Chudnutie a dojčenie

5. jan 2023

baby je tu taka, ktora zacala chudnut az ked prestala kojit alebo sli kila dole ked dietatko zacalo papat a kojenie bolo uz menej castejsie? ja som skoro 3mesiace po porode a stale sa citim ako diva sviňa😂 a kila nie a nie dole a pritom nemam pocit zeby som sa prejedala alebo jedla kaloricke jedla,sladkosti a pod, dakujem za odpovede a prajem pekny vecer

zuzkaa1991
5. jan 2023

Napíšte mi správu kamoška sa ku mne pridala minulý rok ked som sa prihlasila do vyziev ona vtedy bola rok po porode kojila priebehu roka schudla 25kg ja 14kg(uz viac nie je z coho😁) bez diét len upravy stravy

xromix
5. jan 2023

Je to veľmi individuálne si myslím. Ja som mohla robiť čokoľvek, ale kým som kojila nešlo dole ani deko. Po odstavení (po roku) sa telo dávalo ešte cca 2-3mes. dokopy a až potom boli asi aj hormóny ok, aspoň tak pocitovo. Ale mám kamosku, ktorej mala nemá ani polroka a ona je už vychudnutá až moc, ale ani nekoji a v podstate od začiatku moc nekojila. Každé telo je iné. Hlavne sa neprejedat a nejesť blbosti.

zapalkazapalkova
5. jan 2023

Ja kojim uz 3.rok druhe dieta. Pocas prveho tehu som pribrala 17 kg🙈, ale do pol roka po porode to bolo spat a po druhom tehu este rychlejsie a to som jedla vsetko. Ale po druhom som jedla vela ale "lepsie" potraviny (namiesto chipsov napr.oriesky, ale biela coko isla na kila) a ani som necvicila... Tymto vsetlym som chcela iba povedat, ze vdaka kojeniu som podla mna schudla a mohla žrať 😂.

zuzubb007
5. jan 2023

Ja som chudla len kojenim a doslova som vyzierala toho dost teda, ale na obranu chodila som na kocikovacie prechadzky 3 hodinny denne to spravilo vela a v noci furt hore