Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

cerstvapopradcanka
16. aug 2011

tiež sa chcem "pochváliť" svojimi 30!!! nabratými tehotenskými kilami 🙂)) po 4 mesiacoch je 20 dole, ale nastal nejaký sek na 75kg. Mojou obrovskou motiváciou je, že si nekupujem žiadne nové oblečenie 🙂 Mám jedny rifle a jedny tepláky...a každý deň smutno hľadím do skrine. ako väčšina čo tu píšete sa cez deň držím, behám okolo malej, ani niekedy nemám čas sa najesť a večer slané tyčinky!!! to je moja závislosť :D pozdravujem

ivanulienka81
16. aug 2011

baby, ja zase na hlupe stranky klikam http://www.slim309.sk/kura-chudnutie-309-domov/

kattija
17. aug 2011

no baby ako tu citam moc tomu nedavate teda, ani tabulka nie je pre vas inspiracia, rady platia stale tie iste a furt nic, citam tu iba vyhovorky a nevidim snahu.....
teraz ma tu za tu vetu zozeriete, ale priznajme si, vsak je to tak?!
namiesto toho aby ste napisali nejaky pokrok pisete resty...
drzim vam palce a zase kopec sil, ved sme v polke mesiaca a za chvilku opat vazenie 😉

bzucinka2
17. aug 2011

@kattija ja makam nevyhovaram sa, kazdy den brusaky a orbitrek, cm stoja, ale kilo zislo 🙂 ziadna slava, ale lepsie ako nic 🙂

bzucinka2
17. aug 2011

@ivanulienka81 a ty nebehaj po blbych strankach lieky ti nepomozu schudnut, to musis sama ☹ a nevyhadzuj zbytocne prachy , este si aj zaludok pokazis , hes z takych stranok a makaj 🙂
to by boli vsetci chuducki keby preparaty pomahali 😀

kattija
17. aug 2011

@bzucinka2 tak kocka ty si sa vzdy snazila, a ako si spokojna s orbacom? vsak je to supis vecicka, aj mne sa to zastavilo ale makam kazdy den 🙂

bzucinka2
17. aug 2011

je, len este dlho nevydrzim, ale makam denne niekedy sobotu vynecham ked nie sme doma, ale inak sa snazim, spotim sa ako kon pri tom, no zatial v cm ziadna zmena ☹ ale mam ho len pozicany do konca mesiaca ☹

ivanulienka81
17. aug 2011

@kattija mas uplnu pravdu, ja sa sem chodim iba stazovat 😒 ale mam fakt sproste obdobie, ze sa vobec neviem ovladat, vcera som cely den pracovala na psychike aby som sa nadstavila na chudnutie, ale nezabralo, tak dnes znova....

kattija
17. aug 2011

@bzucinka2 ja mam z toho strasne dobry pocit ked sa na nom spotim, a neuvazujes o kupe? ja teraz momentalne premyslam nad kupou trampoliny len ten moj ma uz asi zabije 😎
@ivanulienka81 motivuj sa, na zaciatok par minut denne cvicenia a miesto sladkeho hrozno alebo ovocko
inak mne sa na ranajyk osvedcilo - jogurt, ovsene vlocky a do toho este hrozno a broskyna a potom uz nemam chut na sladke

bzucinka2
17. aug 2011

@kattija velmi nepremyslam, lebo v tomto malom byte ho nemame kam dat, aj teraz mi dost zavadzia v spalni, ale prezijem to, ved uvidim ako bude ked prestanem makat :-/

zuzik1983
17. aug 2011

@kattija no ja tej strave moc nedam, ale zas je pravda, ze na orbitraku cvicim kazdy druhy den 😉

kattija
17. aug 2011

@zuzik1983 tak to super! P.O.CH.V.A.L.A. ja dnes relax, maly spinka uz 3 hodiny tak som oddychnuta

zuzik1983
17. aug 2011

@kattija len skoda, ze sa nic nedeje, ale tak aspon nepriberam 😉

kattija
18. aug 2011

@zuzik1983 ved uz to je uspech aspon u mna, ze nepriberam s5

zuzik1983
18. aug 2011

@kattija aj ja si hovorim 😉

ivanulienka81
18. aug 2011

caute baby... tak ja asi potrebujem, aby tu pisala taka drzka ako je @kattija normalne som zacala nad tym premyslat, vcera som nedala sladke a dnes zacinam opat s cvicenim... som sa rozhodla, ze ak budem mat neskutocnu chut na sladke, urobim si salku caju, samozrejme neochuteneho

kattija
18. aug 2011

@ivanulienka81 ze drzka tak dik 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
18. aug 2011

@ivanulienka81 inak mna tiez @kattija akosi znova nakopla zacala som sa viac obmedzovat 😀

andul18
18. aug 2011

Caute kocky 🙂 Tak ja uz mam "prve lezanie" za sebou. Bola som vyuzit "poukaz na cvicenie". Ten pristroj sa vola Lymfoven a su to take nohavice, ktore sa "nafukuju" a robia tlakovu masaz na nohy, boky a brucho. Je to super relax, pretoze 30 minut lezim, citam si knizku a pijem pri tom vodu /dievcata zo studia mi tam nacapovali vyse pollitra vody do flasky - vypila som to do poslednej kvapky/ 😀. Mam 10 vstupov, tak uvidim ci mi to nejako na konci mesiaca pomoze, ked budem posielat miery do tabulky 😅. Samozrejme dievcata zo studia mi aj poukazovali dalsie "muciace stroje", ktore tam maju, ale tie uz su o makani a nie o flakani ako to co mam 😀. Asi budem musiet napisat na ministerstvo socialnych veci a rodiny, ze potrebujem financnu dotaciu, aby som mohla chodit to "studia" na chudnuce stroje 😀. Drahe to je ako........ 😠 😠 Este dobre, ze existuju aj lacnejsie veci, napr. cvicenie doma 😀. A aby som nezabudla, baba mi poradila, ze sa mam natierat anticelulitidnym kremom, nech mi ten "moj pristroj" rychlejsie zaberie /a to este ani nevidela moju celulitidu x-teho stupna/ 😀 🙂. V satni som videla aj babu, ktora vyzerala ako reklama na koncentrak, ktora sa mazala nejakym stiplavym kremom (neviem ci chilli alebo paprikovy) pre rychlejsie chudnutie........... To ja by som ho musela jest, aby som tak vyzerala a nie natierat sa........ 😀 😎.
Takze tie, co to docitali az sem spalili urcite aspon jednu kaloriu citanim, takze chudnutiu zdar 😀

kattija
19. aug 2011

@andul18 ahojky ja som tiez chodila este pred tehotenstvom na lymfomasaz tymto pristrojom cca 2 mesiace dva krat do tyzdna vsetko bolo super az ked som potom prestala chodit, po par tyzdnoch sa mi to vratil a este viac som nabrala na stehnach, mozno som nemala s tym seknut a chodit aspon par krat do mesiaca neviem ☹ teraz mi to vsak nehrozi lebo po cisarskom tam nemozem ist, pamatam sa ze sa ma vtedy pytala ta kocka, ze ci nemam nejaku operaciu brucha lebo v tom pripade mi to nemoze zapnut tak ako sa to ma
kazdopadne drzim palceky, ja som pouzivala tiez taku mast od vyrobcu swiss uz ten krem bol drahy cca 20 euro ci kolko

bzucinka2
21. aug 2011

@andul18 tak super, ze as ti tam paci, a snad aj nejaky vysleok bude citit 🙂
BABY upozornujem tento tyzden ma byt maxi teplo, tak pozor s cvicenim a hlavne POZOR na zravky, lebo o par dni sa meriame a vazime 🙂
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kattija
21. aug 2011

