Cvičím a váha je stále rovnaká

17. apr 2024

Ahojte , zacala som cvicit , no vaha je stale rovnaka .. dokonca by som aj povedala ze priberam .. co sa tyka stravy tak jem vsetko, mam dni ked jem zdravsie a dni ked si doprajem .. ale napriklad pred 2 rokmi som tiez cvicila a za 3 mesiace som dala dole 5kg, a jedla som tak isto ako aj teraz .. moze mam problem so stitnou zlazou ?

karolinakovac
17. apr 2024

Tak keby máš problémy so štítnou žľazou máš aj iné príznaky ako len priberanie / chudnutie. Ja keď som mala problémy so štítnou som priberala, mala som zvýšený tep okolo 130 /min. v klude, ďalej zväčšenu takže som ťažko prehltala atď atď.

deedol
17. apr 2024

Ja som len priberala, ine priznaky som nemala

danyelia
17. apr 2024

Ahoj, Tvoj problém asi nebude štítna žľaza, ale to, že ,,ješ všetko a máš dni keď si dopraješ,,...Záleží aj od toho, ako (sama doma, s trénerom, skupinové cvičenie...) a čo cvičíš (kardio, silové cvičenie...) ako často (1-4x do týždňa/ hodinku...?), aký výdaj energie máš celý deň (sedavé zamestnanie či si ,,v pohybe počas dňa)...Telo sa mení aj vekom, čo bolo pred 2 rokmi, nemusí platiť teraz. Možno ješ veľké porcie nevhodnej stravy, možno naopak ješ málo a telo si robí ,,zásoby,, - Príčiny môžu byť rôzne...

nataly420
18. apr 2024

Tak si nedopraj a uvidis ako budeš chudnúť 🤣

venom19
18. apr 2024

Ludia to neradi pocuju, ale, zial, klucova je strava

zuzinka888
18. apr 2024

Eaz som citala ze nase telo je" vysoko inteligentne" a neda sa 2x oj.....ť rovnakou metodou. Tak ak si predtym schudla ked si cvicila teraz musis zmenit cviky, aktivitu, cas cvicenia.....a hlavne deficit.

cookie29
18. apr 2024

no ked si zacvicis a potom si doprajes, ved si cvicila, tak ano kludne mozes priberat... pri chudnuti nie je dolezite cvicenie ako take, ale strava. Cvicenie je na udrzanie svaloveho tonusu a pod, ale tym zase nejake kalorie nespalis, respektive minimalne

zuzubb007
18. apr 2024

Nič nemáš zo žiadnou žľazou, tieto výhovorky milujem, problém bude v strave a ako cvičis, koľkokrát do týždňa a ako dlho? Aký typ tréningu, proste jediná matika tu funguje príjem, výdaj nič ine

moncikaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siu7
23. apr 2024

https://www.mizulifestyle.sk/ dievcata, staci sa prihlasit a v sekcii FREE m mate k dispozicii aj material na stiahnutie zadarmo, je tam vyzivovnik, kde su priamo zdrave potraviny, z ktorych si viete vyskladat nakupny zoznam, rozdelene do zakladnych skupin - bielkoviny, sacharidy a tuky. takze si len kombinujet. okrem toho su tam aj rozne tipy a napady, 30 dnova vyzva, velmi postupna, ziadna agresivny, krok za krokom ako menit svoj zivot k zdravsiemu