Chudnime spoločne

micka1002
13. okt 2014

Ahojte baby, ženy, dámy 🙂 Som mladá baba (23), ktorá má rada život 🙂 Vo všeobecnosti mi nič nechýba len by som sa chcela trošku rozhýbať a zhodiť nejaké kilá 🙂 Som z Komárna a bola by som veľmi rada ak by ste sa niektorá pripojila. Prechádzky, beh atď 🙂 Sama vždy zlyhám a už som z toho deprimovaná !! Síce ma netrápi až tak moja váha myslím si že mi to po estetickej stránke neuškodí vôbec :D Tak ak by tu bola nejaká žena, ktorá takisto potrebuje nejakú podporu v tomto smere bolo by to super 🙂 ...Hľadala som už aj nejaké fitká len mi je blbé keď vidím aké ženy tam chodia :/ pripadala by som si tam ako hamburger medzi mrkvami 🙂 Dúfam že sa niektorá ozvete a budeme chudnúť spoločne a budeme sa tešiť zo spoločných výsledkov 🙂 Teším sa na Vás !!! 🙂

vaneska41113
13. okt 2014

ahoj a kolko vazis ? kolko by si chcela dat dole ?

micka1002
autor
13. okt 2014

Ahoj vaneska ...Priznám sa asi tak že je to viac než 100 ☹ schudla som síce už 5kg ...ale ďalej to nejde a nejde :/

mawka
13. okt 2014

@micka1002 nemaj zle pocity z mrkiev a hamburgerov, pretoze nikdy nevies, ci prave ta mrkva nevyzerala ako hamburger 😉 kludne tam zacni chodit, nie je nic lepsie ako byt motivovana prave tymi, ktore tam chodia. ved tiez maju asi dovod a tiez mohli kedysi vyzerat inak. jedna mohla byt tenka ako spajla a potrebovala sa dotvarovat a ina mohla predtym vazit 90 kilo a za rok, dva tvrdej prace dnes vyzera fajn 🙂
drzim ti palce.

iv01
13. okt 2014

Ahoj ja som sa dala na boj pred 3 tyzdnami, prestala som jest vyrobky z muky, chodim bicyklovat, cvicim aspon 3x do tyzdna, ale zial zatial som nezhodila ani deko. Neviem cim to je, musim este vylucit zemiaky a ryzu a uvidim ci sa to nejako pohne

micka1002
autor
13. okt 2014

@mawka ďakujem ti 🙂

mawka
13. okt 2014

@iv01 pretoze naberas svalovu hmotu 🙂 a ta je tazsia ako tuk. takze ty si mohla spalit tuk, ale vdaka pohybu ti hutneju svaly. to preto. a preto vaha je naprd ukazovatel ak mas pohybovu aktivitu. najlepsie je to vidiet na obleceni 🙂 mne sa v pohode stava, ze schudnem, ale vaha neukaze az taky ubytok, ale v obleceni mam napriklad o jednu velkost menej alebo pridavam dierky na opasku 🙂

micka1002
autor
13. okt 2014

@iv01 Mno ja mám práve problém že nemám motiváciu a samej sa mi nechce :( 5 kg som shcudla naspet sa mi nevrátili ale 5 kg je nič ....potrebujem viac aby efekt nejaký bol !...Ako som písala mne nevadí ako vazerám ale myslím si že by to predsa len prospelo aj zdraviu. Chcela by som mať s partnerom dieťa ale som si povedala že najprv musím dať zo seba nejaké kilá 🙂 ..

