• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudnutie po pôrode

23. mája 2017 
a este som zabudla akurat pijem vinko :sunglasses: :grinning: :angry:
16. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby objavila som vasu temu a par stran precitala. Mohla by som sa k vam pridat? Vyzeram hrozne a uz tyzden sa trapim nad jedlom, teda aby som nezrala :angry: ale zacalo sa mi aj trosku darit za tyzden som dala dolu 2 kila co si myslim ze je uspech :slight_smile: len keby som vydrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bzucinka2 pozerala som si aj vasu tabulku je to vyborna vec pre motivaciu :slight_smile: ak sa da mozem aj ja napisat miery?
16. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija zajtra si to vynahradis :slight_smile:
@angie267 a to si co jedla?a bez cvicenia?v kazdom pripade super
16. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 ranajky polovicka celozrnneho rohlika niekedy paradajka k tomu, obed normal jedlo co varim len trosku a vecer mlieko s musli alebo take tie burizonove chlebiky. Ale stale som hladna ked vidim jedlo tak mam co robit sa udrzat. K tomu beham ale neprehanam a brusakov dam zatial len 20. Moja vaha teraz 69 kil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 zmeraj sa a posli udaje bzicinke, sme radi, ze si sa pridala a gratulujem k prvemu uspechu
@zuzik1983 zajtra budem makat az orbitrej zadrem :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija zajtra sa zmeram a poslem, aj ja som rada ze ste ma prijali :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 uz nekojis? ked behass :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 jasne z emozes a vitaj medzi nami :slight_smile:
@kattija no ty co chces vyhrat ci co :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to vino a ranajsi chleba treba vypotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a co vyhram? :sweat_smile: len aby potom tie kila nesli s5
16. mar 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, nazov temy ma posmelil sem nakuknut :slight_smile: Co vsetko treba o sebe napisat, aby som mohla byt "pasovana" za clenku spolku chudnucich mamin??? :grinning:
16. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 bzucinke udaje o sebe ale aj bez toho ta berieme :sunglasses:
16. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija poschodovu tortu , aby si nas neopustila a vratila sa k nam :grinning:
@andul18 vitaj, uz ta mam v tabulke :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak "miery" som zaslala, pravdepodobne budem najvacsia :slight_smile: Tak napisem nieco o sebe :grinning: Drzim 90 dnovu rozlisovaciu dietu, kojim svojho 13 mesacneho syna (ktory najradsej papa maminu kazde dve hodiny v noci) a priznavam sa, ze cvicenie nie je mojou silnou strankou. Nikdy som nepatrila k stihlym zenam, ale po 18tke sa kila nejako zacali viacej lepit :sweat_smile: :sweat_smile: (mozu za to vecerne najazdy na chladnicku a oblubene posedenia pri pivku). Pred otehotnenim som dosiahla vahu 77 kg a tesne pred porodom som mala 85 kg. Po prepusteni z porodnice som mala 73 kg. Kila ziskane po porode pripisujem "zimnym pneumatikam", tak som sa rozhodla, ze "prezujem na letne pneu", a dufam, ze sa mi to podari. Velkou motivaciou je svadba mojho brata, ktora sa kona za tri mesiace, tak snad tam pojdem o par kil lahsia :sunglasses: :sunglasses:
16. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 joooj ty si zlata, ukazkove predstavenie :dizzy_face: pivko aj ja rada :confused: co planujes okrem diety?
@bzucinka2 ty opica ale aspon 5 poschodovu tortu celu coko a nejaky ten marcipan :-P
16. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattja premyslam o fitku 2x tyzdenne, aj som sa uz o tom rozpravala s jednou kamoskou (budem spolu vyzerat ako dlhy a siroky), ale priznavam sa, ze mam dost obavy, ako tam budem vyzerat (myslim tym oblecenie). Pokus o fitko som robila naposledy pred 5 rokmi a bolo to dost trapne, pretoze 50 kg baby oblecene v znackovych veciach, nemali co robit, len ma okukovali ako sa potim na stacionarnom bicykli :angry: :angry: Priznavam, ze som sa vzdala po dvoch navstevach :frowning2: Ale ak psychicky nezvladnem fitko, tak urcite nasadim nejake brusaky a urcite vikendove bicyklovanie.
16. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 ak ti mozem poradit skus pilates, je to paradicka, doma pri telke, nik neokukuje okrem muza :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija pilates mas z DVD, alebo si nasla nieco na nete??? Pytam sa asi ako keby som bola 100 rokov za opicami, ale o pilatese nic neviem :frowning2:
16. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 ak chces mam doma 4 DVD ak chces posli adresu a poslem ti ich :wink:
16. mar 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2
@zuzik1983 KDE STE? duafm, ze necivicte bo zacnem mat vycitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
16. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 krasne si to napisala a budeme drzat palce, nech si o 3 mesiace uz o par kil ozaj lahsia :slight_smile: a u nas do fitka chodia a j teda riadne velke baby a aj tety a nikto ich neocumuje :slight_smile:
@kattija :grinning: :grinning: :grinning: ok, len kto ti ju zanesie do Martina :slight_smile: poslem postou :grinning:
@kattija nie necvicila som, ale mam za sebou ranajkovy polystyrenovy chleba, 2 dcl vody a idem si uvarit 1/2litra caju :slight_smile:
17. mar 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 by som asi umrela hladom :grinning:
@kattija :grinning: :grinning: :grinning: nemusis mat vycitky, inak ani ja som necvicila,vvcera som mala total lenivy den
@andul18 take 50kg baby tam chodia len preto,aby ich chlapi ocumovali :grinning:
@bzucinka2 ja mam za sebou musli a vlocky s mliekom a uz mam aj 1/2l zihlavovy caj uvareny
17. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

@andul18 aj ja potrebujem prezuť zimné pneumatiky na letné :grinning:

Ach žienky... ja som si včera kúpila uhorku, ako záchrannú brzdu, keď ma pochytí večerný hlad.... a ten ma veru aj pochytil :rolling_eyes: a viete čo? Tá uhorka bola skysnutá :angry: :sweat_smile: :pensive: Tak som musela ísť od hladu spať.... :frowning2: :grinning:

A odkedy cvičím brušáky, tak ma naskutočne bolí chrbát - kostrč. Ani malého nevládzem dvíhať.... od pondelka som na Dorsiflexe.... tak neviem,čo s tým ... :unamused:
17. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala som dnes nenormálne sny... žeby z hladu? :confused: Najprv sa mi snívalo, že hlásili v rádiu, že vypukla 3. svetová vojna :pensive: , potom sa mi snívalo, že nám v garáži vedľa nášho auta zaparkoval niekto cudzí :confused: :sweat_smile: Potom som bola pri sesternici, ktorá je v Japonsku :pensive: a nakoniec sa mi pri uchu urobilo nechutne veľké znamienko a ja som riešila, že si to musím ísť dať vybrať :sweat_smile: :rolling_eyes:
17. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem za podporu, ja VERIM tomu, ze budem o par kil lahsia, ved ja MUSIM :slight_smile:
@zuzik1983 mas pravdu :slight_smile: Ale baby ako ja o pozornost nestoja, chodia tam cvicit :slight_smile: A ako chuti zihlavovy caj???? Nie je to moc neprijemna chut???
Moje dnesne ranajky: 2 vacsie jablcka, kavicka (samozrejme bez cukru a mlieka) a uvareny uz liter caju (ovocny, samozrejme opat bez cukru). Vlastne ja som nikdy caj ani kavu nepila s cukrom...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Ale zato sa mi podarilo prednedavnom zjest 300g Milku na posedenie :angry: :angry:
17. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2
@zuzik1983
ajeje... čítam dozadu a slintám... ja mám od pondelka "sladkostný" pôst. Lebo ja najviac priberám z toho, že do seba pučím každý deň sladkosti.... Včera muž jedol čokoládový jogurt... musela som opustiť kuchyňu :frowning2:
17. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere nabuduce radsej nechod spat hladna :grinning: ja mam "sladkostny post "od dnes,lebo vcera som to prehnala trosku.inak moj manzel pravidelne robi to,ze vecer o 21 si zmysli,ze ide jest.no ja vtedy neeeskutocne trpim,kukam na neho,ako nejaka somalcanka :grinning:
@andul18 ja som nejaky cas pred otehotnenim chodila do fitka a bolo to v pohode,nikto nejak neocumoval,nemal co :grinning: a vies ,ze uz som si na tu chut zvikla?zo zaciatku to nebolo nic moc,ale vraj precisti telo,tak pijem raz za den...
ja som caj nikdy nesladila,takze mi to nevadi a kavu nepijem,fakt raz za cas,ked idem na navstevu alebo tak...
17. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 môj práskal včera o ôsmej klobásu.... skoro som potrebovala gumáky, tak mi sliny tiekli :rolling_eyes:
17. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 tak asi aj ja zacnem pit zihlavovy :slight_smile: A aku znacku "zihlavoveho" pijes? Je sackovy? A staci vypit pollitra?
17. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 ja som kupila popradsky sackovy.ja neviem,ci staci,hadam hej :slight_smile: ja si za den spravim 1 pollitrovu salku
17. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok