Darček na Valentína

13. feb 2023

Chystáte sa potešiť niečím svoje polovičky na Valentína? Ak áno čím?
Práve nad tým premýšľam, s partnerom sme spolu pár mesiacov, mám nejaké nápady ale neviem sa rozhodnúť čo by bolo “vhodné”. Ak máte tipy, rada si prečítam vaše odpovede aj ohľadom toho

bessie12
13. feb 2023

nie. Valentina neslavim uz niekolko rokov. Dokonca ani ten kolac / tortu, ktoru som mala v plane upiect, tak nebudem robit. Nechce sa mi. Ked chcem potesit svojho priatela nejakym darcekom, tak nepotrebujem na to komercny sviatok 🙂

cimage
13. feb 2023

Podla mna staci cokolada, kolac. Mna by chlap nepotesil plysakom s megasrdcom, alebo lapacom prachu, ktore vidim v obchode 🤦🏽‍♀️.

zuzuliatko18
13. feb 2023

Ja mu na sviatky robievam zvyčajne piškótovu tortu ovocnú so smotanou, pretože ju má rád a teraz už máme.maleho krpca, aj ten si rád dá😀

baska_nice
13. feb 2023

@bessie12 som rada, ze sa najdu ludia, ktori to este takto beru🙂 pretoze fakt tento sviatok nemusim. my si nedavame nic, maximalne sa ideme niekam najest, ale tak to chodime aj bezne hocikedy :D cize nepocitujem nejaku potrebu to oslavovat.

bessie12
13. feb 2023

@baska_nice tento kvazi sviatok som prezivala, ked som bola v teen veku. Neskor som pochopila, ze je to blbost, pretoze ked chcem dat darcek priatelovi alebo ho potesit dobrym jedlom, tak nepotrebujem k tomu ziadne sviatky 🙂

petulda333
13. feb 2023

A ja prezivam kazdy sviatok. Preco nie? Dalsi dovod na ,,oslavu,, a to ja mozem. Ano,aj my sj lasku prejavujeme po cely rok,tak preco nie teraz? Na najromantickejsi sviatok. A ,ze je komercny? Je len taky,aky si ho kto urobi. Ja nachystam veceru,kolac,vinko,kedze tento rok nam restauracia nevyjde. Posedime spolu s detmi,vecer sami a dame si aj drobnost. Ja chcem len kvety,biele gerbery bez ozdobenia. Muzovi som kupila vstup do kryokomory,kedze to chce skusit.

autumm
13. feb 2023

@petulda333 súhlasím. Vždy keď dôjde valentin každý píše ze načo, komerčný sviatok, ľúbime sa po celý rok. Príde deň matiek/ žien a každá happy ze dostane kvet 😄 ktorý sviatok nie je komerčný? 🤔 keď je Valentín komerčný co sú Vianoce kde ľudia obuchaju stovky eur 🤔
A k otázke chcem spraviť tento rok domáce suši. Keďže som tehotna nechcem riskovať z restiky tak doma spravím romantickú veceru🙂 ináč chodievame sa najesť von.

petulda333
13. feb 2023

@autumm presne. Kazdy sviatok je z pohladu obchodu komercny,ale zalezi na nas,ako si to urobime. A nezabudaj na klasiku. Americky sviatok 🙈🤣

bessie12
13. feb 2023

@autumm to iste plati aj o ostatnych sviatkoch. Darceky na Vianoce som nedostavala niekolko rokov. Kvet na den zien som taktiez nedostavala a ani nedostavam. Kvet na MDZ som dostavala od mojho krstneho a ten uz nezije takmer 14 rokov. Neprezivam to tak. Za mna vyhodene peniaze 🙂

autumm
13. feb 2023

@bessie12 ved áno. Každý ako uzná za vhodne. Ja tiež nekupujem darčeky na vianoce nikomu ani nekupujem. MDŽ, MD matiek..detto. Len som chcela poukázať na to ze na žiadny iný sviatok sa takto nepinda ako na valentin. 😀 videla si niekde ze ľudia nadávajú na medzinárodný deň žien? Alebo matiek? Popritom to je úplne totožný sviatok.

petulda333
13. feb 2023

@autumm este halloween,ten je tu rovnako ,,oblubeny,,

autumm
13. feb 2023

@petulda333 my mame dušičky!!😅

petulda333
13. feb 2023

@autumm ved prave. No a co,ze ide o 2 rozdielne datumy 🙈🙈🤣🤣

bessie12
13. feb 2023

@autumm ja pindam na kazdy sviatok, lebo to len lezie do peňazí. Áno, je to pekne ak sa obdaruje osoba, ktorú máš rada, ale ... 🙂

saxana000
13. feb 2023

Mne muz vzdy prinesie aspon cokoladu a kvetinku aj na mdz aj na valentina aj k meninam aj k narodeninam.ja mu ako chlapovi nejake pivko zachladim alebo nejaku malickost pripravim alebo si skocime na veceru na pizzu do kina..oslavime spolu ale tak s rozumom.

anjelok
13. feb 2023

Kupili sme si navzajom nove parfemy...ktore by sme si kupili tak, ci tak, ale aspon mam prilezitost na co to zvalit 🤣

kellypiu
13. feb 2023

nic nejako specialne, mam v plane akurat tak nejaky kolacik upiect, mrkvovy asi najskor, to mame radi a dame si vecer spolu vinko a pustime film 🙂

littlefiona
13. feb 2023

A prečo by som ho nemala oslavovať tento sviatok zaľúbených, je to pekné, milé. Jasné, ľúbme sa celý rok, ale mňa poteší, že si spravíme pekný večer, keďže sa nevidíme každý deň.