Chudnutie v Komplimente

patricia2007
2. feb 2015

Ma niekto skusenost s chudnutim v studiu kompliment ?
Marketing si drzia celkom dobre, nepocula som ale este nikdy riadne referencie od zakazniciek.
je to aj drahe a nie na kratku dobu, ma niekto skusenost ? Stoji to za tie peniaze ?

sisaha
3. feb 2015

@patricia2007 jedna kamoska chodila... ale myslim, ze vysledok iba docasny.

patricia2007
autor
3. feb 2015

hej tiez si myslim, ze je to drahe a schudne clovek na isty cas a potom sa to vrati

sintra
3. feb 2015

moja mama absolvovala chudnutie v tomto studiu. Az dvakrat 🙂
Vzdy pocas programu schudla, treba povedat ze zaciatok byva velmi tazky, lebo jedalnicek je velmi striktny. To cvicenie tam je skor take pro forma. Gro je hlavne v tej prisnej redukcnej diete.
Samozrejme, akonahle sa vratila k normalnehmu stravovaniu, kila sa nu postupne nalepili naspat.

timea7
3. feb 2015

zvládneš aj bez nich, mrkni wwwchudnutie-ako.sk a ušetrené peniaze investuješ do zdravej stravy a následne do stále menšieho a menšieho oblečenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meluela
3. feb 2015

@timea7 suhlas ... je to tak ci tak hlavne o pevnej voli a trvalych zmenach v zivotosprave ...

janetka
5. feb 2015

Ahojte, ja som tam chodila, za 3 mesiace - 16kg, potom delenou stravou udrziavane... a pribrala som az v tehotenstve 🙂 Ja to odporucam....profesionalna uroven, cvicenie jedno z mala, ktore ma bavilo....