Chudnutie a sladkosti

deana100
19. máj 2022

Dobrý deň je tu niekto kto mal delenú stravu a schudol. Alebo niekto taký čo výsadil pečivo a sladkosti koľko sa vám podarilo schudnúť. Ďakujem 😊

natallys
19. máj 2022

Môžeš chudnúť aj keď ješ pečivo a aj keď ješ sladkosti. Záleží od celkového príjmu potravín a od toho, aký máš výdaj 🙂

mariet24
19. máj 2022

@deana100 schudla som s kalorickymi tabuľkami, jedla som všetko, každý deň mi vyšlo aj sladké, len správne nakombinovať

dassena
19. máj 2022

pri chudnuti netreba vysadit ani pecivo ani sladkosti, treba sledovat len prijem aby nebol vyssi ako vydaj to je cela veda, netreba sa obmedzovat.

zuzuliennka1
19. máj 2022

@deana100 nemusis nic vysadit, staci len nezrat. 😁 poznam zeny, ktore sladke nejedia, ale nie kvoli chudnutiu, ale proste nejedavaju sladke, nechyba im to.
Jo, to je ten idealny pripad 🙂 ale vacsina sladke jeme, dolezite je, si to len ustrazit. Je rozdiel dat si semtam horalku a vykompenzovat to zvyskom dna - pohyb, ostatna strava, ako dat si dve horalky denne, pricom mas sedave zamestnanie, nijak necvicis a dajmetomu vacsie deti, takze ani s nimi uz nechodis pravidelne von. Jasne, ze sa to na postave odrazi

laladua
19. máj 2022

Tak v mojom pripade velmi pomohlo, ked som sladkosti obmedzila. Akurat tak v lete, co si dam nejaky nanuk z casu na cas ale inak ked mam chut na nieco, tak sa snazim si dat ovocie, aby som tu tuzbu uhasila 🙂

sono2
19. máj 2022

Mne stačilo sladké preč a nejest po šiestej a fakt jednej. Ale aj behám aj čo občas. Hneď šlo 4 kg dole ale nie som žiadna tučka ani moletka
Boli to kila v podstate po pôrode ale už neskôr

mandzula
19. máj 2022

Práve tlačím nanuk (ako každý deň), pritom mám 55 kíl pri 164 cm, vek 41. Na večeru si dám pečivo. Dôležité je to, aby si si nastavila kalorický príjem tak, aby si vydala viac ako prijmeš, matika nepustí. Jasné, že keď vysadíš pečivo a sladkosti, tak niečo schudneš, otázne však je, či si váhu takýmto spôsobom aj udržíš, teda či sa tých sladkostí a pečiva mieniš vzdať na celý život. O tom, že treba pridať pohyb, snáď už ani netreba hovoriť (ja mám každý deň hodinu chôdze a hodinu domáceho silového tréningu), takže to sladké jem bez výčitiek. Samozrejme, že by bolo lepšie sa ho vzdať, nielen kvôli váhe, ale na to proste silu nemám, tak radšej cvičím.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikoletta1712
19. máj 2022

@boldo87 Ahoj, prosím ťa, keď budeš mať čas, môžeš niečo bližšie napísať??.Ako sa ti to podarilo, za aký čas…Ďakujem😊…

dundulica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikha2809
19. máj 2022

@boldo87 ja takisto k včerajšiemu dnu 10kg ešte by mohli ísť dve ale dneškom som skončila s kalorickym deficitom idem pomaly navyšovať 😀

enata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
31. máj 2022

@enata ďakujem za určite skvelú a neodolateľnú ponuku, no nabudúce, kým napíšete takúto správu, najprv si, prosím, prečítajte, čo ktorá z nás písala a či takúto "pomoc" reálne potrebuje.

enata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz