning2: , a teraz si dám latte, a skúsim si tam dať menej cukru :wink:
4. mar 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já bych brala svíčkovou dietu :grinning: ted si dám čajík a je to :frowning2:
4. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja sa k vám rada pridám, síce som sa stavila akurát sama so sebou...ale už sa mi podarilo schudnúť 5 kg, a to vdaka mojmu hyperaktívnemu drobcovi, stihnem akurát lahší obed, ale od obeda už nejem, tak som rada že sa tu budem mocť s vami kontrolovať :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, ty nebudeš vyzerať ako tá slečna na obrázku, ale lepšie :wink:

ja som ráno zjedla jeden jogurt activia a na obed som si dala polievku a druhé nič :wink:
4. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok