• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

10. septembra 2012 
Ahojte holky,
tak jak jste na tom?
Nezapomeňte poslat Renice váhu do IP...já jdu právě na to
5. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já byla od čtvrtka u taťky, zvážím se večer, pak nahlásím,ale tipuju, že úbytek nula jako už kolik týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

ja som už tiež poslala, a práve steperujééém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa budem vazit az zajtra, lebo dnes rano o 4,30 som mlsala kolaciky. Bola som totiz vacsinu noci s chorou dcerkou hore, okolo 4,00 zacala tak kaslat, az sa z toho potila, myslela som, ze si vykasle pluca, musela som ju pri tom drzat. A ked som jej varila cajik, tak som zbodla 3 jablkove kolaciky co na stole ostali od vecera......
5. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pezincanka: já myslím, že po té probdělé noci s Malou bys ani po těch koláčkách nepřibrala...
malou lituju, snad jé už je lépe, když jsou děti nemocné, tak je to hrůza...
Držte se
5. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem,
Renika se asi chudinka učí, že? Však to nevadí, váhu nám zapíše později...
A jak jste na tom? Další pondělí se blíží a já mám opět obavy, že nezhubnu ani deko, ba naopak :confounded:
Nějak se teď nemůžu ovládat a jím...celkem normálně, ale ty sladkosti... :angry: a ty to dělají, že nezhubnu....

No, jsou teď aspoň krásné dny, tak je hodně trávím venku a hrabu se v zahrádce, tak doufám, že to tím aspoň nějak kompezuju...
Dnes 1,5hod basketbalového tréninku, zítra hodinka squash a v neděli večer spinning, tak doufám, že v pon dělí bude aspoň malý úbytek, když si tehle 3dny nevezmu nic sladkého...

Mějte se a dejte vědět, jak jste na tom Vy...
držím pěstičky, aby líp :astonished:
9. máj 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninn, my včera grilovali, v neděli jedem zase, čokoláda je můj mor :unamused:
ale jak píšeš, venku je krásně,denně nachodím hodně kilometrů s kočárkem, včera jsem tahala sekačku sem tam po 50 m(ale jen chvilku), z kopce do kopce...ale nějak se nemůžu dokopat k pravidelnému cvíču :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen když mám náladu a vzpomenu si...
9. máj 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

no ja sa tiež neviem dokopať k pravidelnému cvičeniu, lebo aj keď cvičím tak malý po mne hádže hračky, alebo sa sám na mňa nalepí :grinning: nechce mi to dovoliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

začala som v pondelok držať tú 90-dňovú diétu a zatial to vyzerá fajn, za tento týždeň som schudla už 2 kilá a to nie som ani hladná a dokonca jeden deň mám taký že si musím dať kúsok torty alebo čokoládu, zmrzlinku :dizzy_face: takže sa vždy teším na ten deň :wink:
9. máj 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvar: to pravidelné cvičení mi teké nejde a potřebovala bych to jako sůl...hlavně břicho, to mám stále takové vytahané... :frowning2: :confounded:

dadka212: já bych to 90denní dietu nemohla držet, protože nejím maso a už vůbec ne uzeniny, pátky, paštiky a věci tomu podobné...takže bohužel...ale držím pěstí, ale jak vidím, zatím se Ti suprově daří, jen tak dál...

Držte se :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsme zpět!po 9hod jsme vyrazily, necítím nohy, ruce, hlavu, teče mi z nosu, očí, dítě se už vzbudilo, kruciš, si bude chtít hrát :grinning: nebo jíst :grinning:
9. máj 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvar: já jsem zase byla asi2h na zahrádce a plela jsem a takové podobné věci, ale Barča se před chvíli také probudila, takže teď jsme doma a já obědvám...chtěla jsem využít jejího spátku k ráci na zahradě, takže mám dnes pozdní obídek...mňamy, pěkně si pochutnávám...ale dnes už doufám jen zelenina

...i když, pekla jsem buchtu a myslím si, že neodolám, abych si kousek k odpolední kávě nedala...však se znám...
ale co, kdybych si nevzala, tak přiberu stejně, protože oči by snědly celý plech :grinning: :grinning: :grinning:

Odpolko ještě půjdu na procházku a večer ten trénink, takže myslím, že si kousek buchty i zasloužím :wink:
9. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. Učím sa, tak som nepridala tabuľku, ospravedlňujem sa, mám toho veľa. Dnes konečne nahodím tabuľku :slight_smile: Mám po skúške, ďalšia bude 16. mája :stuck_out_tongue_closed_eyes: Idem teraz s malým von a potom som tu aj s tabuľkou :wink:
9. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika: gratuluju, jsi šikulka, budu držet pěstičky i na tu další...
S tabulkou se neomlouvej, je nám jasné, že toho máš hodně, ale snad už Ti to brzy skončí... :wink:

Díky za tabulku
10. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika, to musí být masakr, učit se při malém.Jsi dobrá, já mám dost někdy ze dvou pracovních dnů a zbytku s malou :grinning:
12. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kde jste?snad jste se všechny hubnutím nevypařily :astonished:
16. máj 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvar: bohužel neee, spíš naopak :frowning2:
16. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to néééééé :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky tak :cry: nejako som sa spustila...
16. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda polevila taky, ve cvíču :confounded:
16. máj 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne že bych přibrala, to zase ne, ale hubnout mi nejde a nejde....jsem z toho zoufalá, a tak mám tendence polev ovat, ale rozhodně se na to nechci vykašlat, vak já to udolám, ale už teď je mi jasné, že to bude opravdu pomaloučku...
Držte se :wink:
16. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kočky, čo to tu je za atmošku???
16. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, no jo, no :unamused:

nás čekají první narozeninky, dortík...
16. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimikyky: já mám asi teď nějaké demotivační období, nevidím teď žádné moc velké výsledky, tak smutním...
cvičení, které mám pravidně někde (basket, spinning, aerobic...)na to chodím pravidelně, ale doma se nemůžu dokopat a to jsem si to tento týden opravdu slibovala a...ani jednou domácí posilování :frowning2: :frowning2: Zkusím to tento nadcházející týden vylepšit...a mírnit se se sladkým...ale nemůžu si teď pomoci, možná to teda bylo tím, že jsem čekala a dostala menses :wink:
17. máj 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky 10 kilo za tři měsíce je hrozně moc....pokud nechcete jojo efekt a hlavně chcete hubnout tuky a ne svaly a vodu, koukněte na stránky www.f-sport.cz - já jsem takhle zhubla 10 kilo a ted papkám jako prasátko a pořád sem hubená, mamina moje už taky zhubla a kámošky taky - takže to opravdu funguje:slight_smile:
17. máj 2008 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apritot: a podle čeho jsi tam zhubla? Nechceš přidat přesný odkaz?
18. máj 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tady se nehubne? a kde máme zakladatelku?
21. máj 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky???
21. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimikyky: máš změněnou fotku, viď? Moc hezká, s dcerkou Vám to tam móóóc sluší...
jak už jsem psala, já mám hubnoucí krizi, ale jak jsi na tom Ty?
21. máj 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninn,

ďakujem za pochvalu fotky, ale to je MôJ SYN!!!! :wink: má len trošku dlhšie vlasy :grinning:

aj ja mám príšernú krízu, nechce sa tomu môjmu tuku odo mňa veru preč v poslednej dobe :frowning2:
píšem si nový plánik, mením trošku, nesmiem sa vzdať :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok