Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

moncikyta
3. jan 2012

ahojte baby tak tie viancoe dopadli velmi zle :( pribrala som a teraz neviem ako to schudnem potrebujem nejaku motivaciu niekoho ku komu sa mozem pridat chudnut? pod stromcek som dostala rotanu tak mozem krasne cvicit len keby sa mi dako chcelo 🙂 prida sa niekto lebo ja sa iba tak dokopem 🙂

1lussy1
4. jan 2012

@moncikyta ahoj ja sa k tebe pridam ja tiež potrebujem schudnut máme doma aj bicykel a chcela by som zumbu máš s tym skúsenosť?lebo ja ešte kojím 🙂

ivanulienka81
4. jan 2012

Ahojte dievcata... tak aj ja sa hlasim po sviatkoch... ja budem mat asi kolo 1kg plus, nejak som sa cez sviatky neobjedala, ale tak snad sa na novy rok uz nastartujem a dam to pod 60kg

fialka88
4. jan 2012

Ahojte kocky.🙂 Aj ja sa hlasim po sviatkoch, pribrala som tiez asi 1kg...ale snad to cim skor pod 60kg, idealne by bolo tych 57kg.🙂)) Lenze sa mi nechce cvicit...☹ Budem sa musiet nejako nakopnut...Tak sa vsetky drzte a vela uspechov v chudnuti.🙂

bzucinka2
5. jan 2012

caute babenky, tak ja tu 60 nie a nie pokorit, uz mi lezie na nervy, protiva jedna 😀 a sviatky celkom ok pribrate kilo, tak z toho nerobim vedu este 🙂

moncikyta
5. jan 2012

@1lussy1 tak to ma tesi, no ja som cvicievala zumbu sem tam a o mlieko som neprisla ale iba 20minut ked som chcela, no teraz po sviatkoch akosi nemozem cvicit lebo mi to Samko nechce dovolit :( som z neho znicena uz a nestiham ani jest takze aj schudnem 🙂
@ivanulienka81
@fialka88
@bzucinka2 baby ja chcem este 7kg dat dole 🙂 a cez sviatky som pribrala asi 2kila 🙂 no ale to som rada ze som iba tolko 🙂 sak krava som tolko navypekala 🙂 tak drzinm palce aby to islo vsetko dole 🙂

bzucinka2
5. jan 2012

@moncikyta ja aj cvicim aj menej jem a na vahe stojim, ale to bude aj tym cvicenim ☹

moncikyta
5. jan 2012

@bzucinka2 a kolko ti chyba do tej 60tky? no ked budem mat viac sily tak hned zacnem cvicit aj ja 🙂

bzucinka2
5. jan 2012

@moncikyta do 60 nic, resp, teraz mozno 0,5-1 kg po sviatkoch, ale pod nu nie a nie sa dostat ☹

fialka88
5. jan 2012

Kocky a na konci decembra ste sa merali, ci to nechavame az na koniec januara?🙂
@bzucinka2 no, ja takisto tu 60-ku nemozem pokorit,,, 😝 ale snad sa mi to do 2 mesiacov podari. Po sviatkoch vaha:61,9kg, co je ok...🙂
@moncikyta ja chcem dat dole 4-5kg, ale ide to veeelmi tazko dole, ked som bola na materskej, viac som sa hybala pri malej. Chodili sme von...teraz ako chodim do roboty mam viac sedavy styl zivota... 😝

bzucinka2
6. jan 2012

@fialka88 no ja som sa v decembri nemerala, dam si tam ciarocky, teraz som sa premerala a cm nastastie ostali 😝

fialka88
6. jan 2012

@bzucinka2 tak sa aj ja premeriam...🙂 a dam Ti vediet.🙂

moncikyta
6. jan 2012

@fialka88 no to hej ta robota dost urobi, a drobci nutia aby sa pri nich clovek hybal 🙂 ..no tak budem drzat palce aby sa podarilo za tie 2mesiace ja som zvedava ako dopadnem zatial som daka leniva z tych sviatkov 🙂

kattija
6. jan 2012

tak sa hlasim aj ja po sviatkoch ☹ a zase zacinam makat naplno, vsetky Vas pozdravujem a drzim palce nech sa dari

bzucinka2
6. jan 2012

@fialka88 to som sa premerala, eln pre moju zvedavost 😉
@kattija a ty ani nemakaj, ved sa snazite o babatko, tak sa len zbytocne obmedzujes 🙂 ale teda, nevyhanam ta, kludne tu bud s nami, ved mne je tu s vami dobre a samoska, ze aj s tebou 🙂

skolara
6. jan 2012

ahojte tak ja som do chudnutia plne inspirovana 😉
jem zeleninu a ovocie, celozrnne cestoviny, cel.ryzu. Nejem maso bleee lebo mi nechuti.
cvicim denne pilates ale len 20 min.
Od noveho roka som sa na to dala fakt ze seriozne. Ved mam plnu skrinu veci a nemam co na seba 😠 😀

miskadusko
6. jan 2012

@skolara a ten pilates cvičíš pomocou dvd alebo máš už overené nejaké cviky z knižky- alebo ako ? ja delenú nemôžem lebo mi to nerobí dobre hlavne po psychickej stránke- to som celé dni nerobila nič iné iba rozmýšlala čo s čím môžem a bolo mi z toho zle že sa mi ruky a žalúdok triasli. Dnes som si kúpila čaj Hannasaki a idem si len tak doma sa válať po koberci a tváriť sa že robím cviky na brucho. 😀 Neni som ani odvážená lebo váha ma nezaujma , ja potrebujem zhodiť na objeme- na bruchu a to uvidím na nohavicich. tiež plný šatník oblečka a nič z toho... 😢

skolara
6. jan 2012

@miskadusko no ja to mam na youtube osvecene 20 minutove cvicenie to mi vzdy ale vzdy pomoze 😉
Ja niesom na delenej to je blbost podla mna len vsetko co dam do ust musi byt co najjednoduchsie jedlo. No ja nepijem ani nejem ani mlieko, ani nic v com sa nachadza, takze tym padom ani ziadne bludy sladke nemozem. Ani maso. Postupne sa zo mna stava vegetarian asi ale to nejak samo prislo ani som sa nenazdala. Ja som vzdy ale uplne vzdy jedla maso nasilu 😖 😖 takze sa tesim ze konecne som sa rozhodla prestat. Asi ho nepotrebujem k zivotu. Pockaj hodim ti ten link na pilatesa.

skolara
6. jan 2012
https://www.youtube.com/watch?v=YW2eRv4kCag


fakt to funguje len to treba robit dosledne kazdy den. Oni hovoria 3 krat do tyzdna ale ja radsej kazdy den kedze 20 minut je fakt nic ale uzasne to funguje kocky skuste

miskadusko
6. jan 2012

@skolara za ten link budem rada, díííky, ja zas maso môžem, ale mlieko a také veci nie. ale to nejako vyriešim, papám všetko ale večer už iba sucháre a snažím sa nežrať ale papať to čo mi chutí 😀 ved nechcem aby zomna bola 25 kilová modelka ale pekná mamina dvoch detičiek. a keby som bola na diete tak som na nervy a na prášky a odniesli by si to iba tie moje dve chúdence, takže iba tak trošku chcem chudnúť s rozumom a bez nervov. a ked to nepôjde tak sa na to vys... a bude. manžell sa ma stále pýta čo chcem chudnúť- je to slušne vychovaný chlapec 😉 😀

fialka88
6. jan 2012

@moncikyta dakujem pekne, budem sa snazit.🙂 Aj ja Ti drzim palce, nech idu kilecka rychlo dole... 😉

skolara
6. jan 2012

@miskadusko dobre vychovany manzelik aj moj je ale ja to skor robim pre seba nech som sebavedoma a pekna mamicka 2 deti 😀 😀
ja chcem naspat mojich klasickych 55 - 57 kil 🙂

miskadusko
6. jan 2012

@skolara no ja vážim 60 a o váhu mi fakt nejde, to mi je jedno. ja chcem menší pááás 😖 a moje staré nohavice dať dole z vrchnej poličky v šatníku 😢

skolara
6. jan 2012

@miskadusko ani mne mne nejde len o vahu ale chcem byt fit maximalne ako sa da. O to mi ide viac. 😉

1lussy1
15. jan 2012

ahojte baby neskušali ste niektorá emulips?

miskadusko
15. jan 2012

@1lussy1 čo to je ???

1lussy1
16. jan 2012

neviem to som našla na nete že to môžu aj kojacie matky na chudnutie

jedinecna
16. jan 2012

Ahojte....pripojim sa k vam aj ja... som 8tt po porode. Schudla som takmer celu vahu - co som pribrala pocas tehotenstva, ale boli sviatky a ja som sa doslova rozjedla a pribrala som 5kg. Uz pred otehotnenim som mala nadvahu - cca 10kg - a nevedela som to zhodit. Viete poradit ako na to????

bzucinka2
17. jan 2012

@jedinecna nijako zazracne to nejde, len zmenit jedalnicek a pridat cvicenie ☹
@1lussy1 neskusali, lebo mnehe pisu, ze su to zbytocne vyhodene peniaze, jedna z nas to skusala, teraz rychlo neviem ktora, ale prestala to uzivat a mozes z toho vraj este pribrat, lebo chudnutie je len vedlajsi ucinok 🙂
@skolara super, sikulka, musim aj ja nieco radikalne zmenit, lebo stojim a nic sa nedeje 🙂 ale uz som pomaly zacala nieco na sposob 90 dnovky ale nie presne, len som sa obmedzila a snazim sa nemiesat vsetko jedenie dokopy 🙂 v cviceni pokracujem 🙂 vynechyvam maximum muky co sa da a este aj sladkosti obmedzujem, hoci dnes som si kusok dala 🙂

lypka
17. jan 2012

http://babetko.rodinka.sk/aktuality/sutaze/prvy... baby ja to idem asi skúsiť, aby som mala väčšiu motiváciu, kto sa pridá ? 🙂 😉