Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chudnutie a cvičenie s Bodyrockom

stephanie14
28. jan 2013

Ahojte baby,
chudnete niekto s pomocou bodyrocku???Ake mate vysledky??A co napriklad papate,ake su Vase receptiky?
Ja cvicim podla bodyrocku respektivne podla Zuzky asi mesiac sise mi vaha ukazuje len -2,5kg no ja na sebe uz neake tie vysledky vidim.Tak naberam inspiracie a nove rady.Budem rada ak sa pridate 🙂

hajanka
28. jan 2013

@stephanie14 ahoj, ja som si vybrala cviciky ktore mi vyhovuju a snazim sa ich cvicit kazdy den 🙂
cvicim cca.. zacala som koncom leta ale nie pravidelne, pravidelne az posledne mesiace (ani neviem presne ako dlho, 2-3), na vahe som neubrala nic (to som ani nechcela) ale svaly sa spevnili (to som chcela) co aj citim aj vidim 😀 a obvod pasu a bokov sa zmensil.

marmal03
28. jan 2013

ahojte, ja zuzanu sledujem uz dost dlho... aj som podla nej sem-tam cvicila / hlavne vonku cez leto /, ale radsej som isla do posilky nakolko byvam v panelaku a skakat v byte nie je moc dobre nakolko by ma susedia asi pozabijali.... ☹((
momentalne som tehotna, takze necvicim, ale po porode sa chystam opat cvicit, aby som sa znova dostala do formy... tak drzim paste, aby si ziskala postavu podla tvojich predstav...🙂)) vsetko je len a len v hlave a je potrebne mat ciel a pevnu volu...🙂))

voskovaeva
28. jan 2013

babulky t o co je za cvicenie som este nepocula 😎

zuzx
28. jan 2013

Ja cvicim, ale teraz v zime sa neviem dokopat vnutri...ale na jar znova zacnem. Cvicim to uz dva roky a vysledky su z toho uplne paradne. Mne sa paci ze je to strasne kratke, ale velmi ucinne a ta svalovica 😀 Na nezaplatenie 🙂

stephanie14
autor
28. jan 2013

Ja Zuzku tiez dlho sledujem no az zaciatkom mesiaca som sa na to odhodlala a je to fakt makacka 😉 Tiez mi to vyhovuje,ze to je kratke...Kedze mam male dieta tak velmi nestihala cvicit no teraz je to parada..maly mi spinka na obed tak cca 1-1,5h takze toto celkom stiham 😀 A aj ste si neako stravu upravili ??? ja sa snazim obmedzovat a samozrejme ziadne tucne jedla atd atd.Tak hadam do leta budem fit 😝

dais
28. jan 2013

Ja som cvicila minuly rok od jari do septembra ale skor podla Freda a Lisy, Zuzka je na mna dost velky zaberak, raz som si s nou uplne na tyzden odpalila stehna... teraz sa odhodlavam uz mesiac, ale uz treti tyzden mame doma kiahne, takze nejak nezvladam aj nastolit cviciaci rezim. Akurat som zacala s upravou stravy pred tyzdnom a verim ze tento tyzden uz rozbehnem aj cvicenie.

stephanie14
autor
28. jan 2013

@dais ake vysledky si mala minuly rok ?? Tie stehna verim,ked som zacala tak ma cely tyzden bolel cely clovek 😀 a to uplne,citila som si aj take svaly ktore som nikdy pred tym ani len netusila,ze mam 😅

hajanka
28. jan 2013

@stephanie14 ja Zuzku moc nemusim ako pise @dais dost narocne cvicenia ma a vadi mi aj jej anglicka vyslovnost 😅 mne sa to tak zle pocuva 😅 ja som velmi rada cvicila "s" Haley a mam rada workouts od Lisy

dais
28. jan 2013

@stephanie14 super, uz po yzdni som videla prve zmeny, postava sa mi spevnila, brucho sa zmensilo, stehna, ruky, schudli a kondicku som nabrala perfektnu, teda ja som nikdy nebola vysportovana, takze pre mna velky skok. Plus som zmenila vytrvalostny beh na intervalovy trening k tomu. Super som sa citila. Ale v septembri prisli choroby a uz som sa nevratila k cviceniu, lebo mam problemy s chrbtom a ten sa zacal ozyvat... potom ine zdravotne problemy ktore uplne vylucuju cvicenie... a teraz uz som snad pripravena zas zacat 🙂 je na case lebo aj ked cez vianoce som sa so stravou drzala, po vianociach ma to dobehlo ☹ A mne sa prave na bodyrocku Freda a Lisy paci to ze ides svojim tempom, kolko opakovani stihnes tolko stihnes, lebo sa riadis timerom a pri Zuzke som isla s nou jej tempom a teda som sa odpalila a to nebolo dobre lebo som nemohla cvicit tyzden. Aj pri F a L mam svalovicu ale len taku ze na druhy den to odcvicim zas, aj ked s miernymi bolestami.

stephanie14
autor
28. jan 2013

@hajanka a kto je Haley .S Lisou nemam neake skusenosti,musim si ju okukat neako lepsie ale myslim,ze uz predca ostanem pri Zuzke,ked som uz pri nej zacala 🙂 Ano na tu jej ang.sa viaceri stazuju 😀

dais
28. jan 2013

@hajanka Haley sa mi az tak nepacila, lebo nemala spravne prevedenie cvikov casto a ja to robim podla nej tak si nechcem odpalit kolena a velmi sa mi pacili Lisine realtime videa z hotela v spanielsku minule leto, tie som asi najradsej cvicila. A take tie treningy kde bolo na vyber podla pokrocilosti, velmi zabavne pre mna, ktoru napr. neskutocne nudi steper a orbitrek takze mi doma stoji, ale tie kombinacie roznych cvikov ma velmi motivuju 🙂

stephanie14
autor
28. jan 2013

Orbitrek hruza bola som na nom asi tak 2krat,hrozna nuda a utrpenie,minuty mi isli taaaak pomalicky...Potom som chodila aj na spinning asi pol roka no koli malemu som musela prestat a nevydela som niake vysledky na sebe.Sice som schudla na zaciatku 4kg ale potom uz nic....Baby ja sa taak tesim teraz na to leto ak to teda vydrzim co dufam,ze ano 😎

stephanie14
autor
28. jan 2013

@hajanka aha uz viem,ktora to je ona bola hostom bodyrocku u Fredyho a Lisy,ze

hajanka
28. jan 2013

@dais mne to zase prislo jednoduchsie, lebo mala ich niektore modifikovane pre zaciatocnikov 🙂 ale aj tak cvicim podla Lisy, na nej sa mi vsak jedna vec velmi nepaci, super je ze ludi podporuje stale dodava odvahu a tak... budte taki aki ste a verte si.. atd a sama je vylepsena mnohymi plastickymi operaciami.. ale cviky ma super 😀 niekedy mi pride ako taky stroj 🙂

tremonti
28. jan 2013

Ja cvicim aj som cvicila ale podla lisi marie z bodyrocku kuk moj album🙂

tremonti
28. jan 2013

@hajanka lisa je super , ako tie pery nemusela a bola zlata aj bez prrrrrrs ale je mi na nej sympaticke ako sa tesi zo svojich mega tits 🙂 a je to makac neskutocny ze? Ja mam jazyk az u susedov a ona sdi vegetne skace akoby sa nechumelilo...

hajanka
28. jan 2013

@tremonti mne hlavne pery a obocie a celo, ona nim uz takmer nehybe vobec ked rozprava 🙂

tremonti
28. jan 2013

Ciiii a konecne su tu na koniku nejake zenusky co sa neboja zamakat si a nie len nezmyselne diety drzia🙂 jupiiii tesim sa uz sa mi dviha tlak ked vidim novu temu typu od zajtra zacinam s touto dietou kto sa prida? A kuknem tu dietu a zasnem akym bludom tie zeny veria

dais
28. jan 2013

Mne sa Lisa velmi pacila na starych fotkach, este pred bodyrockom, resp. predtym ako sa dala dokopy s Fredom, taky Tom Boy bola... nuz ale trenerka je namakana, takze nech vyzera ako chce, neriesim, robia to zadarmo, nemam preco kritizovat 🙂 aj mne pride ako stroj, ja nemam take ambicie vyzerat ako tie baby, ale pre ne je to cely ich zivot takze to chapem 🙂 Mna skor desi to co jedia, toto ja nezvladam, kedze musim varit aj normalne jedla pre decka tak pre mna je najtazsia cast dieta, resp. clean eating... ja som vyslovene sacharidovy typ, byvala vegetarianka, takze trpim pri tych mega davkach proteinov. Ale prisla som na to ze mi vyhovuje bezlepkova strava ale taka prirodzene bezlepkova, cize som len vylucila muku a vyrobky z nej a nenahradila bezlepkovymi, vobec nejem mucne jedla, chlieb, cestoviny... a presli mi zravky, nenafukuje ma, citim sa lepsie. Ale zato si dam pecene zemiaky kludne ako hlavne jedlo na obed, so salatom. Zatial mi to funguje, uvidim ako to bude ked pridam aj cvicenie. A vy sa ako stravujete?