mawka
13. okt 2014

@micka1002 zlatino, ja som mala 100 kg 🙂 viem, ake to je. vysledok som videla po mesiaci. sladke len doobeda, cim den pokrocil, tak menej kaloricke jedla. kazde dve hodiny som jedla, pila som kvantum vody - cistej, neperlivej. a kazdy den som sa hybala. strasne rychlo sa to rozbehlo. som za cca 6 tyzdnov dala dole 13 kg 🙂 a sla som z konfekcie 48/50 na 44/46. potom som ostala tehotna 😀 😀 ale teraz som sa zacala zase davat dokopy, sice som sa k 100 uz nikdy nedopracovala, ale aj 90 je dost a idem dole. teraz sa vrtim okolo 80. nechcem schudnut do stihlosti napr. 50 kg, lebo som nikdy nebola uplne stihla, som ten typ vecnej baculky, mojich optimalnych je tych 70 kg. za mladi som sice mavala 60 kg, ale tak beriem do uvahy aj vek uz troska a aj to, ze som si roky pestovala pneumatiky, takze k stavu ako som bola pred 20 rokmi sa MOZNO nedopracujem. budem vsak rada, ked mi hlavne brucho zlezie, vnutorne stehna a paže. to su moje kriticke zony.

stefka33
13. okt 2014

@mawka Nie si moje stratené dvojča? 😉 😀

vaneska41113
13. okt 2014

tak podme do toho spolu nemam tu ziadnu partacku 🙂 ja mam 72 a chcem apson 65

micka1002
autor
13. okt 2014

No ja som sa dnes zasa dala na cvičenie 🙂 ...večer budú prechádzky. A aj jedlo sa budem snažiť zdravšie dávať do tela 🙂 No veď uvidíme len by bolo príjemnejšie s niekým chodiť nie sama ...deliť sa o zážitky radosti človeku ktorý ma pochopí 🙂 ..môj priateľ totiž nechápe že premňa je jeden rožok 10 kg :D ..on papá o 22:00 napr. domácu klobásu s chlebom a nepriberie ani gram :D ... 😝 toto mu strašne závidim :D No určite sa svami podelím o to ako mi to pôjde ďalej dobré rady by tiež prišli vhod 🙂 ak niekto nejaké má kľudne píšte !!! 🙂 😅

vaneska41113
13. okt 2014

moj tak isto :D ja som mala v january este 86 kil 🙂 ... ja som si zacala pisat co kedy som zjedla az to mam prehliadnejsie a snazim sa od dnes zdravo stravovat ... ale sladke musi byt kazdy den apson malinko ´ked to par dni obmedzimpotom sa neviem dojest tak sa ho snazim davat do obeda vzdy jeden keksik

loknicka
13. okt 2014

ja mam rok po porode 68 a chcela by som ist na 60. neviem ako... poradte. necvicim. s malou kazdy den prechadzky 2-3 hodiny. aj stravu by som potrebovala upravit. poradte a dajme dokopy sily na chudnutie 🙂

micka1002
autor
13. okt 2014

@vaneska41113 tak asi vieš o čom píšem 🙂 super a ako si tak pekne zhodila kilá ? aj si cvičila ?? mne radili aj rýchlu chvôdzu a potom postupne beh...ževraj to veľmi dobre pôsobí na proces chudnutia 🙂 ..plus dobrá a zdravá strava 🙂 .priateľ mi vždy hovorí bude to trvať tiež dlho pretože ani na seba si tie kilá nedala za jeden deň 🙂 a v tom má pravdu človek potrebuje pevnú vôľu ! ...jeden priateľ mi povedal že je dokázané že keď niečo vydržíš rutinne robiť 21 dní potom to už bude automatika a nebudeš si ani uvedomovať že to robíš 🙂 ...tak uvidíme skúsime to spoločne baby ? 🙂

ladkyna
13. okt 2014

@micka1002 ahoj, drzim palce, ja som zacala na 110, potom som sa dlho motala na 105 a teraz zase na 100, vzdy vydrzim tak tyzden, potom jem, nejem a tak stale dokola, neviem sa k tomu dokopat.. teraz mam zase obdobie, ze jem celkom dobre, ale dokedy mi to vydrzi..

