• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

10. septembra 2012 
a káva jre povolena pouze ráno?to asi umřu jestli to tak je
3. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prcek, chceš udělat tabulku na tuto 5 týdenní dietu?proč ne, chceš údaje do IP :grinning:
sylvar: dieta by se měla dodržovat tak,jak je napsaná....takže taky umřu.já jsem na kafi závislá :confused:
3. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já ale nevim,jak se taková tabulka dělá :fearful:
3. mar 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekk, si taká šikovná, že ju zmákneš? :slight_smile: sylvar :grinning: dobre :grinning:
3. mar 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahijky,taky vyzkoušim tu dietku :slight_smile: a už se těšim na sobotu večer :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já zkusim zjistit info o tom,jak se tabulka vytváří,jo???ale nic nezaručuju :wink:
3. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tá dieta nezdá , ked kojím :frowning2: Ale skúsim niečo menej obmädzujúce :grinning:
ahoj rinuska, ja zatiaľ v pohode, ešte som nejedla, lebo ma strašne bolí tá tem trhaný zub, resp. miesto kde bol, nie som schopná nič zjesť, je to nescelené a otvorené, tak ja štartujem takto, od štvrtku som na ibuprofeine a vode a som 3,5kg dole, ale hladná ako vlk :grinning:
ja kávu nepijem, takže mne to nevadí.. ale ja milujem jedlo a za tých 5 týždňov umriem :sweat_smile:
odkedy začíname????????od dnes? :sweat_smile: :grinning:
do tabuľky zapíšeme každý týždeň aj úbztok váhy, hm?
počujte a nie je to veľa 9kg za 5 týždňov? lebo ja som počula, že je dobré yhodiť 2kg za mesiac :sweat_smile:
3. mar 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1kg za týden je v normě :wink: každá jsme jiná,takže těch -9kg třeba každá nezhubneme :unamused: ale já chci,chci,chci :grinning:
3. mar 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i já se těším na sobotu :grinning:
prcek, udělej ji jak myslíš :sunglasses: :wink:
3. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne postačí aj 7kg :grinning: milujem soboty :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i já já já, 9 kg je dost,ale i míň by byl úspěch :sweat_smile:
ahojte, ja som tu uz pisala, len akosi vela ste odvtedy napisali. a neviem najst, na akej diete sme sa to potom dohodli? napiste mi, pliz. a kto robi tabulku? takze ja mam k dnesnemu dnu 70 kg a chcem dat dole tych 7kg :slight_smile:
koukám, že soboty budou oblíbené velmi :sunglasses:
3. mar 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se uběhám na wc po 3 litrech minerálky :grinning: ode dneška nevycházím z bytu :grinning:
3. mar 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som tiež včera vrtala do chlapa, nech sa so mnou o niečo staví, nech mám motiváciu.. a on navrhol, že ak schudnem za tri mesiace 7kg, pôjdeme na dovolenku, ak nie, nepôjdeme.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak som sa navnadila a on mi ya tým povie, že on ale nechce abz som veľmi schudla, že takto sa mu páčim.. no ohromne ma povzbudil do chudnutia :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teraz si to pri každom pokušení poviem a jasné, že zožeriem všetko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. mar 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych ji ráda vytvořila ale nevim,když ji vytvořím v Exelu,tak jak ji mám upravit do formátu jpg,aby šla uložit sem,víte??? :fearful:
3. mar 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisinka pozri sa na predchádzajúcu stranu :wink:
3. mar 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvar: já už dneska byla asi 100x na záchodě :angry:
3. mar 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tabulku už přece dělá janetka,je přece jedno jakou kdo drží dietku,ne? :wink:
3. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé ale to jsem netušila,že tu tabulka bude :fearful: tak já žádnou dělat nebudu,je to úplně jedno,jákou dietku každá drží... :wink:
3. mar 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, dik :wink:
3. mar 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaké hodnoty budou v té tabulce???já jsem to tu nanešla :sweat_smile: :confused:
3. mar 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem to nemyslela,jen že může být jedna tabulka a každá holčina bude na dietce která ji vyhovuje,aspon nás bude více najednou :wink: Já jdu do té od prcka :wink:
3. mar 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nynější váha a cilová váha :wink:
3. mar 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby , tak takú dietu som už skúšala, a pri treťom dni som to vzdala, strašne krutá dieta, jedna známa a s dcérou skúšali 90 dňovú diétu a schudli každá okolo tých 17 kg, to podľa nejakej knihy, tak moja mama ju už objednala, tak som zvedavá čo to bude
3. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosinka ....a nezabudni dodat ze naspat nabrali 25kg :wink: a ked este nestihli nabrat spat tak len pockaj ked sa zacnu stravovat ako predtym
3. mar 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok