Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

libka1
10. apr 2015

telo sa len potesi a co to urcite aj das dole, zavisi od toho v akom si stave, ja by som schudla urcite 😉

gabinka279
autor
10. apr 2015

@libka1 no mám 90kg pri výške 174. takže by niečo zišlo aj viditeľne myslíš?

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 ja som takto chudla v januari ale cisto len so smoothies nejedla som tuhu stravu sem tam ked som mala hlad dala som si zeleninovy salat...a najlepsie na brusko je ked si urobis acidko do toho roxmixujes uhorku,pridas stipku cesnaku a kopru mne to pomohlo, drzim palce dik za tuto temu zaujala aj mna

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura super 🙂 a koľko si schudla ?

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 za 21dni 13kg

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 a ja som zacinala z vahou 92 takze hor sa do toho dievca uvidis pomoze 😉 drzim palce mozeme sa aj vzajomne podporovat ak chces

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura Fíha super !!! Som rada za teba že si mi napísala bola som na pochybách 😀 Od zajtra rána idem na to a koľkokrát si to pila? ráno obed večer?

gabinka279
autor
10. apr 2015

@gabinka279 Jasné možme aj nejaké recepty na tie smoothies možeš dať čo si pila 🙂

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 iba vtedy ked som pocitila hlad , a preco si bolana pochybách, prepac niejak som to nepochopila uz je vecer 😀

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura no že či je to správne tento detox. nerada by som si spomalila metabolizmus. už chcem schudnúť konečne. a kolkokrát si hladná bola 😀

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 nebola som vôbec hladna 😉

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 a vacsinou som vzdy pouzivala acidko a do toho som si pomixovala uhorku, cesnak a kôpor...su to inak caciky ale ja som to zmixovala a pila...ak som mala chut na sladke tak acidko s ovocim, potom som si robila klasicku cesnacku alebo kremovu polievku zo zeleniny ale vsetko som len pila mne to pomohlo 😉

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura tak koľkokrát si pocítila hlad. 😀 že koľko si toho vypila za deň

gabinka279
autor
10. apr 2015

@gabinka279 aha super takže sa možem pripraviť od zajtra

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 take dva velke pohare denne viac urcite nie a pritom som pila zihlavovy caj a kavu s mliekom na striedacku

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura dobre sama som si odpovedala ale patrilo to tebe povodne 😀

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 pridavas sa ku mne? jej super

gabinka279
autor
10. apr 2015

no jasné idem na to.

bandura
10. apr 2015

@gabinka279 tesim sa , budeme sa podporovat a aky je tvoj plan na zajtra?

gabinka279
autor
10. apr 2015

@bandura netuším 😀 ja by som to chcela tak že si dám ráno obed večer. lebo ja ak začnem byť hladná zjem aj slona. ráno niečo ovocné ale nie vela ovocia. ked si dám rano sladke nemam chut na sladke cely den uvidime ci to pojde aj tak

janaff
10. apr 2015

ahojte, ja mam 89 pri 168 a tiez som dostala mixer, taky presnosny blender, na velku noc mi dali nasi, aj oni si kupili, ze ideme zdravsie zit. tak od velkej noci mixujem kazdy den 2 x denne, viackrat nemozem, deti sa boja mixera. davam tam hlavne salaty, spenat, rukolu, rimsky salat, petrzlenovu vnat, zihlavu, polnicek a sojove alebo ryzove mlieko joya z kauflandu. je to super lebo sa to s tym mliekom da pit, je to take do sladka. ale dnes rano som skusila makadamiove mlieko s kakaom, akoze bez cukru namiesto cokolady a poobede potom ovocie jablko, 2 hrusky a ryzove mlieko. zatial stojim na vahe, ale mam viac energie. este aj kojim polrocne baby, takze sa trochu bojim chudnut, ci nestratim mlieko. akoze ja viem, pri vahe 89 by uz trebalo, ale fakt ked sa menej najem, mam menej mlieka. tak som si vymyslela, ze skusim aspon 2 x denne smoothies. hlavne zelene. ake si robite vy?

gabinka279
autor
11. apr 2015

@janaff zelené je fajn. ja si robím kiwi banán špenát a voda. fajnota. dnes na raňajky 2dcl mlieko 1PLtvaroh a 4ks jahody.obed budem mať šalát a večeru rozmixovanu polievku. dúfam že sa váha pohne odvážim sa až o týžden. ak vydržím 😀

bandura
11. apr 2015

@janaff obdivujem ze si sa dala na smothies ja som si do roka ked som mala baby nedokazala ani rozkazat vzdy muselo byt sladke, mas moj odbiv 😉 , ja si robim acidko do toho rozmixujem uhorku, 2struciky cesnaku hodim teraz mam medvedi cesnak tak pouzivam ten na orecistenie organizmu a stipku kopru, mne to strasne tato kombinacia pomohla a dopratrala som sa na internete ku podobnému inzeratu ze to je vlastne na rozprudenie metabolizmu... 🙂 a pritom som si ho vymyslela sama az potom som natrafila na podobny recept...v tom na internete tam pridavali aj zeler ale ja zeler nemusim , takze som ostala len pri týchto ingredienciách a to acodko, uhorka, cesnak, kôpor...a velmi mi to chuti a ked som to pravidelne pila tak sa mi pekne vyrysovalo brusko mala som ho ploche takze ja to chvalim, ked mam chut na sladke tak znovu vezmem acdiko a dam tam ovocie ... 😉

bandura
11. apr 2015

@bandura ja som vcera cely den behala na wcko...zacala som s vahou 83,9 dnes vaha ukazala 82,5 motivujuce pokracujem s velkym nadsenim 😀

janaff
11. apr 2015

@bandura sladke u mna ide kazdy den a vela, nefajcim, nepijem, nechodim po baroch, tak nejako sa ventilovat musim 🙂 ja acidko enmozem, mam laktozovu intoleraciu, ale mam teraz ovciu zincicu to mozem a mam aj medvedi cesnak, skusala som to mixnut, ale nebolo to ono, skusim tu kombonaciu co ty. inac tiez mam taky metabolizmus, ze ked chudnem tak rychlo a ked priberam tak poriadne. po prvom som schudla 17 kg za 2 mesiace a teraz po druhom mam 20 kg navyse, tak uvidim, teda len 10, dalsich 10 som nabrala doma za pol roka 🙂 vies co mne pomohlo pri prvom chudnuti aj pit stavu z citrona kazdy den ale spolu s lyzickou sojoveho lecitinu, rozpustalo mi to rychlejsie tuk. tak si ho este chcem kupit a pridavat do smoothies.

bandura
11. apr 2015

@janaff sojovy lecitin ? co toje? kde ho kupim?

janaff
11. apr 2015

to su take granulky rozpustne vo vode, su bud v sacku alebo doze, daju sa kupit v obchodoch so zdravou vyzivou, cez net, alebo mozno aj v lekarni. ja som mala v sacku znacka vemica. pisalo tam, ze okrem ineho to rozpusta tuk, pridava sa to do emulzii, kde to spaja tuk a vodu a myslim, ze to fungovalo. teda plus nejaka dietka a sport, toho sportu bolo teda malo, ale fungovalo.

bandura
11. apr 2015

@janaff dakujem vyskusam

martina2006
11. apr 2015

A nedate sem vase recepty?Ja si robim na ranajky salatova uhorka,mrkva a citronova stava.Mnamka