Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

leninn
22. máj 2008

Mimikyky: tak to jsme na tom asi tak stejně, ale já se také nechci vzdávat, dala jsem si do začátku prázdnin takový váhový cíl, v mé hlavě, který není nijak nesplnitelný. Je reálný a já ho chci dodržet...

Jenže je pravda, že já rozhodně tak nedřu jako ty, necvičím každý den, což bych moc chtěla, ale prostě se nemůžu dokopat, ale jnak chodím minimálně 4-5x týdně cvičit, takže se hýbu, to zase jo, ale potřebovala bych k tomu ještě to posilování... ☹

Ale nevzdávám to, někdy si zacvičím, někdy ne, ale u hubnutí je důležitá spokojenost a pozitivní myšlení...takže myslím pozitivně 😉

pezincanka
2. jún 2008

AHojte, som musela dlho hladat, kde zmizla tato tema..... Uz chudnete v nejakej inej teme? A co nasa tabulka, este je aktualna?

pezincanka
2. jún 2008

Nemozem najst tu tabulku nikde.

mimikyky
2. jún 2008

ahoj 😉

pezincanka
2. jún 2008

AHa, tak som sa dozvedela, ze do tabulky uz nikto neprispieva ☹ ☹ Skoda.

leninn
3. jún 2008

Já jsem do poslední chvíle Renice váhu psala, ale asi dva týdny nebyla tabulka, chápu, že se Renika chudinka učí na zkoušku, ale pak jsem také přestala váhu posílat, ale klidně zase začnu!!!

mimikyky
4. jún 2008

😉

penelope2066
7. jún 2008

ake cvicenie je najlepsie na chudnutie?ja som obmedzila stravu a 2x do tyzdna chodim cvicit tae-bo a zda sa mi ze som pribrala do stehien.som z toho zufala to mam naozaj prestat jest?

mimikyky
8. jún 2008

😠 ☹

sylvar
8. jún 2008

ahoj 😀

sylvar
8. jún 2008

my byli v sobotu na pitíčku a papáníčku, grilované masíko, pivečko,ale jdu se zvážit a od zítřka na sobě musím začít zase makat 😎

mimikyky
8. jún 2008

ahojček 😉

tak držím palce

sylvar
8. jún 2008

mimi, no vůle není silná jako tvoje 😝 dík
a míry taky neposílám,ale začnu

sylvar
30. jún 2008

holky, kde jste?

mimikyky
30. jún 2008

ja tu,stále,ale vy nikde 😢

leninn
2. júl 2008

Ahojky,
trošku to tu uvadlo, ale i tak by mě zajímalo, jak pokračujete?
Jestli máte pořád tolik odhodlání, ale hlavně výsledky?
Já jsem na tom bídně, povolila jsem a váha šla nahoru, ale zase se do toho chci ponořit, pomaloučku, ale jistě.
Co Vy?

sylvar
3. júl 2008

my jsme na tom stejně 😉

zuzanka21
10. sep 2012

Ahoj
.
Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia. Kurz je 11 týždňový vzdelávací program, ktorý vychádza z najnovších trendov v oblasti zdravého spôsobu života.
Pozostáva z prednášok zameraných na jednotlivé zložky našej potravy, ich vplyv na naše zdravie a metabolizmus ako aj na riešenie správneho stravovania, kontrolu jedálníčkov a úpravu stravovacích návykov.
Celý program je vedený pod odborným dohľadom. Skupinky sú po 5-10 osôb.Program je vhodný aj pre mužov.
Priemerný úbytok hmotnosti za 3 mesiace je 3-15 kg.
Jednotlivé stretnutia počas kurzu sa konajú 1x týždenne a trvajú 1 hodinu.
Kurz stojí na 1osobu 50eur ak by si si zobrala kamošku tak pre 2osoby je to 90eur (45eur/osoba) alebo dalšie dve kamošky 3osoby to majú za 99eur(33eur/osoba). V kurze je malá skupinka ludí cca. 5.
Naozaj je to účinné a super, hlavne na podporu všetkých tých ľudí okolo seba. Merajú a vážia ťa počas kurzu takže vieš pekne ako ti to ide, navzájom sa podporujete a dávate si rady. Vedú to dvaja profesionálny odborníci na výživu.
Ja stýmito ľudmi chudnem už pol roka podarilo sa mi dal dole 10kíl...a som nesmierne šťastná pretože sa mi asi rok vôbec nedarilo chudnúť a ked som aj chudla ochvílu som mala včetko naspäť...
Ak ťa to zaujalo, viem ti poslať telefonický kontakt a dať viac informácií