Chudnutie do leta 2016

mata_oo
9. dec 2015

Ahojte baby, rozhodla som sa zalozit tuto diskusiu pre vsetky tie, ktore chceme byt do buduceho leta vo forme, pekne a stihle, a ktorym sa to toto leto este nepodarilo, tak ako aj mne. Tesim sa na vase prispevky, podporu a motivaciu. M

vandijan
7. apr 2016

ja som začala s Jill a teraz som si pridala BOOT CAMP, a nevážim sa .. počkám o mesiac, ale rifle mi začali trochu padať 🙂

kotatko1232
7. apr 2016

@vandijan lebo som pozerala ze bolonske cestovinky 250g stoja 5,46eur

vandijan
7. apr 2016

@kotatko1232 radšej treba pozrieť skupinku fitness (zdravé ) recepty, je tam ozaj krásny výber podla chuti, ked neviem čo variť, tam sa inšpirujem 🙂

kotatko1232
7. apr 2016

@vandijan ja si to nejdem kupovat len jedna baba tu pisala ze ide drzat dietu NUPO ci ako sa vola a tam su uz hotove jedla ale jedne cestoviny stoja skoro 6 eur

drahusa2
7. apr 2016
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@kotatko1232 6eur jedny cestoviny?? fuu to je riadna cena.. vobec ma netesi to ze tie zdrave potraviny su take drahe :(

kotatko1232
7. apr 2016

@drahusa2 ja tiez papam zdravo ale robim si vsetko sama 🙂

vandijan
7. apr 2016

@kotatko1232 to je moc a navyse chemia

jarka2304
7. apr 2016

@nikka13 ahoj a od koho si si to objednala a čo presne?

lua278
7. apr 2016

@adickaf ja zatiaľ žiadna zmena, ale snažím sa, dávam si bacha na stravu, pijem denne aspoň 2,5 l vody a hlavne nejem večer. Ale na váhe ani deko, asi sa to musí nakopnúť časom, len na cvičenie nemám čas. mladšia 8mesačná dcéra mi chodí spávať okolo 21-22 hodine, takže večer sa mi už nechce a cez deň fakt sa mi nedá, ale ja verím že časom sa dostanem aj k cvičeniu. ale už je jar, často chodím von a nesedím toľko na zadku, takže ja stále dúfam 🙂

ladygina
7. apr 2016

je pravda ze zdrave potraviny su drahsie ale ked sa chce tak sa to da zvladnut a uvarit aj s lacnejsich potravin a zdravo 🙂

maitte
7. apr 2016

Baby co si myslite o tomto štýle chudnutia alebo stravovalnia
07:00 3 deci vody
08:00 Raňajky
09:00 2deci vody
10:00 2 deci vody
11:00 desiata
12:00 2 deci vody
13:00 2 deci vody
14:00 obed
15:00 2 deci vody
16:00 2 deci vody
17:00 olovrant
18:00 2 deci vody
19:00 2 Deci vody
20:00 večera
21:00 1 deci vody
22:00 nič
Myslíte si ze to môže fungovať ja som to dnes začala a zatiaľ sa cítim super

ruiskaunokki
7. apr 2016

🙂

ruiskaunokki
7. apr 2016

@maitte znie to dobre

maitte
7. apr 2016

@ruiskaunokki áno máte pravdu ale tu večeru o ôsmej to asi uz nie no uvidí sa a napíšem skúsim aspoň dva tizdne a potom sa odvazim že ako to dopadlo

