Chudnutie do leta 2016

mata_oo
9. dec 2015

Ahojte baby, rozhodla som sa zalozit tuto diskusiu pre vsetky tie, ktore chceme byt do buduceho leta vo forme, pekne a stihle, a ktorym sa to toto leto este nepodarilo, tak ako aj mne. Tesim sa na vase prispevky, podporu a motivaciu. M

mata_oo
autor
9. dec 2015

tak zacnem, este donedavna som mala 118 kil na 173cm, dnes rano to bolo 113,5. ide to pomaly, ale ide, nikdy som nebola stihla, tak si nedavam ciel nejakych 50 kil, zatial sa chcem dostat na 99.

moj dnesny jedalnicek asi takyto: ranajky bananovy chlieb a hruska
desiata grep
obed zapekane kuracie prsia so syrom, s ryzou a zeleninou
olovrant pohar acidka
vecera 2 vajicka, paprika a cviklovy salat

pohyb hiphop abs a cize (shaun-t)

mirdy11
9. dec 2015

Ahoj Matka.Pridavam sa k tebe.Cely zivot bojujem z bruskom a po porode synceka sa to este zhorsilo.Zacala som cvicit zvysila som pohyb tak dufam ze to pojde.

mata38
10. dec 2015
Používateľ mata38 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mata38.

Ahoj! 🙂 Určite zaraďte do jedálnička aj bylinky a prospešné korenia, mne pomohli schudnúť, nezabúdajte na ne 🙂

evittam
10. dec 2015

@mata38 Určite dobrá rada 😉 Ja používam zázvor, zemežlč, puškvorec.... 😉 A som už "za vodou" , tak vám dievčence držím prsty, ja už som dosiahla svoj cieľ a momentálne udržiavam a ide ešte čo to dole. Táááák, sa teším na Vianoce - nie že sa prežerem ale dám si. 😝

adickaf
10. dec 2015

pridavam sa aj ja ;) pri vyske 164 cm a vahe 75kg som zacala zaciatkom novembra "chudnut" a este stale sa rozbieham .... ale dnes vaha ukazala 70,5 tak sa tesim aj ked nemam pocit zeby to bolo nejak viditelne ale aj tak dobry pocit.

hanka7778
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelik2509
10. dec 2015

Ahojte, pridávam sa k vám baby 😀 tiež by mi bodlo schnudnúť 🙂 6 kíl už šlo dolu, ale potrebujem ešte aspoň 10 🙂

evittam
11. dec 2015

@hanka7778 Už som ťa myslím raz upozornila, že reklamu si máš zaplatiť na inom webe! A nespamovať to tu.

katkab19
17. dec 2015

Ahojte,ja sa tiez pridam.Chcem schudnut z 10 kg hlavne z brucha.Cvicim Chodakowsku a upravila som stravu

usmiateslniecko
17. dec 2015

Ahojte baby tak aj ja by som sa rada ku vam pridala, som 8m po porode tak nejakych 10kg dolu by potesilo 😉

gabiiqa
30. dec 2015

pridavam sa, cieľ do apríla -30kg , možno nerealne ale za pokus to stoji 🙂

katkab19
30. dec 2015

@gabiiqa ja potrebujem schudnut 10 kg a bojim sa, ze to nedam.Obdivujem v dobrom tvoj ciel. 🙂

suzinaa
30. dec 2015

Ahojte 🙂 od februára bojujem s chudnutim. ..nemám čas na cvičenie. . Ale prestala som úplne jest pečivo a pridala som viac zeleniny. ..inak sa v ničom neobmedzujem. .. schudla som z 90 kg na 75 kg ..a rada by som ešte 10 dala dole ... vždy som bola gulka ..ale už som si povedala ze stačilo. .. začala som bojovať a musíte byť presvedčené o tom ze to chcete. ..nie pre ostatných. .ale pre seba 🙂 držím nám všetkým palce

airaw
31. dec 2015

Baby, ja vam aj mne drzim palce a verim, ze buduce leto na tom budeme ovela lepsie 🙂 drzte sa

katkab19
1. jan 2016

@suzinaa Ahoj, len tým ,že si vyradila pečivo si toľko schudla?To je potom super, ja potrebujem schudnúť 10 - 15kg a mám s tým problém

katka1389
1. jan 2016

🙂 SUPER RADI VYSKUSAME I KED NIEKEDY JE TO TAZKE DODRZAT, SKOR NEZ SOMO OTEHOTNELA SOM CVICILA KAZDY DEN A OD 18,00 SOM NEJEDLA VELA PILA VODY A FAKT TO POMOHLO...

