Chudnutie bez pečiva, sladkosti a večerných sacharidov

lalinka323
21. sep 2015

Tak som sa tak nejak rozhodla ze je uz ten spravny cas po porode pekbe zacat zhadzovat vypapkane brusko zadok a stehna no vsetko...a aby to tak mebolelo tak som vymyslela tychto par prikazani A musi to ist dole...sachsridky len do obeda aj to do dlane a pobede bielkoviny ...zeleninu masko rybu...syry jogurty a sladkosti len vo forme ovocia hrozienok...a maskrty semiacka oriesky..juu tesim sa na pondelkove vazenie...vaha je 72 kg ...pridate sa ?nech spolu vykreseme poriadne zadky 😎

bonaqa2013
21. sep 2015

@lalinka323 akosi skoro ideš chudnúť - ešte by si mala počkať. A potom je tu na MK skupina maminiek čo chudnú - možno ti dajú rady, typy, nápady ....

zvolsiinylogin
22. sep 2015

@lalinka323 ano..ako treba zacat?na ramajky som mala chlieb vo vajci..ci si mam davat nieco ine?

lalinka323
autor
22. sep 2015

@zvolsiinylogin ahoj neviem ci si citala moj prispevok...ja pecivo vynechavam..dnes mi muz doniesol cerstve buchticky...ale schovala som a spravila som si vlocky so skoricou

monka338
22. sep 2015

Ahoj, tak aj ja sa pridam)) Tiez potrebujem so sebou nieco robit. Moja krsna mala nadvahu cely zivot a teraz (v juni mala 50 rokov ) drzi 4 mesiace stravovanie vo forme, ziadne pecivo, prilohy a sladkosti (ked je na oslave tak si samozrejme trosku sladkého da aby neurazila) a tak schudla, ze mi skoro oci vypadli)))) Ledva som sa nadychla. Cely zivot mala 100 kg a teraz ma ja neviem 80?? a vyzera uuuzasne))))

lubaska21
22. sep 2015

aj ja by som sa pridala... vyradujes uplne pecivo aj chlieb? lebo ja som uz zacala - vyradila som sladkosti (aj ked obcas zhresim), cvicim na stacionar.bicykli min 3x za tyzden a snazim sa nejest po osmej...

adkat13
22. sep 2015

@zvolsiinylogin to nemyslíš vážne, že chceš chudnúť s chlebom vo vajíčku. horší už by bol asi len langoš...

adkat13
22. sep 2015

@lalinka323 takmer úplné obmedzenie sacharidov tiež nie je nič moc, budeš unavená a budú ti chýbať. sacharidy doobeda (na raňajky, trošku aj na obed) sú potrebné. nehovoriac o tom, že by si mohla prísť o mliečko...

minnie55
22. sep 2015

@lubaska21
@lalinka323 aj ja by som sa rada pridala, potrebujem motivaciu 🙂

lalinka323
autor
22. sep 2015

@adkat13 ahoj dakujem myslim na to preto som pisala bez vecernych sacharidov...cize doobeda si dam za hrst ci ryzu ci zemiaky a tak...samozrejme mliecko nam je prednejsie takze si to budem sledovat aby ho bolo dostatok 🙂 na ranajky somala taku ovsenu kasu so skoricou a chia ...teraz si idem dat jabko a na obed si dam kur.prso vo vode s ryzou...to mam naporcovane v mrazaku..bude to asi moje hlavne obedove menu a vyvar....na olovrant kolo tetej asi jogutt abo tvaroh abo cotage abo mliecny sejk neviem a na veceru si dam tuniak vajicko ttoska hermelinu asi
@lubaska21
@monka338

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 super... necham sa motivovat 🙂

lalinka323
autor
22. sep 2015

@lubaska21 obedik 🙂 g

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 dobru chut prajem 🙂 co vsetko si uplne vyradila z predosleho stravovania?

lalinka323
autor
22. sep 2015

@lubaska21 dakujem,,nemozem uplne povedat ze co som vyradila,,lebo som len zacala 😀 ale snad teda to dodrzim,,,vyradila som len pecivo,,,sladkosti (ako nahradu som si zvolila oriesky hrozienka,,cucoriedk a brusnice co mam v mrazaku plus ovocie /a to tiez viacmenej doobeda a pobede zeleninku,,,dalej som si povedala ze sacharidy prilohy zemiak ryza za hrst do obeda a pobede viamenej bielkoviny...syry vajicka jogurty maso vsetko vlastne okrem sacharidov...a chcem dodrzovat ranajk desiata obed olovrant vecera cc okolo siestej a potom o deviatej este daky tvaroh cotagge alebo zeleninka ...koli mlieku...lebo kojim 😵 a ty ako?cize teraz o tretej si idem dat asi polku hermelinu ...

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 ja tiez kojim, len ja som prve 2mesiace po porode na chudnutie ani nemohla pomysliet, lebo zakazdym ked som nakojila maleho by som pojedla aj klince, neskutocny hlad som vzdy mala az ma chytala triaska - tak ma maly vycuciaval 😀 no od 3mes sa to zlepsilo a zacala som tym, ze som si kupila stacionarny bike a zacala denne na nom po hodke slapat... zatial som neschudla ale spevnilo sa svalstvo troska a nabrala som kondicku, teraz som mala vyse tyzdna pauzu od cvicenia lebo som mala silnu nadchu a nevladala som cvicit, ale od vcera opat ale uz nie kazdy den ale kazdy druhy... k tomu denne vypijem 3l cistej vody a jedlo? vyradila som sladke, aj ked priznam sa niekedy sa neviem ovladnut, jem vela zeleniny a ovocia a vyradila som biele pecivo, ale vyradim asi aj tmave, skusim to uplne bez chleba a akehokolvek peciva, tiez sa snazim jest: ranajky-desiata-obed-olovrant-vecera, ale nie vzdy sa mi to podari,ale tak snad si na to coskoro zvyknem a pojde to 😎 a posledny krat jem pred osmov vecer-tiez kvoli mliecku, aby bolo syte 😝 tak som zvedava ako sa nam spolocne podari schudnut... 🙂 uz teraz sa tesim na prve vysledky 😉

lalinka323
autor
22. sep 2015

@lubaska21 no ja som sa na veceru moc nenaedla tak vyjedam uz mrkvu chi...a idem rodinke spravit pizzu tak nech ma ruka poslucha potom ,,ja mam eliptikal,,ale este sa mi na nom nechce chcem najprv aspon 5kg zhodit a potom zacnem..takze to z toho som vzdyy bola v chladnicke ked som ho nakojila?? 😀 a ja ze aka som pazrava 😀

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 nooo u mna to bolo z kojenia 😀 az muz nechapal, ze som furt hladna... o stvrtej som zjedla spagety a teraz pred pol hodkou som si dala zeleninu z polievky a olivy - divna kombinacia, ale trebalo dojest po malej 😀 ked pride este hlad, zazenie ho voda snad 😎

bluff
22. sep 2015

@lalinka323 este zmen tu bielu ryzu za hnedu.

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 este sa spytam, aky mas ciel schudnutia? teda kolko kil chces dat dole?

lalinka323
autor
22. sep 2015

@lubaska21 ja som mala pred tehu 64,ale moj ciel je 55 😅 a tvoj

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 tak ja som mala pred tehu 75 a teraz mam 86 ale ciel je 68 ...

lalinka323
autor
22. sep 2015

@lubaska21 no moj malje dnes hladny cim to asi bude???takze to kura budem asi riesit na veceru a na obed sa poriadne nadabem :D

lubaska21
22. sep 2015

@lalinka323 😀 😀 😀 heh apetit maju dobry tie nase deturence :D nooo bude to zaujimave... :D ale my to dame ;)

lalinka323
autor
23. sep 2015

@lubaska21 ako sa drzis?

lubaska21
24. sep 2015

@lalinka323 ahoj, no super, od nedele som dala dole 600g :D a ani neviem ako, ale citim sa dost mimo, cosi na mna lezie, som unavena, hlava ma strasne boli a nechuti mi moc jest... tak aj chudnem :P fakt len na silu nieco do seba cez den dostanem, aby som mala mliecka pre maleho... tak uz sa tesim, az budem opat fit a aj troska pocvicim... a ty ako?

lalinka323
autor
24. sep 2015

@lubaska21 no mne dnes ukazala vaha 70,9 tak potecha...ale nedodrzujem stravu na 100percent..lebo chcem mlieka viac nech je maly spokojny snazim sa viac sacharidou aspon dobeda a tak aj pecivo som jedla uvidim

lubaska21
24. sep 2015

@lalinka323 nnooo super ti to ide... za 3dni -1,1kg?? paraaada... aj ja chcem :P a s pecivom som na tom rovnako, zistila som, ze ho musim jest, aby som bola sytsia... ale obmedzila som ho vylucne na tmave (graham, slnecnica) vcera napr. slnecnicovy toast. chlebik so sunkou...

blahowoman
24. sep 2015

ahojte... Tak ja mam vysku 175cm a pred 4mesiacmi som mala vahu kusok pred 70kg.... k dnesnemu dnu mam 63kg a presne ako pise autorka...ziadne biele pecivo, sladke ....
CO sa tyka stravy sa vobec neobmedzujem,,,len si vyberam CO zjem.... na ranajky mam vacsinou chut na sladke, takze si robim biely jogurt s ovs.vlockami a ovocie do toho banan, jablcko, maliny a pod a dochutim lyzickou kokos. oleja. Na obed som napr.mala vcera cesnacku kremovu...ale len tu...inak mam povacsine maso na grile so zeleninou a vecera z lidla si kupim sem tam taky maly stvorcovy chlebik, alebo zemla taka tenka, a len 1 polku s neho si natriem cottage+ losos v tommalom tegliku, suepr chut tomu da a tak.... robim si aj kavu 1x za den a do nej so davam bio kokos cukor. aj sladke som vecra mala TIramisu.... nejem ziadne tofu, ani nebyvam hladna...len ako vravim, ziadne biele pecivo, ryza, zemiaky, knedla, sladke.... drzim Vam palce.... ja uz dole s vahou nesmiem, lebo prsia z C cka mi padli na B a som z toho dooooooost na nervy,,,,,

lalinka323
autor
24. sep 2015

Super ti to ide teda....mna dost metie kojenie na jednej strane mi pomaha chudnut rsp nepribrat ale nemozem moc obmedzovat stravu lebo to hned ma dopad a maly je hladny a kedze ma len mesiac tak si na to dbam aby aj mloeka dost bolo Aj ja aby som sla s vahou pekne dole .a preco nejes tofu?

lalinka323
autor
24. sep 2015
lalinka323
autor
24. sep 2015

@lubaska21 no spadlo to...ale pred tym mi behalo 71-72 tak az taky uspech to noe je he ale tesiiiim ked tam uvidim 6tku 🙂 a cvicim nemozem maly mi nedopraje casovo tak len kolo deti a domacnosti to mi musi stacit a prechadzky...len teraz je chory