Chudnutie pomocou Nature house

mirusa30
23. sep 2012

ahojte, rada by som vediet ci niektora mate skusenosti s chudnutim pomocou nature house....ja som len zacala minuly tyzden tak uvidim....dakujem za odpovede

salamandruska
24. sep 2012

ahoj mirusa a o co tam ide?kolko chces schudnut?

aniicka24
24. sep 2012

@mirusa30 to by aj mna zaujmalo o čo tam ide? lebo nasla som nieco na goolge ale ci to je to neviem mozes mi napisat viac o tom?

13mamicka
25. sep 2012

kde chodite do ktoreho mesta?ja som zacala chodit v NR idem tam v piatok potom sa ozvem,ties by ma zaujimalo aky mate na to nazor....

mirusa30
autor
25. sep 2012

@aniicka24 ahoj, tak ja idem uz na druhe vazenie, tak som zvedava co bude nove...tyzden dodrzujem dietny plan plus mam k nemu kupene take ampulky co sa piju nalacno a vlakninu za obedom a vecerou jem v jogurte...tie produkty sa kupuju kazdy tyzden

mirusa30
autor
25. sep 2012

@salamandruska je to chudnutie pomocou dietologicky a ich pripravkov ktore sa kupuju k diete...mne treba aspon 15 kil urcite...drzim to zatial tyzden....v piatok mam druhe vazenie-chodi sa kazdy tyzden...

mirusa30
autor
25. sep 2012

@13mamicka ja v ke chodim....tiez idem v piatok uz druhykrat

aniicka24
25. sep 2012

@mirusa30
a kolko asi tak stoji?

mirusa30
autor
25. sep 2012

@aniicka24 dost si myslim, ja som kupovala ampulky, vlakninu, suchare a susienky-dokopy 48 ecka...

mirusa30
autor
25. sep 2012

@mirusa30 tie suchare nemusia byt,ale na ranajky jem a aj tie susienky...teraz to nebudem kupovat urcite, inak skrachujem he

aniicka24
25. sep 2012

@mirusa30 hm to je veru dost ale zas ak ti to fakt pomize tak sa to da ale zas aby nenastal jojo efekt jq by som tiez potrebovala zhodit lebo po druhom tehu to je sama katastrofa a teraz ked este kojim tak sa mi vobec nedari ☹ a t o ani jest nemusim nic proste vaha stoji ☹

13mamicka
25. sep 2012

mirusa30 ja by som zjedla vsetko taka som hladna 😒 ,ked som tam bola na prvej nasteve bol tam diabetol.s KE

mirusa30
autor
25. sep 2012

@13mamicka ja som syta sa normalne cudujem, to asi tou vlakninou....ale nemam pocit zeby zo mna ubudalo he

mirusa30
autor
25. sep 2012

@13mamicka uz mas aj urcenu dietu? ja mam pestru bez priloh.....

mirusa30
autor
25. sep 2012

@aniicka24 tak dufam ze mi to pomoze...normalne doma vyvaram a ja nic nemozem..tak sa musim maximalne prekonavat hehe

13mamicka
14. okt 2012

no neviem ako pokracujete v tejto diete ale ja som ju ukoncila... ☹ ide to dost do penazi,asi sa dam na 90dnovu dietu....

13mamicka
24. jan 2013

chodi este niekto do Nature house,mate s tym skusenosti?ja som to vzdala uz davno je to vycucavanie s penazenky 😠

emocka
7. apr 2013

Ja som chodila pred pár rokmi. Každý druhý týždeň, pomohli zdravšie sa stravovať, schudla som 6 kg.
Potom rôčikmi sa polovica kg vrátila, lebo bežne sa takto jesť nedá.
Ešte raz som sa k nim vrátila, vtedy som schudla 4 kg. Isto to nebolo trápenie /hoci bolo treba stále jesť, teda najmenej 5x denne a tie veci, čo odporučili. Som si kupovala tie ich ampule, aj vlákninu, tá sa mi páčila, lebo sýtila.
Teraz zasa po rokoch som vyhrabala tie ich odporúčacie papiere a začala som sama bez prípravkov minulý týždeň.
Juppí... 1 kg dolu. Budem ďalej. Know-how mám. /Medzitým som stretla jednu pani, čo k nim tiež chodila dávno, schudla 10 kg vraj si kupovala čisto vlákninu, lenže jojo urobilo svoje a po tých rôčkoch pomaličky-potichučky má všetko späť/. 😕

jarmilka1985
5. dec 2014

@mirusa30 Ahoj chcela by som sa opytat teba, alebo toho kto chodi teraz alebo posledny mesiac bol v nature house...ze kolko stoja ampule tie repa a articok usim...a hlavne co stoji 250g vlakniny!Dakujem!

