Chudnutie 40 ročných žien

takyna
23. jan 2014

Ahojte viem, že je tu veľa tém o chudnutí a ešte viac bude s touto mojou.... 🙂
ale chcela by som , začať s niekým chudnúť kto je zhruba v mojom veku a bud chudne, schudol atd...
podla mna je velky rozdiel v redukcii na vahe u mladej kocky a zeny v strednom veku.
Najde sa niekto???? 🙂

emmickavotka
6. okt 2016

Nájde sa tu človek, ktorý zmenil tak stravu že môže s čistým svedomím povedať, že ho to vyliečilo, zlepsilo mu to imunizmus, travenie,poprípadné crevné komplikacie? Ale naozaj, nie že sa mu po čase objavili zase nové problémy. Vidím na svojom tele a travení, že musím v mojom živote(v strave) niečo zmeniť a rozmýšľam nad tým, že čím by som začať. Je veľa diétnych programov - vegetariánstvo, vegánstvo, vitariánstvo... ale žiadnemu poriadne neverím.alebo možno neviem, ktorý je ten najvhodnejší. Nechcem spraviť závažné chyby pre moje telo,lebo ako cítim, z jedla mám asi najviac problémov. Takže privítam každú dobrú skúsenosť.

evittam
6. okt 2016

@emmickavotka Ahoj, ja som zmenila stravu v štýle- vylúčila som mastné, vyprážané, sladké a slané pochutiny, bielu múku, biely cukor. Snažím sa stravovať primerane a zdravo. A cvičím. Môžem osobne povedať, že som pekne schudla a už rok len spevňujem postavu a udržujem váhu - jasné behá niekedy hore-dole 2kg ale to je normálne. Pijem tiež bylinkové čaje. Na trávenie je veľmi dobrý čaj z puškvorca a zemežlče. 😉 Ale určite si raz za čas doprajem niečo čo bežne nejedávam - telo to potrebuje a je to normálne. 😉

monikapalo
17. okt 2016

@tessi19 ahoj, tak ako to ide? Mozem sa pridat ?

hasleerka
17. okt 2016

zdravím dievčence ... žeby sa nám téma obnovila ...
ja sa teda môžem trošku pochváliť, od okto. chodím cvičiť ... ešte sa donútiť nežrať

monikapalo
18. okt 2016

@hasleerka mohla by....odhodlavam sa uz druhy tyzden, zatial iba jem s jem a sledujem vsetky prispevky o vysledkoch v chudnuti so zavistou. 😢

hasleerka
18. okt 2016

@monikapalo ideme do toho, nech nemusíme len závidieť ... akurát je v teleráne chris powel ... s ním by sa nám dobre chudlo :D :D ...

monikapalo
18. okt 2016

@hasleerka rozmyslam, ci si nekupim knihu od Mira Veseleho....zatial iba citam jeho stranku.....nejak zacat musim🙂

hasleerka
18. okt 2016

@monikapalo to je kto???nepoznam

karkana
18. okt 2016

ja potrebujem 9kg schudnúť, ale nešlo to vôôôbec, nemám pevnú vôľu,hlavne rada večer vyjedám ,,,,,,,,,,ale teraz od pol šiestej večer nejem , len čistú vodu,,,cez den si teda doprajem , aj sladkosti,,,,,,a celkom to ide pomaly ale ide

monikapalo
18. okt 2016

@hasleerka skus dat do googla. Super stranka.

hasleerka
18. okt 2016

@karkana presne môj problém ... večerné vyžieranie ... ale ja chcem skúsiť prestať pečivo, dám si doobeda len polystyrenový chleba

tiffanka
18. okt 2016

@hasleerka doobeda si môžeš dať aj normálny chlieb..do tej 12tej 😉 ...do 12tej sacharidy v pohode (múčne)..do 15tej zemiaky ryžu ešte aj..a po 15tej len bielkoviny a zeleninu

tiffanka
18. okt 2016

za tri mesiace na tejto báze 11 kíl som dala dolu..a cvičenie? Len také kývkanie domáce. 😀