yollanda
7. apr 2016

@maitte dobreeeeee, ja pijem colu light. Svinstvo, viem

doly7
7. apr 2016

Neviem ci je vhodne miesat sa do Vasej zenskej debaty,ale snad Vas to tiez navnadi.Maval som vahu okolo 128 kg.Pred jedenastimi rokmi som sa zasekol po Velkej noci a nabehol som na delenu stravu.Do jula som sa vratil na povodnu vahu 89 kg.Je pravda ,ze pocit hladu ma niekedy trapil viac nez dost,ale dalo sa to.Som skor masovy typ tak,ze som kombinoval skor maso a kvanta zeleninovych salatov len s olivovym olejom,citronom,solou a korenim bud z cerstvych byliniek ,alebo bulharskou cubricou ktora nemusi kazdemu vyhovovat,je dost aromaticka.Je pravda,ze z lekarskeho hladiska taky ubytok vahy za styri mesiace asi nie je najvhodnejsi,ale neublizilo mi to.Ubehlo skoro jedenast rokov a teraz sa drzim tak 93-97 kg pri vyske 184 cm.Obcas uletim,ale nabehnem mesiac na delenu a som spat.Mne sa dost osvedcila a jojo efekt nejako neprisiel.Je pravda,ze sa vyhybam tucnym jedlam a vyhoda je,ze zeleninu zboznujem v akejkolvek forme.Treba skusit mna to dost chytilo lebo som dal tyzdene dole aj 2-3 kg.Necvicil som len bezne prace ako zahrada,obcas v praci a vsade pesi a rychlejsim krokom.

stanulka75
7. apr 2016

@mata_oo ta cvikla vecer urcite nie.obsahuje sacharidy 104g obsahuje 36 kcal,stiahni si vymenne tabulky sacharidov,pre diabetikov,podla toho sa da krasne zostavit jedalnicek,nesmies prekrocit 1200 kcal denne,vtedy ide 1kg dole za tyzden.a rozlozenie jedla na 5 porcii

maitte
8. apr 2016

@doly7 paráda to je super ja som tiez nikdy nemala problem z nadváhou ja len ako som porodila syna mi zostalo o 30 kg najviac asi viete ako to vypadla telo mám celé dopukane a nieje to pekný pohľad ani na celulitidu su tomu dva roky a nejde dole nič ale skusim ako ste napísali ďakujem za radu

stanulka75
8. apr 2016

@doly7 ano spravne,aj vas postup bol dobry,zelenina zasyti a neobsahuje ziadne sacharidy,iba mrkvy,hrach,cvikla a kukurica a v kombinacii masa je super,ryza a zemiaky varene,postup je spravny,

arkelia
8. apr 2016

Tak ahojte dievčata ešte 12 kíl a som na svojej váhe...boli sme chorý tak som nemohla cvičit ale už sme za rozjeli a za týžden 3 kila dolu...tak držte palce 🙂

jancazvalova
8. apr 2016

@arkelia drzime palce.. ja este len mesiac cvicim ale tiez uz vidim trosku vysledky.. ide to sice pomalinky ale nevadi som trpezliva a snad budem do leta spokojna 🙂

maitte
8. apr 2016

nie nie prečo ani ja nepoviem ze nechcem ja v tehotenstve som sa išla zblázniť za kofolou a doteraz mi to ostalo takže v pohode ja si myslím že človek si môže dopriať ale kusik s mierou áno

arkelia
10. apr 2016

@jancazvalova ďakujem aj ja dufam ze to do leta dám 🙂

januska1602
11. apr 2016

Ahojte žienky,vidím,že sa Vám pekne darí,ja som začala zas pekne sa držím uz druhý týždeň a mam -2kg,nieje to veľa,ale na začiatok poteší!Vyhýbam sa múke a výrobkom z nej,sladkému a pijem vedela čistej vody a zelený čaj!

januska1602
11. apr 2016

Má tam byť veľa čistej vody,opravujem!

maitte
11. apr 2016

@januska1602 vyskúšam aj ja a ja som počula ze aj zazvorovy čaj je dobrý

lua278
12. apr 2016

no mne sa teda vôbec nedarí, fakt sa snažím a nič ani deko, prestáva ma to baviť, asi nemám súdené schudnúť. 😒

maitte
12. apr 2016

@lua278 a ja takisto nebuďte smutná nieste sama

jarka2304
12. apr 2016

@januska1602 dobrý večer čiže ste vylúčili aj pečivo?

januska1602
12. apr 2016

@maitte áno je dobrý aj zazvorovy čaj a ja som si kúpila v lekárni čaj figuran,tiež je že vraj dobrý pijem ho iba týždeň,tak uvidim!