Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cieľ - do Valentína schudnúť aspoň 10 kg

natiajejanjelik
15. jan 2015

Valentin sa blizi a po sviatkoch sa na seba uz ani nemozem pozerat. Rada by som do 14.februara schudla co najviac, nech sa pacime nasim polovickam. To, kto bude drzat aku dietu, je na Vas, ale ak mate nejake typy ci skusenosti, a boli by ste ochotni sa o ne s nimi podelit, potesime sa. Pdporime sa a poradime si. Je to pre nas challenge, chceme byt na valentinskej veceri sexy a kocky. Pridajte sa prosim ku mne.

kengurica
15. jan 2015

10kg za mesiac??? ...tedaak myslis tohotorocneho Valentina...
Oderazat si hlavu? :D

bambicka
15. jan 2015

do valentina schudnes 10, do leta priberies 20... nech sa dari 🙂

zazvorka87
15. jan 2015

@natiajejanjelik 😲.nemozes sa na seba pozerat?chyba...radsej,nestresuj a zi zdravsie a viacej sa manzelovi venuj intimne. 😀

sense
15. jan 2015

Ak vazis 250kd desat kil je mozne dosiahnut...ale inak to zrejme nedosiahnes ani hladovkou ale vela stastia

maryah
15. jan 2015

aspoň 10kg? to nemyslíš vážne?! schudnúť schudneš, ale pochybujem, že 10 kíl. Ja som minulý rok chudla, za 1 mesiac som zhodila 4 kilá a to som úplne prestala jesť biele pečivo, sladké, kysnuté koláče a namiesto toho som jedla zeleninu, ovocie, namiesto múky špaldovú múku, jedla som 5 krát denne a veľa som pila no a samozrejme som cvičila lebo bez toho to ide veľmi ťažko takže držím palce, dá sa schudnúť len treba pevnú vôlu a treba cvičiť.

prasiatko30
15. jan 2015

@natiajejanjelik moj nazor je ze na to aby clovek doakazal schudnut by si mal davat realne mety a zmenit uplne cely jedalnicek nielen sebe ale aj celej rodine - lebo inak jedine co dokazes je krasny yoyo efect a dorazit si metabolizmus

zlaticko333
15. jan 2015

@natiajejanjelik Ja mozem pinuknut jedalnicek. Za 2 mes.som s nim dala dole 14kg. Ale samozrejme som aj cvicila

snu
15. jan 2015

@zlaticko333 sem stym jedalnickom 😀

motiilik
15. jan 2015

@zlaticko333 aj ja chcem ten jedalnicek 😀

katkakon
15. jan 2015

Aj ja ho chcem 😉

janula2063
15. jan 2015

Aj ja poprosim ten jedalnicek...

bejbika
15. jan 2015

chceeeeem

natuska87
15. jan 2015

@zlaticko333 Tak sem s nim, budem Ti velmi vdacna, dakujem.

dorotka2013
15. jan 2015

kocky ja som schudla za necele 3 tyzdne 8kg...ale uz nikdy viac!!! Vyberali mi krcne mandle a nejedla
som vobec nic...par lyziciek vyzivy za cely den...a cistu vodu...

zlaticko333
15. jan 2015

Ahojte zienky.dala som si ho vyhotovit profi fitnesskou, mne pomohol pred otehotnenim, po vrateni sa z Irska som s nim schudla za 2 mes. 14kg samozrejme som aj cvicila. Ja som zan zaplatila 36€, teraz ho posuvam za 13€ dalej. poslem Vam ukazku. Je tam na vyber z viacerych jedal. plus potom k tomu recepty, cas jedenia..
Pondelok 
Raňajky: 3vaječné bielka uvarené vo vode plus jeden žĺtok ALEBO 1mozarella plus k tomu 1 toustovy chlebík ALEBO 1 nízkotučný jogurt k tomu 100g ovocia 

Desiata: 100g kuracieho mäsa uvareného vo vode ALEBO tuniaka vo vlastne šťave ALEBO lososa na olivovom oleji ALEBO krevety na olivovom oleji ALEBO tofu alebo za hrsť vlašských orechov

Obed: 100g kuracieho mäsa ALEBO lososa na olivovom oleji ALEBO tuniaka vo vlastnej šťave a k tomu môžeš pridať 150g zeleniny a 2 menšie zemiaky 

Olovrant : 100g nízkotučného tvarohu ALEBO 1nízkotučný jogurt ALEBO 1 cottage syr plus k tomu 100g ovocia ALEBO za hrsť orechov

Večera :100g kuracieho masa ALEBO feta syr ALEBO lososa na olivovom oleji plus k tomu 150g zelenina

Druha večera : 50g kuracieho masa ALEBO nizkotučný tvaroh

monique89
15. jan 2015

da sa to!!! ja som schudla zo dna na den 10 kg - z toho tri kilecka sa presunuli do perinky 🙂 prepac, nechcem si z teba robit srandu, ja mam tiez takych 10 kil naviac (a uz nie som tehotna :P), ale do valentina to je nerealne... moj ciel je dat ich dole do kamoskinej svadby v juli a aj to si myslim, ze som dost odvazna 🙂 hlavne ich chcem dat dole natrvalo...

veronikax
15. jan 2015

@natiajejanjelik da sa to!!! Ja som dala teraz za 6 dni -3,4kg!! Minuly rok za 3 mesiace -15kg...potom som pribrala..lebo som zase jedla somariny...moja chyba! No id 7.1 som zacala zase a krasne to ide dole!!! Nedaj sa odradit!!!!

babulik3
16. jan 2015

@veronikax môžem sa opýtať ako si to dokázala, daj prosím návod. ďakujem

zuzkabeno
16. jan 2015

@natiajejanjelik aj ja sa pridám. Ked človek chce, tak sa to dá. Ja plánujem hlavne veľa pohybu, denne 3h. prechádzky plus domáce práce 3 h., plus úprava stravy veľa čaju, aj káva bez cukru, bielkoviny a uvidím ako to pôjde.

wweronique
16. jan 2015

@zlaticko333 neslo ti von krkom stale dookola kuracina?? a nizkotucny jogurt ma viac cukrov ako obycajny!

emma2310
16. jan 2015

Ja som dnes zacala fietu. Ranajky som mala zeleninu so sunkou a vajickom a obed si nesiem to iste bez chleba. A vecer idem cvicit jillian Mitchell. Ja chcem schudnut do leta 30 az 40 kil a budem rada aj ked len 10.

emma2310
16. jan 2015

Dietu tam malo byt

zlaticko333
16. jan 2015

Neliezla mi krkom kuracina.ved tam je na vyber. Alebo alebo alebo....

miska1986
16. jan 2015

Date mi jedalnicek chcem scudnut aspon 15 kil

lucymk
16. jan 2015

ja som zacala chudnut podla tejto stranky. http://www.chudnutie-ako.sk/potraviny/energetic...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli