Čo s kožou na bruchu po schudnutí?

qwerty81
19. dec 2013

Ahojte baby.
Konecne som schudla a ostala mi na bruchu zosuverena koza. Neviete niektora co s tym?? Existuje nejaky krem alebo nieco podobne aby sa to aspon trochu stratilo a vyhladilo? Operaciu zatial neriesim. Vdaka.

barnica
19. dec 2013

aj ja to riešim a zatiaľ žiadna mastička nefunguje ani nefungovala...

luba28
19. dec 2013

brusaky,brusaky,brusaky,....cvicit 🙂

zivika
19. dec 2013

@qwerty81 neviem ako velmi mas zosuverenu kozu, ale casom sa to zlepsi, len si udrzuj vahu a natieraj brusko, staci v podstate akykolvek krem, len aby bola koza hydratovana, nech moze pracovat...idealne by bolo mazat 100%nym kolagenom, ale ten je dost drahy...len musis byt trpezliva, ono to moze trvat aj rok a viac...inac nemyslim, ze brusaky pomozu, tie mozu skor uskodit, lebo brusko bude este plochejsie a tym koza este viac ovisne...no a ak si schudla velmi, tak sa obavam, ze koze ta zbavi jedine plasticky chirurg, ale to hovorim o ubytku 30 a viac kil 🙂

krtikcertik
19. dec 2013

qwerty, ja som ten istý prípad...rapídne schudnitie a zošuverený previs brušnej steny, iba chirurgicky,,:(((( a nemusí byť celá abdiominoplastika, robí sa aj mini abdio...treba pokukať tu na nete🙂))

maribell
19. dec 2013

bohuzial natiahnuta koza sa len tak sama do kopy neda..a ziadne brusaky ani kremy ti nepomozu ..jedine chirurgicky