Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

renika
28. mar 2008

mimi, to je mi ľúto s tým zrkadlom ☹

pezincanka
28. mar 2008

Musim sa pochvalit necakanym uspechom. Este v pondelok som mala nalacno a naha 70.3kg a dnes oblecena a po ranajkach 69.3kg. Tomu hovorim pokles, lebo tu magicku 70-ku som chcela prelomit.

Jeto mozno tym, ze vcera vramci nejakej virozy som prelezala cely den a mala som nechutenstvo, tak som moc nejedla. Dnes je to ale ine ☹ papkam dost.

No ved v pondelok uvidim, ci sa to udrzi....

pezincanka
28. mar 2008

Zrovna vcera zacinala ta POWER JOGA a ja som bola v posteli.... som tomu dala, blba viroza. Ale tusim uz presla.

smiling
28. mar 2008

ahojky...holky máte nějaký režim jídla nastavený?....já se dneska přejedla chleba ☹ se picnu

smiling
28. mar 2008

tak je večer a zase mě honí žravá 😖 chjoo

sylvar
28. mar 2008

smiling, já řed chvílí povečeřela halušky 😵 pondělí nechci vidět...
režim nemám, jen nejím bílé pečivo

smiling
28. mar 2008

no já před chvilkou snědla chleba 😖 ..já prostě celý den nemusím jest,ale příjde večer a hotovo děs fakt se mnou

mimikyky
30. mar 2008

ja som dnes spráskla dve celé milky ☹ ☹ ☹

mirka414
30. mar 2008

a ja si musim ist kupit babytest,ci sa mi oplati pokracovat v chudnuti 😀

mimikyky
31. mar 2008

ahojte kočky,tak ako? 😀

kardia
31. mar 2008

My sme sa tiež pokúsili o stávku, 😅 len si už nepamätám, o čo sme sa stavili. Mne pomohla choroba - za 10 dní som schudla 4kg, a držím sa (klop-klop ) už druhý mesiac, zatiaľ čo manžel likviduje Orion cukrovinky - opäť nás hliadka nenašla.

mirka414
31. mar 2008

aj ja pokracujem baby test ukazal len jednu /...

sylvar
31. mar 2008

mirka a je to dobře nebo špatně 🙂

my jsme na moravě a papáme a necvičím, asi až od 7.4.pač nemám čas na nic, mluvíme, hrajem si s malou

snad od zítra cvičit budu 😉 😉 😉

mirka414
31. mar 2008

sylvar viesze ani neviem??som trosku smutna,no momentalne by mi to skryzilo plany popri materskej pracovat,ale zasa mat v decembri na 30narodeniny este jedno miminko by bol nieco ako sen...

mirka414
31. mar 2008

zvladla som 45minut na orbitreku.. 😵

pezincanka
1. apr 2008

Dievcata, posielali st eudaje na doplnenie tabulky Renike? Haloo.

leninn
1. apr 2008

Pezincanka: já jsem Renice údaje posílala....
ale ono jí to asi chvíli trvá, než to do tabulky zapíše,l někdo to možná posílá později, takže asi i čeká, aby to zapsala všechno najednou...

renika
1. apr 2008

ahojte baby. Ospravedlňujem sa, ale mám pokazený počítač, teraz som na notebooku. No v mojom pc mám našu tabuľku, tak som zatiaľ urobila len takú provizórnu s tými babami, ktoré mi poslali váhu zo dňa 31. marca. Pridám ju večer, lebo aj program, ktorý mi tabuľku upraví na súbor .jpg mám v pc. Som z toho zúfalá, mám tam aj veci do školy a vôbec neviem, čo tomu pc môže byť. Jednoducho sa v sobotu nedal zapnúť. Už je v oprave, tak dúfam, že čoskoro ho budem mať doma.

tieto babulky zlaté mi poslali údaje: Leninn, Ninka1234, Pezincanka a Azifca 🙂 Od ostatných kočiek čakááááám 🙂

renika
1. apr 2008

a ešte Mirka414 poslala údaje, ale jej oneskorenie odpúšťame, keďže o chvíľu asi ani chudnúť nebude 😀 A čo ostatné baby?

renika
1. apr 2008

kočky tu je tabuľka 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nad niektými sa nestačím čudovať, klobúk dolu 😎 Azifca, si jednotka 😎

sylvar
4. apr 2008

holky, zítra jedem konečně domů z dovolené u taťky, jen tu jíme a nic neděláme, na váhu v pondělí raději asi nevlezu,abych ji nestrhla 😀
jdu juknout na tabulku a jestli z Azifky upadnu, tak teda 😉

sylvar
4. apr 2008

mě trefí šlak, gratuluju Azifce 🙂 jsi fakt dobrá...
já od pondělí zase začnu,tady to opravdu nejde 😒
o dcerunku se stará ségra, my se povalujem a cpem 😠

mirka414
4. apr 2008

poslite mi ipeckom vasu meil.adresu a poslem vam test tela je super.kto ma zaujem.

sylvar
6. apr 2008

tak jak se hubne?
já sena to vrhnu opravdu důsledně od zítřka, pač po týdenním výkrmu u taŤKY BY MĚ TO DNES ZABILO.

mimikyky
6. apr 2008

avóój kočky!!

tak ako? ja práve šlapem na stepery, a tu nikto ☹

sylvar
6. apr 2008

já snědla naposledy delisu 😝 od příštího týdne jen zdravá strava 😉

mimikyky
6. apr 2008

ahoj sylvar 😉

ja som si včera dla delisu, ale normálka mi nešla dolu krkom, zvládla som len polovičku 😀

sylvar
6. apr 2008

mimi, nechápu, do mě zaplula,ale dokud jsem jedlaopravdu jen to vhodné jídlo, sladké mi už nechutnalo tolik 😝 od zítřka, no 😉 🙂

mimikyky
6. apr 2008

no, asi tam bude pes zakopaný 😀 😉
ja rozmýšľam, že si kúpim dnes parný hrniec

mimikyky
7. apr 2008

kočky, kde ste?