Chudnutie bez pečiva, sladkosti a večerných sacharidov

lalinka323
21. sep 2015

Tak som sa tak nejak rozhodla ze je uz ten spravny cas po porode pekbe zacat zhadzovat vypapkane brusko zadok a stehna no vsetko...a aby to tak mebolelo tak som vymyslela tychto par prikazani A musi to ist dole...sachsridky len do obeda aj to do dlane a pobede bielkoviny ...zeleninu masko rybu...syry jogurty a sladkosti len vo forme ovocia hrozienok...a maskrty semiacka oriesky..juu tesim sa na pondelkove vazenie...vaha je 72 kg ...pridate sa ?nech spolu vykreseme poriadne zadky 😎

blahowoman
24. sep 2015

@lalinka323 no to je pre vas este skoro na chudnutie! Kila pojdu dolu pokial kojite same! To poznam! Teraz vy musite vsetko papat teda take aby maleho nebolelo brusko a nebol hladny! Potom neskor mozte zacat chudnut poriadne 😉

lubaska21
26. sep 2015

@lalinka323 ahoj, no ako? ja som sa dnes postavila na vahu po tyzdni takmer nic nejedenia - jedla som asi 3x denne len kvoli mliecku, lebo inak totalne nechutnestvo - s manzelom sme chytli nejaky virus, ale uz je ok... no spat k tej vahe, dnes som sa rano postavila, len tak, ze ci nahodou aaaa cuduj sa svete mam od nedele -2,2kg... normalka som nechapala... takze som sa uvtrdila, ze treba len jest pravidelne a v malom a bez namahy to pojde... ale aj tak sa uz tesim az potrenujem na stacionari 🙂

lalinka323
autor
27. sep 2015

@lubaska21 joooj tesim sa za teba,,,ja som na tom tak ,ze vaha mi nejde asi baterk a ja som zle ,,,mali sme hostinu krstiny,,muz 30tka tak som jedla hlava nehlava co mi prislo pod ruku 😖 ale vravim,,idem idem tento tzden ide muzik prec tak si pekne poradim po svojom 🙂

libela
27. sep 2015

aj ja chcem dať dole po pôrode. zaiaľ mi ide asi kilo mesačne... ale od sladkostí sa neviem odtrhnúť....
pred otehotnením som mala 74, ale ešte pol roka pred tým som mala 70, nastúpila som do roboty a tam som tie 4 kg pribrala. pred porodom som mala nejakých 88-89kg, po pôrode asi 82 a teraz mám 76,5kg. malý má teraz 5 a pol mesiaca a už by som rada so sebou niečo urobiť. piť veľa nemôžem, lebo mám strašne veľa mlieka, odsávať nechcem lebo sa mi tvorí ešte viac a potom mám zápaly na prsníkoch....tak od zajtra, ale fakt od zajtra začínam nepapať sladkosti..... ☹ ☹ ☹ , dúfam, že to zvládnem

matkakovacova
27. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@libela odporúčam ti tieto dva článočky, jeden o chudnutí po pôrode: http://www.mojavyziva.sk/ako-schudnut-po-porode/ a druhý o cukre a sladkom: http://www.mojavyziva.sk/12-zdravych-sposobov-ako-nahradit-cukor/ .... prajem ti veľa chute a entziazmu do zmeny! 🙂

lubaska21
27. sep 2015

@libela ja mam podobny problem - tazko sa odolava... ale ked uvidis vysledky bude to jednoduchsie 🙂 a maly prehresok raz za cas neuskodi ;) drzim palce!

monka338
28. sep 2015

@blahowoman no to nie je pravda. Ja som dojcila 19 mesiacov a dieta teda riadne tahalo, cely den na nohach, kazdy den 3-4 hodiny na prechadzke a pribrala som 14 kg.......takze to, ze ako nahle dojcis, tak schudnes nie je pravda. Ja osobne poznam len 1-nu babu, ktora takto schudla.

evittam
28. sep 2015

@monka338
@blahowoman No či to je alebo nie je pravda, nezáleží na tom či žena dojčí alebo nie ale hlavne od metabolizmu a organizmu každej z nás. Niekomu zaberá tamto inému toto......Napr.ja keď som dojčila tak som schudla a držala pekne váhu a ako náhle som prestala dojčíť tak som pribrala 😉 .

monka338
28. sep 2015

@evittam ano mas pravdu.....stastne su tie, ktore pri dojceni schudnu 🙂 ani nevedia, ake maju stastie ☹

tomasko9
1. okt 2015

isto je potrebne aj viac behavat, ja chodievam aj do prace par dni do tyždna chodit peši, čo je cca 45min, ale ja som zmenila v stravovani nejest pečivo biele, už ked dam si grahamove ,alebo kukurične vločky, aj ovsene kaše, na ranajky, obed klasika mäsko, zelenina, polievka, tam som zmeny nerobila. a nejem večer po 18, iba fakt dakedy,a od maja doteraz som schudla 4kg