tipitopi
18. okt 2016

Ja síce ešte nie som v strednom veku, ale pomaly sa blížim 🙂 potrebovala som sa zbaviť kíl ešte od tehu. Už mám dole 17kg. Najprv išlo 5kg len tak. Premýšľala som ako to? A zistila som, že som neurobila nič, len sa zmierila so sebou. Potom som v kg stagnovala a trebalo tomu pomôcť. Na fit trénera ani fitko nemám. Môj pohyb je tanec. Od rána do večera mám pustenú hudbu a vždy, ked počujem pecka song, už sa vrtím 😀 navyše hudba aj prijemne naladí počas všetkého čo robím. Raňajky normál, pred obedom, keď už začínam pociťovať hlad si dám drink, ktorý oblbne žalúdok-zasyti 🙂 potom obedujem - už sa do mňa vojde podstatne menej. Ak mám väčší hlad aj večer, zase mixujem trochu drink. Ak menší, zjem čo dom dá 🙂 a tancujem, tancujem, tancujem pri každej príležitosti. Toto funguje u mňa 🙂 onedlho mám 35r a ešte 12-15 kg chcem dole 🙂

hasleerka
18. okt 2016

@tiffanka toto som držala pred tromi rokmi ... podla norbiho update plus cvičenie, dala som dole 8 kg ... a potom na dovolenke som ich vypapala spať ..

zamilion
18. okt 2016

@tiffanka norbi update 🙂
Je TOP a funguje zarucene

zamilion
18. okt 2016

@hasleerka lebo to nie je dieta ale zmena stravovania. Chce to celozivotnu disciplinu

hasleerka
18. okt 2016

@zamilion no to ja viem .. len je problém byť už celý život disciplinovaná

tiffanka
18. okt 2016

@zamilion tak veru... 😉

tiffanka
18. okt 2016

@hasleerka ...veď tá disciplína! 😀 Pevná vôľa musí byť!

tiffanka
18. okt 2016

@hasleerka dobrá dovolenka :D

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takyna
autor
27. okt 2016

Ahojte vitajte som rada. Ze sa to tu opet rozbieha...😊ja sa nejdem nastartovat...

vandijan
30. jan 2017

@nina233 ja by som bola za , ja používam kalorické tabulky, ale nejde mi to ako chcem dolu

mirage
31. jan 2017

@tipitopi cvicit mozes aj doma.vacsina je o strave..ked potrebujes viac schudnut ci spevnit tancovanie doma nepomoze 😞

idasa
2. feb 2017

Ahojte som tu nová, mám už tiež po 40, rodila som pred 1,5 rokom a snažím sa schudnúť, niekedy to ide, niekedy nie, síce nemám diagnostikovanú diastázu ale myslím že nábeh tam je, žiaľ na chirurgii býva tak veľa ľudí, že ma to vždy odradí aby som sa dala vyšetriť, snažím sa cvičiť na brucho len cviky ktoré sú na to určené a zdá sa že zaberajú,ale čo ma najviac trápi je koža na bruchu, viete mi niektorá povedať či sa vám po schudnutí koža na bruchu opäť napla alebo ostala ochabnutá, poprípade nejaké rada ako spevniť kožu na bruchu, teda hlavne myslím v tomto veku, nie v 20.

tipitopi
4. feb 2017

@mirage no na spevnenie tanec niee, to je jasne 🙂 ale na roztopenie tukov pre mna super 🙂

hasleerka
15. mar 2017

Zeny ako ste na tom ...ja cista katastrofa.. namiesto chudnutia priberam...piste nech sa nakopnem

monikapalo
15. mar 2017

@hasleerka ja sa neviem nakopnúť už od Vianoc...

angd
16. mar 2017

@idasa Ahoj, mne diastazu potvrdila všeobecná a následne aj fyzioterapeut. Takže nemusis ísť len ku chirurgovi .A keď cvicis na brucho a máš ju,pozor!!!!Niektoré cviky sa nemôžu, lebo si ju zhoršís. Napr.ľah sed,sklapacky atď Proste priame brusne svaly nezapajat!