tremonti
28. jan 2013

@dais ja som takisto uplne vynechala pecivo ale zato cestoviny si dam. Na akykolvek sposob, varim vela zeleninovych jedal , miesto sladkeho ovocie, vela vody cistej nie mineralky, zboznujem salaty...

zuzx
28. jan 2013

Ja Lisu neznasam, bodyrock bol povodne o zuzke a uz je to take nijake, ani lisine workouty ma neoslovili, o nicom su a strasne mi vadi ten jej hnusny skreklavy hlas 😀 Taka brzda. Zuzkine ZWOWs sa mi pacia len niektore, najradsej mam povodny bodyrock so zuzkou. Videa mam ulozene a cvicim jej stare videa spred niekolkych rokov

@tremonti ja nahodou drzim 90 dnovu dietu, ale ta je o zdravom sposobe zivota, potrebovala som sa nastartovat, lebo vlastnou vinou som pribrala desat kg. A teraz sa mi moc cvicit neda vnutri, ale akonahle bude vonku prijatelne, idem na to zasa kazdy den 🙂

dais
28. jan 2013

@tremonti ja teraz cestoviny nahradzam ryzou, ked som jedla lepok mala som vyslovene zravky, hlavne vecer a v momente ako som vysadila, tak ich nemam a zacala som zas mat chut aj na zeleninu, co mi v zime inak vobec nechuti, ja mam kopec alergii na jedlo aj na ovocie a zeleninu, soju, orechy atd tak sa tazko planuje jedalnicek. Zacala som vylucenim lepku teraz, samozrejme sladkosti prec, to je jasne, ale tym ze nejem lepok tak same odpadli aj take veci ako slane tycinky, kolace domace atd... zaradila som viac ryb, tuniaka stejky, lososa, tresky... salaty mam rada, ale nesmiem surovu mrkvu, kapustu, zeler, hrasok a tie zimne zelene salaty paradajky a uhorky nic moc... nech uz je jar a budem moct zas behat vonku... viem ze niekto beha aj v zime vonku ale to ja nemozem riskovat, chytia ma priedusky a skoncila som s cvicenim na dva mesiace ako sa poznam... zdravie je velmi limitujuce....

tremonti
28. jan 2013

@dais takk to klobuk dole co sa tyka tvojej stravy.neviem si poredstasvit ze by som mala potravinovu alergiu....
@zuzx presne ako si napisala ta je o zdravom sposobe stravovania , videla som tu knihu.mala som na mysli ine diety typu kapustova ananasova a pod. Zabilo ma ked som tu videla jednu kde namiesto ranajok vypijes kavu jes iba trikrat denne aaaale na veceru mozes zjest cely ananas!! Alebo 20 dkg sunku s ovocim🙂 a bolo v tej teme vela dievcat zial!

dais
28. jan 2013

@tremonti mas pravdu tie diety su vselijake. Nuz ale na to clovek asi musi prist sam ze to nefunguje dlhodobo. Cely ananas na veceru to by sa mi nahodou pacilo 🙂 ale aj na ananas mam bohuzial alergiu :( Su aj horsie veci ako alergie ja mam aj nejaky problem so zazivanim akurat ma caka MRI pankreasu takze mna by zrejme ten cely ananas zabil aj bez alergie 🙂

stephanie14
autor
29. jan 2013

Som rada,ze sa tu tato tema takto ujala 🙂 a mohly by sme sem nahadzat neake dobre receptiky,kedze aj mne uz dochadzaju napady 😀 a kto si dnes zamakal ja som mala takyto jazyk 😝 dnes

hajanka
30. jan 2013

@marmal03 @zuzx @stephanie14 @dais @tremonti @zuzx kocky, dajte prosim link na nejake cviky ktore cvicite, nech necvim stale to iste 🙂 (brucho, zadok, stehna)

tremonti
30. jan 2013

@hajanka daj si www.bodyrock.tv a tam mas na kazdy den seriu cviceni ked rozkliknes dany den je tam aj video tak skus podla toho.

hajanka
30. jan 2013

@tremonti ja viem, ja som len chcela vediet co cvicite 😉 😀 myslim nejaky komplet workout, lebo tam je toho kooooopec

Tu začni písať odpoveď...

Odošli