Chudnutie s Nutrifood - výmena skúseností

jakubovamama
22. feb 2017

Ahojte. Dnes som začala chudnúť s Nutrifood. Máte niektorá skúsenosti? Ako pokračujete? Rada by som si vymieňala skúsenosti, rady a navzájom by sme sa mohli motivovať.

majuskaaaaaa
24. sep 2017

@ivkars presne kari je fuj a ani sparglova mi nechutila a chcem 30kg dajako sa mi po pôrode nabalili kg a musím s tým dačo robiť

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa tolko by som chcela dat dole tiez. Len neviem ako to vydrzim 😁 Lebo pomaly mi budu liezt tie praskove chute na nervy. No ale snad to dam.
Mne sparglova chuti, len ja pikantne neznasam.

majuskaaaaaa
24. sep 2017

@ivkars no musíme to zvládnuť 😂 budeme sa podporovať 😂😂😂

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa super! To som rada, ze tu je niekto s kym mozem zdielat radosti a starosti pri tejto diete. Ja uz to drzim 6 dni, zajtra bude 7. Som na seba celkom hrda, nezhresila som zatial. A citim ze kila idu dole. Len takto vecer byvam dost hladna, tak chodievam skor spat 😃

majuskaaaaaa
24. sep 2017

@ivkars ja sa nalejem vody musím viac ako 4 l vody tak zatiaľ hlad nemám a keď dačo tak zelenina to isti a ja mám dnes 4 deň za sebou a je nas o jednu viac aj moja mama so mnou začala

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa ja tiez pijem vela vela vody. A zeleninu si nedavam kazdy den, lebo ja velmi zeleninu nemusim. A mamine sa ako dari?

majuskaaaaaa
24. sep 2017

@ivkars mamina sa dnes vrazila a skoro 3kg dole tak super 😀 ono nám to pekne pôjde dole dnes som pridala prechadzku a mám neskutočnú svalovou ale zajtra prídem s práce a večer idem znova mama mi bude pri malom

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa to dufam, ze nam tie kila budu takto odchadzat stale ako teraz na zaciatku. Je to velmi motivujuce. A to mas super, ze to drzite spolu s maminou, aspon sa mas s kym povzbudzovat. 👍🏻

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa jaaj a este som zabudla, ja tiez cvicim. Mam 30 dnovu vyzvu- drepy a 28 dnovu plank vyzvu. Zatial to je celkom v pohode, ale svalovku mam poriadnu teda! Skusala som aj Jilian Michaels, ale nevladala som s nou tolko skackat.

majuskaaaaaa
25. sep 2017

@ivkars a aké cviky máš žeby som aj ja skúsila???

ivkars
25. sep 2017

@majuskaaaaaa http://navodynapady.cz/vyzkousejte-28-ti-denni-...
Tuto vyzvu ale v polohe na laktiach. Nie s vystretymi rukami.

ivkars
25. sep 2017

@majuskaaaaaa takto. Nic ine len musis vydrzat ten pocet sekund kazdy den v tej polohe.

ivkars
25. sep 2017

@majuskaaaaaa a este robim k tomu aj tuto vyzvu s drepmi

majuskaaaaaa
25. sep 2017

@ivkars no tak to musím skúsiť aspoň tie drepy

ivkars
26. sep 2017

@majuskaaaaaa skus, je to riadna makacka!

kamagma
26. sep 2017

Cawte. Ja sa zajtra chystam na prvu navstevu a od stvrtka idem nato.

ivkars
26. sep 2017

@kamagma jej super, tesim sa ze nas bude viac! Drzim palce. Kolko chces zhodit?

majuskaaaaaa
26. sep 2017

@kamagma konečne sama to tu rozbieha 😀

majuskaaaaaa
26. sep 2017

@ivkars tak dala som 20 drepov a bola som KO dnes dám 30 budem si sama pridávať

ivkars
26. sep 2017

@majuskaaaaaa ja som dnes dala 70 a skoro som odpadla! Teraz pozeram extremne premeny ako motivaciu 😃Aj ked posobi to na mna aj trochu demotivacne, lebo ked vidim toho chlapa, citim sa byt strasne stihla 😃

kamagma
26. sep 2017

@ivkars no budem rada ak aspon tych 6kg co mi ostalo po porode. Teda ostali 4kg ale uz som 2kg pribrala odvtedy. Kebyze sa podari viac tak budem len rada. Ale neviem ci to zvladnem. Uvidime. .

majuskaaaaaa
26. sep 2017

@ivkars ja som pozerala minulý týždeň a to som išla na druhý deň k poradkyni to bolo posledné tak som rada že som začala a dnes som dala 30 drepov a prechádzku 😀

ivkars
26. sep 2017

@kamagma 6 kg das ako nic. A neboj, ked to zvladame my, zvladnes to tiez. Treba sa na to len nastavit a neriesit. Mne uz nerobi problem ani varit zvysku rodiny, ani nakupovat. Len si musis najst take jedla z NF ktore Ti budu chutit. Daj vediet co u poradkyne 😊

ivkars
26. sep 2017

@majuskaaaaaa ja som zvedava ako nam to pojde dalej, uz chcem nech je takto o mesiac 😃 som nedockava strasne!

majuskaaaaaa
26. sep 2017

@ivkars no ja dúfam že dáme dole minimálne 8 kg

ivkars
26. sep 2017

@majuskaaaaaa tak ja mam vyssie ambicie 😃 chcem za mesiac dat dole 10 kg.

majuskaaaaaa
26. sep 2017

@ivkars no veď aj ja ale minimálne 8 kg a čím viac tým lepšie 😀

ivkars
26. sep 2017

@majuskaaaaaa jaaj no jasne. Aj 8 bude super, ale musime si davat vyssie ciele 😅 minuly tyzden mi to islo dole ovela rychlejsie mam pocit. Radsej sa uz nebudem kazdy den vazit, lebo len depku potom mam.

kamagma
27. sep 2017

No baby, nakupene . Od zajtra idem nato. Snad tie prachy stali zato. .

majuskaaaaaa
27. sep 2017

@ivkars
@ivkars no ja sa tiež na váhu viac nepostavim uvidím v stredu na vazeni