@bzucinka2 ano za chvilku nas to caka veru bzucinka a baby pitny reziiim

bzucinka2
21. aug 2011

@kattija jeeeeeeeeeej ty si snazilka, to sa tesim, nech sa vam podari cim skor 🙂 tak ty uz nemusis chudnut, naco 🙂 a pitny rezim je moj kamen urazu ☹

ivanulienka81
22. aug 2011

ahojte dievcata... prisla som vas pozdravit a povzbudit.... ja som dostala uplne novu chut a odhodlanie na chudnutie.... zacala som aj o seba viac dbat, idem sa objednat ku kadernicke (minimalne farbu dat a pristrihnut ofinu), tento tyzden ideme este k nasim, ale potom sa objednam aj ku kozmeticke (doteraz som chodila v nepravidelnej frekvencii, idem chodit pravidelne kazdy mesiac)...
vcera sme boli na prechadzke a som sa namalovala, hned som sa lepsie citila 😀 a teraz co napisem si zasluzim pochvalu, muz ma lamal na pizzu, odmietla som, vcera na prechadzke ze ideme na zmrzlinu, ja som si nedala, som pysna na seba 😵
baby a pripajam obrazok mojho dnesneho obedoveho menu: salat - ladovy salat, salatova uhorka, cukina, olivy, syr, olivovy olej a vlaran zeleninovy 😅
@bzucinka2 zevraj o par dni vazime, vsak este vyse tyzdna pred nami.... to este kopec casu.... ja pitny rezim dodrziavam, inac by som asi skapala 😅

kakanika
22. aug 2011

ahojte maminky! som tu novacik a nahodne som sem zabludila,ale idem chudnut aj ja s vami len ma nema kto tahat ☹ pred tehu som vazila okolo 58-60kil.pribrala som na nejakych 75kg a po porode to pekne padlo na 66....aaaale boli vianoce a ja som sa vyzrala na 70kil...strasne....maly mal asi 5mes a ja furt jak slonica.tak ma kamoska ukecala na 90dnovu oddelenu dietku.sice som ju presne nedodrziavala ako treba (nemam pevnu volu) ale menej som jedla a skakala som na svihadle.po mesiaci islo dole 3,5kila a ani neviem ako v lete som mala 61kil. bola som na seba pysna 🙂 teraz ma maly skoro 21mes a ja sa citim zle nedobre.som furt unavena,malatna,boli ma hlava,zanedbavam pitny rezim a vazim asi 64kil. nie je to az take strasne cislo,ale v rifliach ktore som si kupila pred tehu som jak jaternica a ked sa zohnem tak mi vsetky faldy vyskocia.... 😅 v plavkach sa radsej ani neukazujem...

bzucinka2
22. aug 2011

@ivanulienka81 vsak pockaj ako rychlo ten tyzden ubehne a teda mas pochvalu, ze si sa tak super drzala 🙂
@kakanika tak to si krasne zhodila 9 kil, neboj sa vsetko pekne zide, len treba mysliet na to, ze to nepojde zo dna na den ☹

kakanika
23. aug 2011

@bzucinka2 ahoj. ano zhodila som 9kil a strasne som sa divila ako ked som tu 90DD presne nedodrziavala,ale upravila som si ju podla seba. teraz zase bojujem s nadbytocnymi 4kilami 😢 nie je to moc,ale nezapnem poriadne gombik na rifliach ci nohaviciach 😔

kattija
23. aug 2011

@ivanulienka81 cumim cumim cumim a velikanska pochvala draha!!!! nech ti to vydrzi!!!

ivanulienka81
23. aug 2011

@kakanika ahoj, vitaj medzi nami....

baby ja som robila prievan v skriniach a ja uz obleciem kopec veci spred tehu... joj ci sa tesiiiiim 😅

bzucinka2
23. aug 2011

@kakanika super, neboj sa urcite sa ti to podari, len si treba verit 🙂
@ivanulienka81 supeeeeeeeeeeeer, tesime sa s tebou 🙂