Chudnime spoločne

micka1002
13. okt 2014

Ahojte baby, ženy, dámy 🙂 Som mladá baba (23), ktorá má rada život 🙂 Vo všeobecnosti mi nič nechýba len by som sa chcela trošku rozhýbať a zhodiť nejaké kilá 🙂 Som z Komárna a bola by som veľmi rada ak by ste sa niektorá pripojila. Prechádzky, beh atď 🙂 Sama vždy zlyhám a už som z toho deprimovaná !! Síce ma netrápi až tak moja váha myslím si že mi to po estetickej stránke neuškodí vôbec :D Tak ak by tu bola nejaká žena, ktorá takisto potrebuje nejakú podporu v tomto smere bolo by to super 🙂 ...Hľadala som už aj nejaké fitká len mi je blbé keď vidím aké ženy tam chodia :/ pripadala by som si tam ako hamburger medzi mrkvami 🙂 Dúfam že sa niektorá ozvete a budeme chudnúť spoločne a budeme sa tešiť zo spoločných výsledkov 🙂 Teším sa na Vás !!! 🙂

luci0106
7. nov 2014

@zuzulkaba @kessy11 50 drepov mam dnes za sebou..
zuzu ak sa zajtra postavim tak skusim tuto tvoju 15minutovku. ;)
pekny vikend..

zuzulkaba
7. nov 2014

@luci0106 pekny aj tebe🙂

kessy11
7. nov 2014

@luci0106
@zuzulkaba tak som to skúsila a teda vám poviem najdlhších 50 sekúnd aké som kedy zažila 😀 😀 😀 😀 prvý krát som to nedala celý 50 a druhý krát áno a posledné drepy som robila už asi z posledných síl a to som teda vynechala tých 100 výskokov lebo nechcem dupať 😅 ale teda fajná 15 minutovka baby 😉 😉 😉

kessy11
7. nov 2014

@luci0106 a to robíš 50 vkuse alebo máš nejakú prestávku??

zuzulkaba
7. nov 2014

@kessy11 ani ja som prvych 50 sekund nedala naraz,ale druhych hej.. Ale peklo,akoby mi plamene slahali zo stehien🙂
Ja som robila drepy s prestavkami,naraz som to nedala

kessy11
7. nov 2014

@zuzulkaba no som si tu posedela pri ntb a ked som sa dvihla nebolo mi všetko jedno, už som zvedavá ako sa ráno budem plazit z postele 😀

zuzulkaba
7. nov 2014

@kessy11 no asi ako ja,som sa stavala asi 3 minuty zo zeme,ked sme sa dohrali s malou a ochkala ako dochodca🙂

vella
18. okt 2018

Skuste pozriet moj blog o chudnuti, myslim, ze by Vam mohol pomoct https://www.facebook.com/Život-fitmamy-13478964...

babika4590
Odpoveď bola odstránená
Zobraz