micka1002
autor
13. okt 2014

@ladkyna ahoj 🙂 ...ďakujem ti veľmi pekne tak by sme sa mohli motivovať spolu čo ty nato ? 🙂 ...asi si v tej iste kategorií ako ja :D ...aj ja ti držím palce aj na nohách lebo viem aké tažké to je !! ...veru veru aj ja tom mám tak že vydržím týždeň a potom zase príde niečo a ja šup hup zase som lenivá ... :/

vaneska41113
13. okt 2014

micka nie necvicila som len som sa stravovala ... ale od dnes idem aj cvicit

karotka83
13. okt 2014

ahojte ja som sa na zdravu stravu dala pred 2 tyzdnami, chcela by som zhodit par kil ale aj nenapadne upravit stravovacie navyky mojho muzicka 🙂 cvicenie mi moc neide kedze do fitka popri malej nestiham a doma ked mala konecne zaspi tak sa vrhnem na domace prace. tak sa snazim aspon nejest bielu muku, sladkosti , pit vela vody a vela vela zeleniny. len mam trosku slabsiu pevnu volu a hned ked prideme k starkym na vikend tak neodolam a hned sa pustim do kolacov a reznov :D dufam ze budete vytrvalejsie a namotivujete ma :D

sonetta
13. okt 2014

@iv01 ahoj. ja som vylucila pecivo, zemiaky, ryzu a za 3tyzdne mam dole 3 kila. varim zdravo, snazim sa nahovorit aj muza. necvicim vobec, ale chcem zacat. pijem vela cajov a vodu z vodovodu. mozes si pozriet moj fotoblog, mam tam album, co varim pre inspiraciu.

loknicka
13. okt 2014

@karotka83 presne ako ja

micka1002
autor
13. okt 2014

@vaneska41113 super tak by sme sa mohly povzbudovať navzájom ? 🙂 ... dúfam že to víde každe z nás 🙂

micka1002
autor
13. okt 2014

@karotka83 ahoj moja 🙂 ...mno veru aj ja mám také problémy . len nemám dieťa a aj tak som lenivá a poviem si že sa mi nechce ty máš na to aspoň dvôvod prečo sa nedá ale ja ? :D ..nuž nevadí budeme sa povzbudovať určite nám to pôjde ! ... Jedna pani ktorá tiež dosť schudla mi povedala že treba hlavne dodržovať odstup od jedál a pravidelne sa stravovať. čiže by som to chcela nejako docieliť aj to že budem jesť každé 4-5 hodín vravela mi že vtedy sa v tele robí nejaký inzulín a ten nám napomáha chudunúť dvôležité je medzi tým hlavne nič nejesť ani len oriešok či jabĺčko...no a to ja neviem vydržať :D

paskolinka
13. okt 2014

baby, trochu som si precitala vasu diskusiu, ja by som chcela dat do pozornosti tento clanok http://www.sme.sk/c/7270726/kulturista-pri-chud...
nechcem propagovat osobnych trenerov ani nic podobne, ja sama do posilky nechodim - cvicim doma v obyvacke 😉, s vahou problem nemam, takze ani chudnutie neriesim. ale v tom rozhovore je vela rozumnych veci a mozno vam to pomoze vystrihat sa chyb, ktore sa pri chudnuti casto robia 🙂

niki101988
13. okt 2014

@micka1002 ahoj tak ja som sa k 100kg nikdy nepriblížila, nikdy som však nebola extra suchá ale skôr taká normálna, chlapi leteli na moej oči a nie rebrá 😀
Raz sa mi však podarilo pri mojej krpatej výške vyžrať na 76kíl, keď som sa na seba triezvo pozrela chcelo sa mi plakať.
Nevedela som ako som sa tam dostala samozrejme 😎 Začala som chodiť cvičiť po večeroch v Prahe fitká indú aj nonstop, ja som chodila po 21,00 samozrejme samý chlapi a len zúfalé ženy. Vôbec mi to však nevadilo, zúfalá som bola a našla som tam kopec priateľstiev aj s inými babami a chalanmi a trvá to dodnes.
Cvičila som po večeroch, sladké som jedla tiež ale len do 14,00, po tejto hodine už len šaláty, chudé masko a padobne. Jedla som aj nezdravé veci alebo tučné ale tie tiež len do tej 14tej, klobáska, hranolky, syr, huspenina starej mamy proste všetko ale len v deň ked som šla večer cvičiť. Jeden den fitko další den sauna alebo bazén, po mesiaci som bola k.o. fyzicky ale oplatilo sa. Naučila som sa pravidelne spávať, kludne aj hodinku poobede, neponocovať, jesť pomaly a behať rýýýchlo.
Prvé 3dni tejto tortúry som pila doobeda len a len čaje, ľahký obed, potom obľúbená horalka 😀 a večer ako zajačik mrkva šalát, chudé masko a pod.
Za 4 mesiace som schudla 10kíl a za rok 16, dnes mi váha skáče medzi 62-65 ale ten rok stál za to
Držím palce 😉