suzinaa
1. jan 2016

@katkab19 Katka áno. .ešte som zabudla spomenúť ze som už po 6 nejedla. .vôbec nič. .a raňajky sú základ. ..pečivo nejem od februára vôbec. .a človek si časom zvykne

juliet11
1. jan 2016

Ahojte...No kedze nam zacal Novy rok a s nim su spojene predsavzatia, ja mam jedno velke a to schudnut....Takze by som sa rada pridala k vam...Pri vyske 165cm mam hroznych 95kg...je hrozne uz aj hladiet na seba do zrkadla...a to nevravim o tom ako rychlo sa zadycham...povedala som si dost...podme nato babulky 🙂 a hlavne potrebujeme : trpezlivost+viera=vysledok 🙂.

kelina
1. jan 2016

@mata_oo Matka , som na tom uplne rovnako 🙂)) Pridavam sa 🙂 Minuly rok sa mí podarilo schudnut 20 kg , teraza za tyzden som asi 5 pribrala ... tam si dam aj ja ciel 99 kg , budem rada , ked sa budeme podporovat 🙂)

hricka
1. jan 2016

@suzinaa uplne si vynechala pecivo ale nahradila si to niecim inim napr. Maces

hricka
1. jan 2016

@suzinaa a co napr. Na tie ranajky

katka1389
1. jan 2016

A co namiesto peciva papat celozrnne sa moze. ..ci nie

hricka
1. jan 2016

Ja som v roku 2013 drzala dukanku ,dala som dolu 10 kil ,ale teraz od leta som pribrala 5 kil takze znovu spet do formy uprava stravy vynechat chlieb a vela zeleniny a zacat behat ako to bude mozne

hricka
1. jan 2016

@katka1389 myslim ze ani nie uplne vynechat muku a jest jedlo bez priloh len vela zeleniny

suzinaa
1. jan 2016

Ja som pečivo vylúčila úplne. .. dám si na ráno parky. .ale bez rohlika. .. urobím si omeletu ale nedám tam to pečivo. ..nejem žiadne. ..prvé týždne to bolo ťažké. . Nedať si rohlik so šunkou. ..ale je to o zvyku...ale veľa zeleniny všade je základ. .. ten pocit keď sa človek necíti vo svojej koži dobre nie je bohvie čo. ..to ma motivovalo niečo so sebou aj robiť. .. držím vám každej jednej palce. ..sama som na polceste ale hádam v lete vám tu dám fotku ze moja ďalšia 10 kg misia bola splnená. ..

lua278
1. jan 2016

Aj ja sa chcem k Vám pridať, mám dve deti a chcela by som trošku vyzerať k svetu. Nechcem držať diétu, rada by som to nakopla takou prirodzenou formou. 🙂

murika
2. jan 2016

ahoj,aj ja sa pridavam,na zaciatok ciel -10kg,potom pokracujem.
ja mam teraz chripku,takze ani cvicenie ani extra varenie nehrozi.ale uz to nevzdam ako vzdy po tyzdni...

poisonblu
2. jan 2016

Ahojte, tiez by som sa.rada pridala...moje miery su 170cm a 69kg..chcem sa dostat na svoju predtehotensku vahu 57kg...dlho po porode som vazila 65, trosku som potom zhodila na 60,5 ale ako.som menej kojila a potom prestala kojit, zacala.uzivat.femibion kvoli planovaniu druheho baba, tak som pribrala a mam riadne brusisko ☹ takze idem upravit stravu a cvicit jillian

katkab19
4. jan 2016

@suzinaa Musim aj ja vylucit pecivo, a aj sladkosti obmedzit.Zacala som uz aj cvicit, tak hadam to pojde dole.Moj najvacsi problem je pitny rezim, pijem velmi malo. ☹

suzinaa
4. jan 2016

@katkab19 aj ja. ..vôbec nedodrziavam 2-3litre. ..ak vypijem liter tak je to veľa. .. ale musíme to zmeniť. ..držím palce 🙂))))