• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

10. septembra 2012 
díky za tabuľku :slight_smile:
renika poslala som ti ostatné údaje, prosím ťa doplň mi to tam :wink:
vy ste úplne super, aj keď nestíham s vami kecať, tak vás aspoň čítam a riadim sa vašimi radami :slight_smile: tak uvidíme ten výsledok. dúfam, že nejaký bude :grinning:
4. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú tabuľku?
4. mar 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tabuľku v albumoch :slight_smile:
4. mar 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda, veď aj aj som tam, ale ja budem asi jediná, ktorej váha sa ani nepohne :frowning2:
4. mar 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosinka, nebudeš jediná, ja sa k tebe pridám :frowning2:
4. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takých nás bude viac, čo budú viac kg po diete ako pred dietou :frowning2: myslím tým seba :grinning:
4. mar 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa naozaj snažím všetko dodržiavať podľa vás :slight_smile:
4. mar 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja mám pár brušákov a 10 min na stacionári za sebou, na viac som sa nezmohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj dievcata .....ja som si kupila aj chrom aby som stale nezrala to sladke ale akosi to nezabera :angry:
ja som necitala vsetko ale vy cvicite kazdy den? :confused:
4. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko, ja necvičím. Začnem, keď dokojím. Cvičila som asi pred mesiacom a nemala som MM. No len len, že sa to rozbehlo. Tak som len upravila jedálniček :slight_smile:
4. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika tak porad trosku, ze co jes?
ja by som aj cvicila, mam doma steper aj fit loptu aj cd s cvicenim ale ked ten moj drióbcek mi to nedovoli.Ked si lahnem ze idem robit brusaky tak si mi lahne na brucho a zacne skakat.No a takto vecer uz nevladzem :frowning2:
4. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko, to je zlaté, že po tebe skáče :grinning:

na raňajky som jedla jogurt, na obed len polievku a na večeru 2 celozrnné rohlíky so syrom a šunkou. No a medzitým ešte jablko a 2 mrkvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tým, že som upravila jedálniček som myslela to, že nejem sladké, úplne som konenčne prestala piť Vineu a ani vyprážané nebudem papať. Možno to niečo spraví, možno nie. Na plno rozbehnem diétovanie, až keď dokojím. Teraz sa bojím príliš experimentovať, chcem kojiť aspoň do 6m.
4. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tolko Vinei tiez vylondzala :grinning: a tusim mi z nej aj trosku brucho narastlo :angry: ja som kojila do 13mesiacov :slight_smile:
no inak ja varim celkom dietne ale sladkeho sa nedokazem vzdat ale snazim sa :slight_smile:
4. mar 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink:

pomóóóc, mám strááášnu svalovicu zo včerajška, hlavne na bruchu :grinning:
práve som zbodla 2kúsky vianočky, neodolala som, a na obed idem ukuchtiť zapekanú brokolicu,mňam
5. mar 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

ja od svalovice nedopinam kolena... des!!!
ja stale pijem vineu kvoli mlieku, ale riedim to mineralkou statocne...
5. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,ako sa vam dari?Ja zistujem,ze menej jest nemozem,lebo som potom strasne nervozna :angry: ,tak sa snazim aspon jest viac ovocia/zeleniny a viac pit,aby som trosku oblbla zaludok :slight_smile:
-ale ma to nieco do seba ta stavka,aspon nejem tolko sladkeho:slight_smile:-dam si napr. sojovu tycinku
Hmmm,s vahou to velmi dole nejde,no musim zacat trosku viac cvicit,lebo ani celodenne "behanie" po meste nezabera :unamused:
5. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
já začala pomalu a tak svalovka nehrozí :grinning:
včera jsem byla taky hodná holka a nemlsala, ala 15 min. břišáky a kliky, 25 min. rotoped a prochajdu s kočárem. A hned mi je líp i na duši.
5. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já večer dala 40 sedo lehů, ráno 25 a myslela jsem, že vypustím duši.drahý mi držel nohy a dcerunka se mi děsně řehtala
a těch 25 ranních bylo kvůli 3 čtverečkům milky :dizzy_face: z večera
5. mar 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak budete mať záujem, oskenujem môj cvičebný plán a hodím vám ho sem... :wink: :wink: :wink: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
Ale asi bude len pre tie posilovňové :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno , áno ja chceeem :grinning:
5. mar 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, oskenujem, pošlem ,ale asi až večer, idem pozrieť môjho maléhu futabalistu na tréning :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula aj ja chcem... :wink:
od pondelka idem tvrdo na vec lebo teraz cez vikend mame oslavu a to by som asi nezvladla nejest tie dobroty
ale uz sa snazim papat menej....
a brusaky robite len take skracovacky alebo mate aj nejake uplne speci cviky co hlavne rychlo zaberaju?
5. mar 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, monika, aspoň porovnám s mojím plánikom :wink:
5. mar 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu cvičit, je přede mnou 50 sedo lehů, uspala jsem řvoucí dítě, zlobí zuby, tak jsem hotová, bolí mě uši z toho řevu :grinning:
5. mar 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkul, taky prosííííím
5. mar 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkul..i já prosím o poslání
5. mar 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já ráno skákala 20 minut přes švihadlo..dodala jsem zase 1000přeskoků a odpoledne jsem to zkazila že jsem neodolala a dala jsem si u mamky dortík... :frowning2: takže můj dnešní příjem potravin je 8500 KJ a to je moc :frowning2: musím se držet mezi 5000-6000 když chci hubnout- ACH JO! jeden dortík a je to v pr... :angry:
5. mar 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja sa musím pochváliť, že som dnes nemala žiadnú sladkosť :grinning: , ale išla som si kúpiť nohavice, lebo všetky sú mi malé, a zistila som tvrdú realitu, z čísla 38 som presadla na 40 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,tak takto to ostať nemôže :angry:
5. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolubojovnicky :slight_smile:
No ja to s poklesom vahy 10.3 nevidim slavne.Zajtra cestujeme na navstevu ku kamoske tehulke a tam asi neschudnem :slight_smile: Iba ak by som si vzala tenisky a vybrala sa zabehat si :slight_smile: -ale idem si dat par brusakov :slight_smile:
5. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se přiznám, odpo mi byly dovoleny kaštany, zhltla jsem je s chutí,ale ráno a večer jsem sedo lehala, tak snad jsem to aspoň malinko nappravila :confused: :grinning:
5. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok