Čo pomáha na chudnutie?

poxinka
19. máj 2022

Mamičky niečo účinné čo pomáha na chudnutie myslím čaj alebo koktejl nepíšte mi že pohyb a strava dakujem

janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
19. máj 2022

@poxinka fakt si myslíš že pitím nejakého čaju alebo koktejlu schudnes?
Jedine že by dobre skysol a ty by si mala 2 dni behacku na wc.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janagem
19. máj 2022

Velmi sa mi paci tento krasny pristup ludi tu. Napisu vam nieco ine ako pohyb a strava, mozno by stalo za to zamysliet sa, ze je tam nejaky dovod preco to takto nejde. Namiesto toho hned naskocit a spravat sa priam povysenecky.

Autorka: Ja osobne neviem o nijakom caji, mne najviac pomaha "mental state'. Ked som v pohode a nestaram sa o vahu chudnem. A zaroven uz vecer nepijem sladke veci. Ale zasa to je od kazdeho ine. Dufam, ze tie niekto bude vediet poradit :D Tiez by som chcela caj :D

renirv
19. máj 2022

tak pokial nie ani pohyb a ani strava tak caje skor asi na odvodnenie, ale pozor aby si to neprehnala lebo fakt zatazis oblicky, kokteily si mozes aj doma zarabat, nejake ovocne zeleninove ak si das do nich aj tvaroh, budes mat dostatok bielkovych a este ta to aj zasyti 🙂

mima172
19. máj 2022

@poxinka Nemyslím to v zlom, no vďaka ľuďom ako si ty, sa darí šmejdom, čo predávajú zázračné kávy, džúsiky, či čokolády na chudnutie. Ak ti niekto tvrdí, že s tým schudneš, tak s teba chce len ťahať prašule. Respektíve, áno, môžeš schudnúť aj keď si kúpiš tie zbytočné hlúposti, no k nim treba docieliť kalorický deficit 🙂

mamkalentedkova
19. máj 2022

Položila si otázku,na ktorú vlastne ani nechceš odpoveď 😉.Sluch chodiť do kostola ,modliť sa ,aby si schudla a piť čaj ..možno to pomôže 😂😂😂 lebo inú radu ,ako tu,ktorú nechceš ,ti asi nedá nikto ..ja sa tiež každé ráno keď uložím dieťa spta potim s fitshakerom..chodím na prechádzky a čaj pijem na podporu dojčenia ..len tak od smädu 😂..Asi som ti veľmi nepomohla teda..ale predtým má strata 6 kg stala rok makacky vo fitku ...

kikiballa
19. máj 2022

@pribinak 💁👏👏👏

punka24
19. máj 2022

@poxinka no nič také nie je ale jeden dobrý spôsob mám odskúšaný a to nejesť pečivo... To jediné mi pomohlo schudnúť...

cubo2
19. máj 2022

ty si idealny ciel pre smejdov, ktori budu ponukat 5x drahsi ovocny caj s nalepkou "na chudnutie", skocis po tom ako po udenom.. hlavne aby si sa nemusela namahat (upravou stravy a cvicenim a pohybom)..

PS: nekupis caj na chudnutie? 🙂

tyrkysova_kobyla
19. máj 2022

@poxinka chudnutie je jednoducha matematika, kedy prijem nesmie byt vacsi ako vydaj. Schudnut ti pomoze jedine kaloricky deficit.

nikpa
19. máj 2022

@poxinka keby sa dalo schudnúť pitím čaju, koktejlu alebo pomocou zázračných piluliek tak by sme všetky boli modelky ale musím ťa sklamať. Funguje len cica nežrat a cvičiť alebo sa zmieriť s kilami navyše 🤷

mila23
19. máj 2022

no skus si dat neochuteny caj miesto zakusku...tak vtedy to pomoze na schudnutie...inak na zazracne caje a koktejly neverim.....keby to fungovalo - uz su vsetci stihli a bez namahy

antonka
19. máj 2022

Jediný zaručený spôsob je prekonať tu lenivosť. Len kvôli tomu sa ti "nechce" cvičiť a upraviť stravu. Ale míňať ťažko zarobené peniaze na pomfiderne čaje a koktaily áno😳 cvičenie ťa nebude stáť ani cent, doma v obývačke, internet máš, youtube tiež, je tam milión videí. Stačí chcieť.

h2
19. máj 2022

Jasné, že ti pomôže čaj. Môže byť akýkoľvek, len musí byť bez cukru. Pije sa každý deň namiesto raňajok, obeda a večere. 😁

veselo_neveselo
19. máj 2022

Ucinne na chudnutie co pomaha, bez tabuliek a bez fitka? Jedine nezrat. 🙂

zuzuliennka1
19. máj 2022

@poxinka ucinne, co pomaha na chudnutie - je len a len kaloricky deficit 😄

silviaa
19. máj 2022

Ak chces natrvalo schudnut zabudni na rychle skratky vo forme koktejlov, cajov a vynechanie nejakeho typu jedla. Chudnutie je fakt cista matematika, porad sa s vyzivovym poradcom alebo si stiahni kaloricke tabulky. Dolezita je podla mna aj sebalaska, pretoze akekolvek vynechanie jedla (pecivo,veganska strava, cukor..adt) vytvara v hlave pocit nedostatku a ked skoncis s dietou, telo si vypyta to co si obmedzovala a ty zacnes rychlo vsetko naberat spat. Treba jest vsetko resp. zamienat za zdravsie alternativy, planovat si jedalnicek, obmedzovat mnozstvo, zaradit pohyb podla toho co ta bavi a vies pri tom dlhodobo zostat. Drzim palce

renata1405
19. máj 2022

Ked ani pohyb ani strava tak sa daj uviest na mesiac do umeleho spanku inak to nevidim. 😜

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzubb007
19. máj 2022

Autorka ma pobavila, zrat a pit koktejl a chudnut je snad snom kazdeho, ale takto to nejde, podla prispevku sama nechces schudnut bez upravy stravy si mozes piskat akurat tak

ankare
19. máj 2022

@poxinka zabudni na čaje a koktejly, min peniažky na užitočnejšie veci. Uprav stravu a hyb sa. Držím palce!

yoxinka
19. máj 2022
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poxinka
autor
21. máj 2022

@elizabet173 ty si niaka chytra nevieš ani ake problémy má sprevádzajú a hneď ma odsudzujes podľa toho čo som predtým dávala zrejme máš dobrý prehľad ja tu čakám niaku normálnu odpoveď a miesto toho tu čítam len samé debiliny od ľudí ktorí o mne nevedia nič a len odsudzuju o Tom je táto skupina fakt super dakujem

silviaa
21. máj 2022

@poxinka Co chces pocut? Klamstvo? Kup si zazracny produkt a za noc schudnes 10kg? Taky produkt neexistuje, keby bol davno chodia po uliciach len chudi ludia. Jedina vec co na chudnutie pomaha je drina, praca na sebe a kym to nepochopis mozes snivat o chudnuti..

nikha2809
21. máj 2022

@poxinka prepáč, ale to niesu žiadne debiliny to je jednoducho fakt.Nic také neexistuje, jediné čo funguje je kaloricky deficit a ten dosiahnes iba stravou a pohybom.

yoxinka
21. máj 2022

@poxinka
Ale normálna odpoveď je, že jediná vec, ktorá funguje na chudnutie je kalorický deficit pri vyváženej strave a pohyb. Teoreticky vieš schudnúť aj keď budeš jesť len čokoládu, pokiaľ budeš v deficite, ale telo z toho nemá žiadne živiny, takže chudne, ale zároveň chradne. Všetky čaje, šejky, prášky sú marketingové chobotiny na ťahanie peňazí od ľudí. Pokiaľ to nemáš dobre nastavené v hlave, neschudneš.

snezienkaaa82
21. máj 2022

Np ved nejedz a schudnes