Cvičenie s Ewou Chodakowskou

michaela2107
14. júl 2014

Baby pridajte sa ku mne 🙂. Skusala som civcit asi milion krat ale nikdy sa mi to nepodarilo dlhodobo. Ale toto cvicenie ma neskutocne bavi tak dufam ze sa ku mne pridate 🙂 Ak bude zaujem napisem k nemu viac 🙂

iconka
3. sep 2014

@sandrus2 prave som ho odcvicila, dobre to bolo, pohodicka, len na konci sa mi smykalo v ponozkach a zase bez sa to nedalo tak tahat tie nohy, tak som si to upravila podla seba 🙂 Taketo cvicenia mam rada 🙂

elfik0
17. jan 2015

Ewa Chodakowska je super 🙂

katkab19
17. jan 2015

Je fakt super, lepsia ako Jill,lepsie povedane ( napisane ) 🙂 je iná.Už budem cvičiť len ju, skalpel a turbo. Budem to striedat a snad sa zmena dostavi 🙂

fanka33
3. feb 2015

ahojte velmi by som to chcela zacat cvicit. Viete mi poradit ako to stiahnut z youtube aby som to mohla pustat na televizore. Dakujem za rady

xreni
21. mar 2016

@fanka33 asi pozde, ale treba pomuze nekomu jinemu. program na stahovani z youtube se jmenuje aTube Catcher 😉

niky21
7. apr 2016

Baby, ktoré cvičíte Ewu Chod. aj vy ste po tom cvičení také zničené ? Občas si musím urobiť aj prestávku na pár sekúnd, lebo mám pocit, že ma tresne o zem a to som ešte len odcvičila asi 4 cvičenia 😀

maajka83
9. apr 2016

ahojte, rok som cvicila Jill a chce to zmenu, natrafila som na ewu ch. a som velmi spokojna. daju sa este niekde postahovat cvicenia?

adulka07
14. apr 2016

žienky, Ewa mala na you tube 17minutové cvičenie na brucho, ktoré už neviem nájsť, neviete kde by som ho našla?

maajka83
14. apr 2016

@adulka07 ahoj .prosim ta kolko dni cvicis naor model look, caly trening a pod.

adulka07
15. apr 2016

@maajka83 ja som Ewu cvičila asi pred rokom, ale bola som operovaná tak som prestala, chcem zas začať, ale už určité cviky neviem nájsť

maajka83
15. apr 2016

@adulka07 no ved to, niektore som stiahla z ulozto.sk alebo cz. ale vacsinou pustam youtube. este len cvicim druhy tyzden. aj som si stiahla ten program aTube Catcher ale este sa v tom neviem orientovat 😒 chcem si postahovať cviky.

adulka07
17. apr 2016

len by som rada našla od nej TRENING NA PLASKI BRZUCH 17:56

maajka83
18. apr 2016

@xreni super z zlata. Babula prosim vas skalpel 2 najdem niekde?

xreni
18. apr 2016

no ja diky za tipy, nasla jsem to nahodou a skalpel me chytnul, ale potrebuju taky vic na bricho, tak to sama zkusim 😀

maajka83
18. apr 2016

@xreni ja som to tiez vyhladavala a neuspesne. ☹

maajka83
18. apr 2016

@xreni no ja tiez musim brucho spevnovat kvoli chrbtici. tak vyskusam to videjko 😀

niky21
20. apr 2016

@maajka83
@xreni baby ja som asi 2 týždne cvičila skalpel, teda u mňa skôr skap-el, lebo som to cvičila ako skapacina, ale hneď mi spevnilo brucho po pôrode, nečakala som také rýchle výsledky 😀 a 2 kg dole 🙂

maajka83
20. apr 2016

@niky21 no super! 👍🏻a to len skalpel? Nestriedala si?

niky21
20. apr 2016

@maajka83 len skalpel, aj to tak všeljak, lebo pri mojom malom sa to normálne ani nedá 😀 ešte aj moja kondčka po tehu bola na bode mrazu, dokonca ešte aj jeden cvik nemôžem cvičiť, kolená nepustia a ono to aj tak funguje 😀 a to som cvičila nech 6 krát.. konečne oblečiem staré veci 🙂

maajka83
20. apr 2016

@niky21 ja som dnes mala pauzu, drapla ma poriadna alergia. ☹ by som to nezvládla .

krpcek2
26. máj 2016

Baby aj ja s ňou cvičím je úžasná turbo spaľovanie a skalpel. Do plaviek cvičím bo dovolenka coby dup

niky21
26. máj 2016

@maajka83 aj ja mám pauzu, drobcovi idú zúbky, tak ma potreboval stááále 😀 ale chudnem aj tak, 😀 ešte 2 kg a som na váhe pred tehotenstvom 😀

krpcek2
26. máj 2016

Wau úplne super. Aj si upravila stravu? Ak áno, ako čo papas a koľkokrát denne

mima283
21. aug 2016

dievčatá, dnes som sa odhodlala. som už 8 mesiacov po pôrode a som tučnejšia, než som bola priamo po ňom. vyskúšam ten skalpel, držte mi prosím palce, nech sa na to nevykašlem, nech mám pevnú vôľu 🙂

mima283
21. aug 2016

Nuz dievcata skusila som to prvy krat, zvladla som to len po 10 minut videa. Ja to ani neviem spravit ako ona cela sa trasem pri tom 😄 budem samozrejme pokracovat snad sa to casom zlepsi. Dievata prosim boli ste este niektora tiez tak na tom, ci to len ja hned odpadnem, 😞

janulka_petkulko
26. aug 2016

@michaela2107 poprosim o info, dakujem ☺

zuzkabm
13. dec 2016

@pukinka11
To iste robim aj ja 😁

arcanne2
30. júl 2019

Ahojte, je tu ešte niekto aktívny? 🙂