Chudnutie s Naturhause - skúsenosti?

katyy0
11. dec 2018

Ahojte chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s chudnutím s Naturhause ? 🙂 Ďakujem

natali408
11. dec 2018

@katyy0 odporúčam 😊

bona
11. dec 2018

@katyy0 taktiež som to tento rok absolvovala..začala som v apríli, do júla som dala dolu 11kg (z 80 na 69-68kg, meriam 173cm) a potom som otehotnela..🙈😂 ak to po pôrode nepojde tak ľahko dolu,určite pojdem do toho zas,minimálne už viem,akým štýlom sa stravovať,jedálnicek a recepty mám,tak verím,že to aj s pohybom pojde. Ja odporúčam, aj keď samozrejme niekomu sa nemusí páčiť,že tam kupuješ tie doplnky,pre mna to zas bola určitá “motivácia”,že keď už do toho dávam peniaze,nebudem to flakat..😉

katyy0
autor
11. dec 2018

@bona ďakujem za odpoved 😘ja som po pôrode a potrebujem to dať dole ..a našla som to na internete už som aj zašla dnes mám prvý deň len neviem ako to je cenovo ? To každý týždeň tam budem nechávať 45€ ?

katyy0
autor
11. dec 2018

@natali408 a koľko € vás to vyšlo ?

bona
11. dec 2018

@katyy0 záleží od toho,čo si kúpiš..mne napr. zo začiatku dávala take séra na stiahnutie tukov alebo na odvodnenie (tie boli drahšie),keď bolo treba alebo ani nič,keď mi to šlo pekne dolu. Niekedy som si pri prevážení kúpila len tie suchare,pripadne vlákninu. Nie je to pravidlo,že vždy tam necháš toľko..takze ani neviem povedať,koľko ma to vyšlo. Ale opakujem,mne to za to stalo,naozaj som bola spokojná a prekvapená,ako taká úprava stravy spraví veľa..a hlavne som sa omnoho lepšie cítila a čím viac to šlo dolu,tým viac som bola motivovaná..

natali408
11. dec 2018

@katyy0 ja som sa snažila aby co najmenej mňa to vyšlo 30 e mesačne s tým že som chodila na kontrolu 1x mesačne. Mala som dobru dietologicku. Dalo sa s nou dohodnúť. Takže u mňa na začiatku mi to určite pomohlo naštartovať metabolizmus ale ja som aj cvičila a snažila sa dodržiavať stravu. 22 kg išlo dole za rok.

stankadu
11. dec 2018

akurát sme sa s kolegynou o tomto bavili, tá tam tiež chodila a pri dodržiavaní režimu dala dole za 3 mes. 12 kg. Ale ked prestala, tak zase pribrala, nie síce tolko, ale ako tvrdí je to vidieť 🙂