emocka
7. dec 2014

Ja sa na tie ceny nepamätám. Len viem, že skoro vždy som odchádzala ľahšia asi okolo 50 €.

kvetka_horvatova
16. jan 2015

Ahojte. Hľadám pre jeden magazín človeka na rozhovor, ktorý má s Naturhouse osobnú skúsenosť. Môže byť pozitívna aj negatívna. Hlavne musí byť reálna. Rozhovor bude patriť do série článkov na túto tému. Prvý článok je tu: http://www.veselebyvanie.sk/naturhouse/
Kontakt nájdete priamo na stránke. Ďakujem 🙂

martamt
14. mar 2015

Bola som po 2 týždňoch na kontrole,schudla som 3 kg,v páse 3 cm,mala som 19 kg vody,ubudlo 5 kg.
Uvidím ako to bude o ďalšie 2 týždne.
Mám týždenný program,stravovanie mi nerobí problémy.Chcela by som schudnúť 10 kg.Verím,že sa to podarí.
Dôležité je jesť 5x denne a piť vodu.
Ampulky stoja 30 eur a vláknina 11,52 eur.
Treba si zvyknúť na zdravé stravovanie,ja tomu verím.Moja poradkyňa v Trnave je fundovaná a vie poradiť a o to ide.

mirkva
11. apr 2015

@martamt ahojky, mozem sa spytat, kolko vazis? a aky si si dala ciel? lebo tiez rozmyslam,ci sa dat na naturhouse... a z coho sa sklada denna strava? cvicis aj cviky podla internetu? dakujem

perla200
13. apr 2015

baby kolko to vyjde v tom natur house?

mirkva
13. apr 2015

@perla200 , vies co ja som dnes prvy raz objednana na konzultaciu - tak ti dam vediet..ale cely vikend som citala recenzie..a veru neviem,ci do toho chcem ist...

perla200
13. apr 2015

@mirkva a vies kolko priblizne ta to vyjde?

mirkva
13. apr 2015

@perla200 no zatial nie.. ale co som citala recenzie..tak to boli ine pálky... ale dam ti vediet poobede..ked pridem odtial...

perla200
13. apr 2015

@mirkva OK daj mi vediet...som zvedavaaaaa

mirkva
13. apr 2015

ahojky, takze dnes som tam nechala 30 eur..., ale povodne mi napocitala okolo 50 eur..ale na forach som si nasla, ze tie ich chlebicky maju rovnake zlozenie ako knacker-bot (taky cierny chlebik), tak to som jej aj povedala, dostala som jedalnicek.. a kupila som si daku stavu (na prvy tyzden detox), a este taku vlakninu do jogurta..ale neviem aky bude mat ta dieta ucinok...

perla200
14. apr 2015

@mirkva no super a kolko stala ta stava? tých ,30 eur?

mirkva
14. apr 2015

no hej zatial tych 30 eur, a bla v tom taka cviklovo-neviem aka stava - to sa pije 2 PL rano na lacno a 2P vecer, a este take gulocky (vlaknina) ze do jogurtu, cmaru alebo adidka... ale keby bolo na tej vyzivovej poradkyni..tak by mi predala asi vsetko co ma...lebo ten razny chlieb stal asi 8-9 eur... a take zlozenie ma aj razny chlieb z obchodu za 1,30 ...a ta poradkyna uznala,ze ano... aj toto co mi predpisala si skusim pozriet.. a nahradit to niecim lacnejsim... lebo vravela,ze ta strava mesacne by mala vychadzat okolo 45 eur.. - ale to je ta najlacnejsia verzia... ona by mi odporucila aspon za 60 eur... ale je to uhol pohladu..lebo tie poradkyne nie su nijako platene..ziju len z tychto produktov, co predaju..takze chapem,ze chce predat co najviac...