mawka
13. okt 2014

@niki101988 no presne si to vystihla, neobmedzovat sa, ale rozmyslat, kedy take nieco jem. aj mne velmi pomohlo tie kraviny jest len doobeda, ked je clovek najaktivnejsi. ale tiez ak som mala chut, dala som si, nie je nic horsie ako si zakazovat nieco, na co mam chut, telo si to potom vypyta dvojnasobne, preto aj nastavaju jojo efekty. u mna bol prvy tyzden kriticky, co sa tyka jedenia kazde dve hodiny a malo, citila som sa prezrata, ze nevladzem, anvyse ja som typ, co cely den nemusi jest a vecer by som zozrala chladnicku aj pantami. ale potom som si na to nejak zvykla, citila som sa coraz lahsie, ohybnejsie, tak som si hovorila, ok, je to fajn. a fakt to bolo fajn. potom tehotenstvo, porod, rozvod a ine veci, takze som stravu neriesila, dva dni nejedla a potom som sa prezrala, no cisto nabeh na bulimiu, ale potom som to nejak ustala, vsetko sa zastavilo a kila nesli ani hore, ani dole. priznam sa, nejaky cas som mala sibutramin, co pomoze prve dva tyzdne, on spaluje vylozene. a potom reku skusim zlate vajcia adipex a tie mi nerobili absolutne nic. som ocakavala, ze budem ako nafetovana, ze mi vyblokuje chut do jedla, pretoze 99% ludi hovori, ze to je ako droga, si slehnes a si naspidovana a nemas potrebu jest a spat a mne jedine, co adipex dal, ze som konecne splala ako babatko, inak som vobec nebola ako naspeedovana a chut do jedla som mala stale 😅 takze co som si teda uvedomila, to moje zranie a priberanie je v hlave a v kontrole. a v pohybe. a pravidelnom. ze mi nestaci behat okolo deti, ale proste cielene sa hybat. a tak ako som nemohla jilian ani citit, tak som do jej cviceni buchnuta. zlepsila sa mi kondicka, som ohybnejsia, pridavam dierky na opasku, niektore partie sa tvaruju, v schodoch sa nezadychavam a som celkovo spokojnejsia 🙂 ten pocit je na nezaplatenie. skor to je droga, prave ten pocit po cviceni.

mawka
13. okt 2014

@micka1002 mozem ti napisat jedalnicek potom, aj vam ostatnym, mozete skusit, aj ked nezarucujem, lebo na kazdeho plati nieco ine. potom neskor napisem, idem si odslapat 3 km do mesta, potulat sa mestom a 3 km naspat. svizna chodza je velmi prospesna na zaciatku chudnutia. odporucam. beh az neskor, az trosku zhodis, pretoze by mohli trpiet klby a jediny vysledok by boli bolave kolena a presla byt ta chut dalej pokracovat. napisem, teraz utekam 🙂 zatial pekny den, baby

niki101988
13. okt 2014

@mawka Kajanské korenie, citrón, javorový sirup a vlažná voda teda skôr teplejšia a ubýtok váhy zaručený. Prvý deň chuť hnusná ale postupne si človek zvykne, podotýkam aj máte problém so žalúdkom je lepšie dať si šálku čaju a potom toto

micka1002
autor
13. okt 2014

@niki101988 a to pomáha ? ...

mawka
13. okt 2014

@niki101988 ja velmi korenie nemozem kvoli atopickemu ekzemu, praveze ja takmer nekorenim a minimalne solim. ale citron milujem v kombinacii s obycajnou vodou 🙂 a javorovy sirup je sladky ako cecok, toto mi nerob 😀 😀

niki101988
13. okt 2014

@micka1002 Pomáha, len fakt treba dbať na to čo som písala vyššie, pohyb pohyb a na začiatku mať väčší výdaj ako príjem