Chudnutie po pôrode - dojčenie, diéta a pohyb

weronka31
6. aug 2020

Ahojte, chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti so zhadzovanim vahy po porode. Ako to bolo u vas? Islo to samo kojenim? Ci ste museli drzat dietku a pohyb?

proximaa
6. aug 2020

@weronka31 ja som nejako prirodzene zacala jest menej akp predtym, ale zase som sa nejako neobmedzovala. Ani nijake extra cvicenie. Vaha sa mi vratila na moju povodnu, ale tak trvalo to takto nieco vyse roka☺

wiw8
6. aug 2020

Kojenim mi isli kila pekne dolu a teraz ked sa driape vsade mozne a vsade chce byt tak nemam ani moc casu jest, len sa nahanam, takze tiez sa na mna tie kila nejako nelepia 😀

lauriema
6. aug 2020

@weronka31 Ahoj ja už mám 6mesacnu dcérku a moja váha je na tom hrôzostrašné. Jem tak normálne raňajky obed večeru sa snažím nejesť. Ale kojím a mam nenormalnu chuť na sladké neviem to ovládať 🙁🙁🙁v októbri idem do prace tak tam to už bude pod kontrolov

mirola
6. aug 2020

Ja som schudla prirodzene sama od seba jedla som vsetko hockedy. Kojila som 7 mesiacov. Celkovo za 9 mesiacov som schudla 35 kil a bola som presne taka ista ako pred otehotnenim. Teraz je uz dalsi rok odvtedy a este som trochu schudla lebo len za nim beham.

marci77
9. aug 2020

tak ja pridam opacnu skusenost, u mna sa kojenim kila este nabalovali, asi hormony, telo si tvorilo zasoby ....potom som sa docitala, ze su 2typy mamiciek, co kojenim chudnu, a take co nechudnu, dokonca este priberaju ....tak ja som zial bola ten druhy typ, nastastie nic hrozne, 10kg potrebujem zhodit, aby som bola na povodnej vahe pred tehotenstvom