Cvičenie na orbitreku

2. sep 2021

Dobrý deň, vôbec sa tomuto nerozumiem. Keď budem cvičiť na orbitreku schudnem aj brucho alebo ktoré časti spaľujem na tomto stroji?

jana2679
2. sep 2021

Ahoj, základ je strava, a ak popri nej budeš cvičiť na orbitreku budeš chudnúť zo všade aj z brucha. Ja som začala po Veľkej noci, - 11kg dole a z brucha - 20cm ale to od júna cvičim silové cviky.

mila23
2. sep 2021

neda sa vybrat odkial budes chudnut....brucho sa chudne stravou.....darmo bdues cvicit na orbitreku,ked si das rezen s hranolkami a potom kremes....

autor
2. sep 2021

@mila23 samozrejme si upravujem aj stravu, len po pôrode zostalo toho najmä na bruchu, takže hlavne to potrebujem dat dole, a nemôžem cvičiť nejaké brušáky a také, lebo mi zostali po sekcii zrasty a dokonca mi ich asi budu aj operovať v takom sú stave... takže si mam dávať pozor tak zato ma napadlo takýto nejaký stroj kúpiť

mila23
2. sep 2021

tak potom staci aj rychla chodza, resp. nejake lahsie cardio. Zial sa neda vybrat,ze chcem schudnut z brucha, pri chudnuti ide tuk dole z celeho tela ....z brucha to byva zial vacsinou najtazsie.....

autor
2. sep 2021

@mila23 Ved toto. Ale musím niečo robiť aj keď nemôžem ťažké cviky, ved mala zachviľu začne behať a nebudem za nou vládať. Skôr by som taký stroj ze decka sa hrajú a môžem cvičiť mam ich na očiach. Neviem si predstaviť rýchlu chôdzu vonku s 3 deckami 😀

mila23
3. sep 2021

tak to ano......treba vyskusat....drzim palce 😉

autor
3. sep 2021

@mila23 ďakujem